„Didįjį šou burbulą“ paliko naujokas: ar jo vietą užėmusiai žinomai moteriai pavyks išlikti ilgiau?

Sekmadienio vakarą TV3 ir TV3 Play žiūrovai „Didžiajame šou burbule“ išgirdo gražiausius meilės kūrinius. Deja, kaip ir kiekvieną sekmadienį, projektą paliko dar vienas dalyvis, o jo vietą pakeitė naujas.

3

Tiesa, niekas nesitikėjo, kad „Didįjį šou burbulą“ paliks žmogus, kuris atėjo vos aną savaitę…

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didįjį šou burbulą“ paliko naujokas: ar jo vietą užėmusiai žinomai moteriai pavyks išlikti ilgiau?

Susumavus žiūrovų balsus paaiškėjo, kad su projektu atsisveikinti teks tik praėjusį sekmadienį „Didžiajame šou burbule“ pasirodžiusiam Ruslanui Kirilkinui. Vis dėlto toks atvejis, kai žiūrovų sprendimu naujokui projektą tenka palikti vos po savaitės, yra pasitaikęs jau ir anksčiau – būtent taip nutiko ir Anatolijui Oleinik.

Nauja projekto dalyve tapo grupės „Studija“ vokalistė, tarptautinių konkursų nugalėtoja bei Žilvino Žvagulio antroji pusė Irena Starošaitė. „Manau, kad tai – labai smagi kompanija, talentingas jaunimas. Su Žilvinu žiūrėjome paskutinę laidą – mums labai imponavo pasirodymai. Iš mano pusės yra taip, kad jei jau einu dalyvauti į kokį projektą, aš dedu visas pastangas, labai daug laiko, darbo, ir negailiu savęs nei fiziškai, nei emociškai, kad pasirodymas būtų geras“, – sakė Irena.

Scenoje atlikdama savo prisistatymo pasirodymą, Irena pasirodė ne viena, o su vyru Ž. Žvaguliu. Laidos vedėjams Mindaugui Rainiui ir Mindaugui Stasiuliui pajuokavus, ar į projektą nenorėtų prisijungti ir pats Žilvinas, šis teigė, kad be jo neišgyventų mylima anūkė Barbora, o Irenai net kelis kartus prieš atsisveikinant ir paleidžiant į „burbulą“ atlikėjas pakartojo, kaip ją myli.

Meilės vakarą „Didžiajame šou burbule“ netrūko ir kitų romantiškų gestų. Gabrielė Rutkauskienė-Vasha pabučiavo šokėją, o Justinas Mejeris – savo scenos partnerę Ievą Riepštaitę. Violeta DaQueen ir jos mylimasis Augustinas Paulionis-Auggi pasirodymo metu papasakojo visą savo meilės istoriją, o jo gale taip pat aistringai apdovanojo vienas kitą bučiniu.

REKLAMA

O štai projektą palikęs Ruslanas pastarąją savaitę itin suartėjo su Mia Pilibaityte. Ketvirtadienį tarp dalyvių įvyko kivirčas – Ruslanas sukritikavo kitos projekto dalyvės Violetos DaQueen sukurtą bendrą šokį sekmadienio pasirodymui, o tokie jo žodžiai įplieskė ir kitų „Didžiojo šou burbulas“ dalyvių nepasitenkinimą. Galiausiai visi „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai pasidalijo į dvi stovyklas – Mia ir Ruslanas stojo į vieną pusę, o visi kiti dalyviai – į kitą. Iki sekmadieninio šou „Didžiojo šou burbulas“ dalyviai vieni kitų atsiprašyti taip ir nepajėgė.

Kaip vyksta pasiruošimas sekmadienio pasirodymams, kokios intrigos, emocijos ir diskusijos verda siekiant tapti geriausiu, bei kaip atrodo šou pasaulio užkulisiai, galite stebėti kiekvieną dieną 24 val. per parą per naujos kartos televiziją Go3. Taip pat žiūrovai realybės šou metu gali daryti įtaką pasirodymų temoms, siūlyti savo idėjas dalyviams ir bendrauti su jais online


Rašyti komentarą...
G
Gytis
2021-04-12 10:36:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
Matomai biznis sakociu neina,? Nenustebsiu kai sekančią savaitę ir zvagulis pasirodys, skolas geriau atidavinekit, Paskeviciui, bus nors nauda, seip j pabode su savo tralialiuskom
Atsakyti
-3

m
manau
2021-04-12 10:23:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
neteisinga viduryje projekto imest naują dalyvį senbuvių atžvilgiu,o be to šita dalyvė niekam neidomi,tie žvaguliai jau visiems labai pabodę,galejo imest kokį jaunesnį veidą,dabar jau greit bus pensininkų šou,nes nėra ko žiūrėt jaunesniam žiūrovui
Atsakyti
-5

B
Bim bam
2021-04-12 10:05:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Uzgesusiu zvaigzduciu ,sudu kratinys , nu didesnio sudo burbulo ir sugalvoti negalejo :D :D :D
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų