Starošaitė – apie niekam negirdėtą savo talentą, dalyvavimą projekte ir iššūkius

Visai neseniai dainininkė bei Žilvino Žvagulio žmona Irena Starošaitė ryžosi iššūkiui ir papildė „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių gretas.

Ir nors į projektą ji atvyko kaip atlikėja, pasirodo, kad tik puikiu balsu Irenos talentai dar nesibaigia. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ dainininkė Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui papasakojo apie kitus savo gabumus, pasirodo, kad Irena lengvai galėtų konkuruoti net ir su statybininkais.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Irena Starošaitė atskleidė ne visiems žinomą savo talentą: pirmąkart tai išbandė būdama vos 14-os

Daugelis Ireną žino kaip įspūdingo balso savininkę, tarptautinių konkursų nugalėtoją ar net ne vieną apdovanojimą pelniusią linijinių šokių gerbėją. Bet kas galėjo pagalvoti, kad didžiulę aistrą ji jaučia ir įvairiems statybų darbams, kuriuos pati juokais vadina rankdarbiais?

Žinoma moteris pasakos, kad namuose, o ypatingai – per karantiną, kai nebegali dainuoti – ji įvairiausias darbais užsiima pati. „Aš galvoju, kad jeigu nėra darbo balsui, bet yra rankoms, tai irgi smagu. Užsiiminėju rankdarbiais“, – prisipažino ji.

Šiuo metu kartu su vyru Žilvinu Žvaguliu moteris ruošia projektą – naująją Žilvino studiją, kurioje bus ir ofisas, ir muzikos, ir poilsio zona: „Viską skaičiavau aš ir supratau, kad viską darysimės patys. Kai darbų nedaug ir nori užsakyti meistrus, jie nori tvarkyti visą pastatą. Kai reikia kokį kampelį padaryti ar baldelį renovuoti, tai niekas nenori apsiimti. Pati plyteles ėmiau ir išklijavau.“ 

Negana to, pasirodo, kad kai reikia, Irena plyteles klijuoja jau ne pirmąkart: „Būdama 14 metų irgi virtuvę paėmiau ir išklijavau. Ir viskas laikėsi.“

„Gero vakaro šou“ laidoje Irena parodė ir tai, kaip gerai žino lietuviškas dainas – su Justinu ir Dijora žinoma moteris stojo į kovą.

Ne ką mažesnė kova jos laukia ir šį sekmadienį, projekto „Didysis šou burbulas“ metu. Šios laidos tema – sportas, o I. Starošaitei atiteko daina, kurią idealiai atlikti sugebėtų tikrai ne kiekvienas. Burtų metu paaiškėjo, kad Irenai tikriausiai reikės sudainuoti garsiosios Shakiros dainą „Waka waka“.

REKLAMA

Praėjusį sekmadienį I.Starošaitė ant scenos lipo ne viena, o su vyru Ž. Žvaguliu. Laidos vedėjams Mindaugui Rainiui ir Mindaugui Stasiuliui pajuokavus, ar į projektą nenorėtų prisijungti ir pats Žilvinas, šis teigė, kad be jo neišgyventų mylima anūkė Barbora, o Irenai net kelis kartus prieš atsisveikinant ir paleidžiant į „burbulą“ atlikėjas pakartojo, kaip ją myli.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiajame šou burbulas“ – virtinė jausmų

„Manau, kad tai – labai smagi kompanija, talentingas jaunimas. Su Žilvinu žiūrėjome paskutinę laidą – mums labai imponavo pasirodymai. Iš mano pusės yra taip, kad jei jau einu dalyvauti į kokį projektą, aš dedu visas pastangas, labai daug laiko, darbo, ir negailiu savęs nei fiziškai, nei emociškai, kad pasirodymas būtų geras“, – tą kartą kalbėjo Irena.


Rašyti komentarą...
T
Tadas
2021-04-17 08:52:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek galima tuas pačius tauskalus malt? su pendzeliu gal patepliojo vistinyko kokia lenta, tai kur tik prilenda ten mala, kokia ji meistrė, tavo tralialiuskos jau sudainuatos, eik geriau tešlą sakociai minkyt, pabuvai savaite ant dykucio prisvalgei, prisigeria ir pirmin pro duris
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų