Akibrokštas „Didžiajame šou burbulas“: paaiškėjo, kas paliko projektą

Šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvydo dar vieną tiesioginę „Didžiojo šou burbulas“ laidą, kurios metu projekto dalyviai atliko jausmingas meilės dainas.

Kaip ir kiekvieną sekmadienį su projektu atsisveikinti teko Ruslanui Kirilkinui, o jo vietą pakeitė Irena Starošaitė. 

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiajame šou burbulas“ – virtinė jausmų

Prasidėjus naujai savaitei, dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę –  meilė.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Radžiui, Žygiui ir Gabijai, Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, Mariui Jampolskiui, šokėjams Violetai DaQueen ir Auggi, Aleksandrui Ivanauskui-Farai.

Atlikėja Mia išsitraukė Lady Gagos „Million Reasons“ dainą, Justinui Mejeriui ir Ievai Riepšaitei atiteko filmo „Purvini šokiai“ daina „Time of my life“. Norbertui Liatkovskiui teks dainuoti Jason Derulo „Savage Love“ dainą. Justinas Lapatinskas turės sudainuoti Justino Timberlake „Say Something“ dainą. Projekto naujokui Ruslanui Kirilkinui atiteko Samo Smitho „I'm not the only one“.

Primename, kad kas iškris, o kas verti tęsti kovą – sprendžia tik žiūrovai. Už savo mylimus veidus jie gali balsuoti ne tik sekmadienį telefonu, bet ir visą savaitę internetu, naujienų portale tv3.lt.

Naujienų portale tv3.lt balsavimo pradžia skelbiama kiekvieną sekmadienio naktį, pasirodžius visiems dalyviams ir šou vedėjams pranešus, jog balsavimas portale yra pradėtas. Balsavimas tęsiasi iki kito sekmadienio 19:00 val. 

Vienam dalyviui galite skirti vieną balsą per dieną. 

Portale tv3.lt atiduoti balsai sudaro 50 proc. rezultato – kitą dalį nulems žiūrovai, skambinantys trumpuoju numeriu sekmadienį, „Didžiojo Šou Burbulas“ transliacijos metu.

Balsuoti galite čia.


Rašyti komentarą...
H
Hugo
2021-04-11 19:27:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kv.ailesnio sau nesu mates ,nejau yra kas jy ziuri ((
Atsakyti
-4

G
Gal
2021-04-11 21:26:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Radžio Rajisa ir bobutės žiūri.
Atsakyti
0

p
pfff...
2021-04-11 22:47:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tas sou nieko gero. Pasirodo kaimu kaimas. Visokie faros, radziai pirmauja, o geri dainininkai iseina. Dar tik Starosaites ir betruko. Net neidomu ziureti.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (13)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų