• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Likus kelioms savaitėms iki „One Night Only“, uždarame vakarėlyje atskleistos intriguojančios „Leon Somov & Jazzu“ 20-mečio koncerto detalės.

Likus kelioms savaitėms iki „One Night Only“, uždarame vakarėlyje atskleistos intriguojančios „Leon Somov & Jazzu“ 20-mečio koncerto detalės.

REKLAMA

„Mes kviečiame visus į mūsų didžiausią koncertą.  Sukvietėme visus kolegas, bičiulius, savo rato žmones į tokį kaip ir koncerto pre-party, kuriame atskleisime šiek tiek, kas tame mūsų didžiausiame koncerte bus. Tai bus daug meno, muzikos ir video projekcijų, daug kalbų, prisiminimų ir panašiai. Tai – pre-party arba repeticija“, – TV3 televizijos aktualijų laidai „TOP 3“ prieš renginio pradžią sakė Justė ir Leonas.

Į dueto vakarėlį atvyko neseniai mama tapusi, artima muzikantų bičiulė, aktorė Toma Vaškevičiūtė, Justę savo šeima vadinanti renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė, vienas žinomiausių muzikos vadybininkų, M.A.M.A. apdovanojimų organizatorius Martynas Tyla ir daugelis kitų.

„Visų pirma, man svarbi yra ne tik ji pati, nes mes esame draugės kaip Justė ir Agnė, bet, kalbant apie Justės kūryba, mes jau tiek metų draugaujame ir dirbome, kai jiedu su Leonu Somovu kūrė muziką ir dirbo tuo metu labai intensyviai. Man labai svarbu jos ir jų kūryba bei palikimas Lietuvos gerajai popmuzikai“, – sakė renginių organizatorė Agnė Grigaliūnienė.

REKLAMA
REKLAMA

Kaip laidoje teigė muzikos M.A.M.A. apdovanojimų organizatorius Martynas Tyla, sentimentai – brangiausias bet kurio atlikėjo turtas. 

REKLAMA

„O žmonėms sentimentai yra toks daiktas, už kurį jie visą laiką yra pasiruošę susimokėti“, – apie laukiantį įspūdingą ir sentimentų kupiną Jazzu ir Leono koncertą, įvyksiantį Vingio parke, kalbės jis.

Tokių jautrių sentimentų netrūko ir prieš didįjį koncertą surengtame vakarėlyje.

Štai aktorė Toma Vaškevičiūtė Justę pažįsta jau nuo 13-os metų. Visą šį laiką jos buvo draugėmis. O dabar labai panašiu metu tapo ir mamomis.

REKLAMA
REKLAMA

„Čia yra nuostabi likimo dovana, neįtikėtinas sutapimas. Manau, kad mūsų vaikai bus labai geri draugai. Galbūt – net mylimieji. Trūksta žodžių apsakyti, kaip tai yra smagu“, – sakys laidoje Toma, kuri į Justės ir Leono šventę atvyko su pirmagime Ona Ora.

Visą reportažą iš Jazzu ir Leono Somovo vakarėlio draugams žiūrėkite aktualijų laidos „TOP 3“ naujausiame epizode šio straipsnio pradžioje:

Lyg tai ir nieko iš pažiūros ta Vaškevičiūtė, bet kai išgirsti vaiko vardą tai ir supranti, kad dūrų dūra.
Vaiko vardas Ora, baisu, ką reiškia kai pasenusios gimdo
Kas ta ora? Oralinis?
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų