brigitte macron

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „brigitte macron“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „brigitte macron“.

Brigitte Macron pažeidė karališkąjį protokolą per susitikimą su karaliene Camilla

Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono žmona Brigitte Macron netyčia pažeidė karališkąjį protokolą, kai bandė paimti karalienės Camillos ranką per atminimo pamaldas Prancūzijoje. Atrodo, kad Brigitte Macron padarė karališką klaidą. Birželio 6 d. Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono žmona per pamaldas, skirtas D dienos išsilaipinimo Normandijoje (Prancūzija) 80-osioms metinėms paminėti, pasistengė palaikyti karalienės Camillos ranką.
2024-06-13

Karaliaus Karolio III lėktuvas nusileido Prancūzijoje

Britų karalius Karolis III trečiadienį nusileido Prancūzijoje, kur pirmą kartą atvyko kaip monarchas. Karolį ir jo žmoną Camillą pasveikino Prancūzijos ministrė pirmininkė Elisabeth Borne, kai jie išlipo iš karališkojo lėktuvo Orli oro uoste už Paryžiaus.
2023-09-20

Diana Nausėdienė pozavo su pirmosiomis poniomis: pamatykite jų stilių

Trečiadienį, liepos 12-ąją, pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė kartu su Ukrainos pirmąja ponia Olena Zelenska Ukrainos centre susitiko su Aljanso šalių prezidentų ir vyriausybių vadovų sutuoktiniais ir partneriais.   Ukrainos namuose, vėliau ir Valdovų rūmuose svečius priėmusi D. Nausėdienė pasipuošė gelsvu kostiumėliu, kurį sudarė palaidinė ir sijonas iki kelių ir tokios pačios spalvos įliemenuotas švarkelis su aukso spalvos sagomis.
1219 2023-07-12

Nausėdienė pasveikino atvykusias pirmąsias ponias: pamatykite jų stilių

Antradienio popietę Nacionalinėje dailės galerijoje pirmoji šalies ponia Diana Nausėdienė priėmė Aljanso šalių lyderių sutuoktinius ir partnerius. Kartu su ja atvykusius svečius, tarp kurių ir Brigitte Macron, Emine Erdogan, Agata Kornhauser-Duda bei kiti, sveikino ir NATO generaliniaus sekretoriaus Jenso Stoltenbergo žmona Ingrid Schulerud.
1295 2023-07-11

Prancūzijos teismas įkalino du asmenis dėl išpuolio prieš Macron giminaitį

Prancūzijos teismas pirmadienį kalėjimo bausme nuteisė du vyrus, apkaltinus dėl praėjusį mėnesį įvykdyto išpuolio prieš Prancūzijos pirmosios ponios Brigitte Macron sūnėną. Vyras buvo sumuštas prie savo vadovaujamos šokolado parduotuvės Prancūzijos šiaurėje. Vienas kaltinamasis už išpuolį prieš Jeaną Baptiste'ą Trogneux šiaurinio Amjeno miesto teisme buvo nuteistas kalėti metus, o kitas – 15 mėnesių. Trečiasis kaltinamasis buvo išteisintas.
2023-06-05

Macrono žmona suspindo kerinčia elegancija: pademonstravo itin lieknas kojas

Neseniai iškilmingoje ceremonijoje dalyvavusi Prancūzijos pirmoji ponia Brigitte Macron kartu su sutuoktiniu Prancūzijos prezidentu Emmanueliu Macronu apdovanojo ir pagerbė žymią prancūzų dainininkę Line Renaud. Renginyje dalyvavusi B. Macron suspindo stilingu įvaidžiu – pademonstravo lieknas kojas.
250 2022-09-06

Susitikime su šeichu 69-erių Macrono žmona nustebino įvaizdžiu: demonstravo lieknas kojas

69-eriū pirmoji Prancūzijos ponia subtilia apranga Eliziejaus rūmuose susitiko su Jungtinių Arabų Emyratų prezidentu. Liepos 18 d. Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo žmona Brigitte Macron Eliziejaus rūmuose pasveikino Jungtinių Arabų Emyratų prezidentą šeichą Mohammedą bin Zayedą al-Nahyaną, kuris dviejų dienų vizitui atvyko į Paryžių. Pirmoji ponia nustebino įvaizdžiu.
83 2022-07-19

Visų akys krypo į viešumoje pasirodžiusią Macrono žmoną: nustebino išvaizda

20-čia metų už Prancūzijos prezidentą Emmanuelį Macroną vyrsesnė žmona, 69-erių Brigitte Macron dažnai giriama dėl savo stiliaus. Visai neseniai ji apsilankė žymaus šalies dainininko Gregorijaus Jeano-Paulo Lemarchalo (1983–2007) vardu pavadintame reabilaticijos centre. Į renginį moteris atvyko pasipuošusi itin stilingai. Ji apsirengė baltą klostuotą švarką, juodas aptemptas kelnes ir tamsios spalvos aukštakulnius.
2022-06-20

Tokios pirmosios šalies damos dar nematėme: pasipuošė idealiai jai tinkančiu aksesuaru

Pirmadienį į Lietuvą pirmąkart oficialaus vizito atvyko Prancūzijos prezidentas Emmanualis Macronas ir jo žmona Brigitte Macron. Pirmąją savo vizito dieną jie dalyvavo oficialiuose renginiuose ir šventinėje vakarienėje, o antradienį buvo pakviesti apsilankyti ir MO muziejuje. Kaip ir pirmąją dieną, taip ir antrąją, daugybės dėmesio sulaukė pirmųjų ponių apranga ir jos detalės.
2020-09-30

Iš Drukteinio lūpų – patarimai Nausėdienei ir kritikos strėlės Grybauskaitei

Pirmadienio vakarą į Lietuvą pirmąkart oficialiai atvyko pirmoji Prancūzijos pora – prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė Brigitte Macron. Porą pasitiko Gitanas Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdienė. Pirmųjų šalies damų susitikimas baigėsi netikėtu sutapimu – moterys vilkėjo vienodų spalvų drabužiais. Etiketo žinovas Giedrius Drukteinis įvertino pirmųjų damų pasirinktus įvaizdžius ir negailėjo joms patarimų.
2020-09-29
REKLAMA
REKLAMA

Vaitulionis – apie sukritikuotą Nausėdienės įvaizdį: palinkėsiu pakantumo viena kitai, nes apie moterišką solidarumą kalbėti yra per anksti

Pirmadienio vakarą į Lietuvą pirmąkart oficialiai atvyko pirmoji Prancūzijos pora – prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė Brigitte Macron. Porą pasitiko Gitanas Nausėda ir jo žmona Diana Nausėdienė. Tiesa, susitikimo metu daug dėmesio teko ir abiejų šalių pirmosioms damoms, mat visai netyčiomis jos pasipuošė ganėtinai panašiai – pasirinko mėlynos spalvos apdarus.
2020-09-29

Nausėdos Macroną ir jo žmoną pakvietė iškilmingos vakarienės: pirmoji Prancūzijos ponia suspindo elegancija

Šio pirmadienio vakarą į Lietuvą pirmąkart oficialiai atvyko pirmoji Prancūzijos pora – prezidentas Emmanuelis Macronas ir jo sutuoktinė Brigitte Macron. Visą vakarą jie lankėsi oficialiuose renginiuose, o 21 valandą Gitano Nausėdos ir Dianos Nausėdienės buvo pakviesti apsilankyti šventinėje vakarienėje Valdovų rūmuose. Tiesa, renginys nepraėjo be netikėtumų – į Valdovų rūmų kiemą atvyko ir greitosios pagalbos automobilis. Vis dėlto kam jis iškviestas, aišku nebuvo.
2020-09-28

Macronas: negalime gyventi taip, lyg Rusija būtų sala, nutolusi nuo Europos

Viešėdamas Lietuvoje Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas sako, kad net jei Lietuvą skaudina istorija, su Rusija reikėtų bendradarbiauti. Rusija yra geografiškai ir istoriškai Europai svarbi šalis, tad draugystė ir derbybos yra būtinos. Dvišalio Lietuvos ir Prancūzijos prezidentų susitikimo metu abu prezidentai aptarė Baltarusijos, bendradarbiavimo su Rytų valstybėmis klausimus, diskutuota ir apie klimato kaitą, ekonomiką bei kibernetinį saugumą.

Stulbinantis lieknumas: 25 metais už Prancūzijos prezidentą vyresnė jo žmona žavi gerbėjus

Praėjusį pavasarį Emmanueliui Macronui tapus Prancūzijos prezidentu, dauguma ėmė atkreipti dėmesį ir į jo santykius su vyresne žmona Brigitte Macron. Žmones stebino faktas, kad ji – jo buvusi mokytoja, tačiau ilgainiui pasaulis šiuos santykius pripažino. Vis dėlto kokia iš tiesų ta Brigitte Macron? Kalbėdama apie savo santykius su jaunesniu mylimuoju, Brigitte linkusi juokauti: „Žinoma, mudu kartu pusryčiaujame – aš ir mano raukšlės, jis ir jo jaunystė. Viskas taip ir vyksta.
2018-05-28

Brigitte Macron tapo pandos krikštamote

Prancūzijoje rugpjūtį gimusio pirmo pandų jauniklio „krikštamotė“ – pirmoji šalies ponia Brigitte Macron (Brižit Makron) – pirmadienį aplankė mažylį zoologijos sode, ir tai buvo vienas daugiausiai dėmesio sulaukusių jos pasirodymų po Emmanuelio Macrono (Emanuelio Makrono) pergalės rinkimuose. Mažylio motina į Prancūziją atkeliavo 2012 metais, kai „pandų diplomatiją“ vykdanti Kiniją paskolino ją Prancūzijai.
2017-12-04

Matematikos mokytojas suviliojo 14-metę mergaitę: to įtūžęs tėvas neatleido

Pasaulyje vykstant kampanijai prieš seksualinį išnaudojimą, Prancūzijoje pirmadienį prasidės 31 metų mokytojo teismas dėl lytinių santykių su 14-mete moksleive, kurios patėvis įtūžęs nutempė mokytoją į policijos nuovadą. Matematikos mokytojas ir 14-metė moksleivė, kuri pas jį mokėsi pernai, vasario mėnesį ėmė bendrauti per „Instagram“, o birželio mėnesį užmezgė santykius. Tėvams mokytojas atrodo seksualinis grobuonis, nors duktė tvirtina, kad jiedu myli vienas kitą.
2017-11-26

E. Macronas nenusileido tautai – „pastatė“ žmoną į deramą vietą

Prancūzijos prezidentūra pirmadienį paskelbė, kad prezidento Emmanuelio Macrono (Emanuelio Makrono) žmonai Brigitte Macron (Brižit Macron) suteikiamos oficialios reprezentacinės pareigos, bet jai nebus mokamas atlyginimas, nebus skirta padėjėjų ir kokio nors lėšų krepšelio. Per anksčiau šiais metais vykusią rinkimų kampaniją E.Macronas siūlė įkurti naują oficialią pirmosios šalies ponios pareigybę, bet buvo priverstas atsisakyti šių planų, kilus visuomenės pasipriešinimui.
2017-08-21

E. Macrono žmonai – visuomenės antausis

Prancūzijos prezidento Emmanuelio Macrono žmona Brigitte Macron (Brižit Makron) sakė, kad imsis pirmosios ponios vaidmens, bet – tik neformalaus. Planai suteikti jai oficialų statusą sulaukė nepritarimo. Žurnalui „Elle“ duodama savo pirmąjį po vyro išrinkimo šių metų gegužę interviu, 64 metų buvusi mokytoja taip pat juokavo apie jaunojo prezidento amžių – 25 metais mažesnį nei jos – ir negailėjo liaupsių jųdviejų santuokai.
2017-08-17

Prancūzijos prezidento populiarumui smūgį sudavė žmonos klausimas?

Prancūzijos prezidentas Emmanuelis Macronas siekia, kad jo žmonai būtų suteiktas oficialus, iš mokesčių mokėtojų apmokamas pirmosios ponios statusas. Tačiau prieš šiuos planus sukilo jau daugiau nei 200-ai tūkstančių prancūzų. Anot jų, tai nebūtina ir netgi neteisinga.
2017-08-08
Į viršų