Ruslanas atviravo, koks jausmas „Burbule“ būti naujoku: „Nuotaikos čia įvairios“

Šventinį sekmadienio vakarą „Didžiojo šou burbulas“ eteryje netruko netikėtumų. Vienas iš jų – prie „burbulo“ prisijungė dainininkas Ruslanas Kirilkinas. Jis pakeitė iš projekto iškritusią dalyvę Kristiną Jurę.

Ruslanas Kirilkinas, kurio karjera prasidėjo dar „Dainų dainelėje“, ir kuris yra daugeliui pažįstamas iš kitų muzikinių šou, dalyvių gyvenimus žinomas vyras sekė jau kurį laiką ir dalį čia esančių žmonių jau pažįsta. Tačiau nė vieno iš jų Ruslanas nedrįstų pavadinti nei draugu, nei priešu.

Antradienį telefonus gavę dalyviai ėmė skambinti artimiesiems bei su gerbėjais dalytis savo įspūdžiais. Naujokas R.Kirilkinas su gerbėjais ėmė atvirauti, koks jausmas jam būti projekte nauju dalyviu.

„Ačiū visiems už palaikymą, peržiūrėjau savo pirmąjį pasirodymą. Niekada nesakysiu to, ko nėra, pripažinsiu, tai nebuvo vienas geriausių mano pasirodymų. Labai jaudinausi, po tokios pertraukos lipti į scena nėra paprasta. Iš vėžių mane išmušė reportažas. Labai tikiuosi, kad įsivažiuosiu, priprasiu ir galėsiu čia gyventi. 

Jaučiausi taip, kaip ir atrodau. Esu čia naujokas ir dar jaučiuosi, kad esu svečiuose. Ne savo namuose, ne savo lovoje miegu, žmonės aplink yra gal ir pažįstami, bet ne šeimos nariai. Nuotaikos čia įvairios“, – į kamerą kalbėjo atlikėjas.

Ruslano „atviravimus“ galite pamatyti čia:

Primename, kad žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

Balsuokite už mylimiausius dalyvius čia:  https://www.tv3.lt/didysis-sou-burbulas/

 


Rašyti komentarą...
J
Jo
2021-04-06 18:56:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau geriau nei apie Radži ,jau tas nusibodo nei balso nei klausos o Kirilkinas visai nesvarbu koks jis bet geros dainos gražus balsas ir kultūringas
Atsakyti
-11

J
Janina
2021-04-06 21:32:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ruslanai, visada klausau tavo dainų, sėkmės tau.
Atsakyti
-6

a
ar
2021-04-06 19:44:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
būtinai lygint su Radži?tur būt, nenusibodo,jei minimas pastoviai
Atsakyti
-8

SKAITYTI KOMENTARUS (19)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų