Atskleidė „Didžiojo šou burbulas“ pasirodymų temas: jausmai liesis per kraštus

Praėjusį sekmadienio vakarą TV3 ir TV3Play eteryje pasirodė dar viena „Didžiojo šou burbulas“ laida. Šįkart dalyviai turėjo parengti pasirodymus pagal lietuviškus hitus – vieniems ji buvo paskirta iš anksto, tuo tarpu kiti turėjo galimybę pasirinkti ją patys.

Ir nors nuotaika buvo kaip niekada šventiška, kaip ir kiekvieną sekmadienį su projektu atsisveikinti teko dar vienam dalyviui, o jo vietą pakeitė naujas.

Projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu sekmadienį „burbulą“ palikti teko Kristinai Jurevičiūtei. Ironiška, tačiau būtent jai kiti projekto dalyviai žadėjo „Didžiojo šou burbulas“ nugalėtojos vietą.

Kristiną projekte pakeitė vyras, kurio karjera prasidėjo dar „Dainų dainelėje“, ir kuris yra daugeliui pažįstamas iš kitų muzikinių šou. Tai – Ruslanas Kirilkinas. 

Prasidėjus naujai savaitei, dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę –  meilė.

Temos paskelbimas:

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Radžiui, Žygiui ir Gabijai, Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, Mariui Jampolskiui, šokėjams Violetai DaQueen ir Auggi, Aleksandrui Ivanauskui-Farai.

Atlikėja Mia išsitraukė Lady Gagos „Million Reasons“ dainą, Justinui Mejeriui ir Ievai Riepšaitei atiteko filmo „Purvini šokiai“ daina „Time of my life“. Norbertui Liatkovskiui teks dainuoti Jason Derulo „Savage Love“ dainą. Justinas Lapatinskas turės sudainuoti Justino Timberlake „Say Something“ dainą. Projekto naujokui Ruslanui Kirilkinui atiteko Samo Smitho „I'm not the only one“.

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“.

„Didysis šou burbulas“ – didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 naujiena, kuri apjungs realybės ir sekmadienio TV šou. 

Balsuokite už mylimiausius dalyvius čia:  https://www.tv3.lt/didysis-sou-burbulas/

VISĄ SEKMADIENIO „DIDYSIS ŠOU BURBULAS“ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:


Rašyti komentarą...
t
tai
2021-04-06 20:28:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
sekmadienį buvo visos lietuviškos dainos tai smagumelis klausyt ir idomu,dabar vėl tos angliškos juk Lietuvoje gyvenam
Atsakyti
0

n
nu
2021-04-06 14:00:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
mažiau tų angliškų dainų,neimanoma klausyt visos vienodos
Atsakyti
-4

c
cha
2021-04-06 14:21:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dar vienas koronaviruso šaltinis ! Greičiau būtina visus izoliuoti ir testuoti ! Tai bent bus viruso derlius !
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų