Nevilties apimtas Vidmantas kreipėsi pagalbos: dėl neįvykstančių skyrybų negali gauti pašalpų

Vilma dar nenutraukusi santuokos su Vidmantu, paliko jį vieną auginti keturis vaikus ir išėjo gyventi su kitu vyru. Įskaudintas vyras „TV Pagalbos“ studijoje neslėpė liūdesio ir tikino, kad jam per sunku būti ir tėvu, ir mama, o dėl niekaip neįvykstančių skyrybų jis negali gauti taip reikalingų pašalpų.

Vidmantas pasakojo, kad santuokos su Vilma pradžioje viskas atrodė gerai, tačiau viskas pasikeitė jam gavus būstą.

„Kai gavau būstą, palikinėdavau ją vieną su vaikais, o ji pradėjo gastroliuoti. Mano darbas toks buvo ir dar sodybą prižiūrėdavau, tai būdavo pasilieku toje sodyboje, o ji lieka bute su vaikais. Pradėjo su berniukais lakstyti, vaikus vienus palikinėti. Kaimynai pradėjo šnekėti. Aš jai ką pasakydavau, ji viską neigdavo, kol vėliau pats neįsitikinau ir mergaitė paaugusi pradėjo sakyti“, – pasakojo Vidmantas.

Pritrūko laisvės

Vyras prisiminė, kaip kartą grįžęs anksčiau iš darbo rado vaikus paliktus vienus, nors Vilma tikino, kad yra namuose. Vidmantui pagrasinus, kad ją paliks, Vilma iš namų dingdavo vis dažniau.

„Aš jos kai paklausiau, ji man sakė, kad jai trūksta laisvės, atsibodo vaikai, ji pati šitą paminėjo, sakė man atsibodo“, – sakė Vidmantas.

Iš penkių šeimoje augusių vaikų, tik trys yra Vidmanto. Vyras pasakojo, kad Vilmos biologiniai vaikai buvo trumpam išėję pagyventi su mama, tačiau grįžo pas jį.

„Iš karto, kai mama buvo išėjusi, buvo ir jie išėję. Bet jiems ten netiko, jie grįžo atgal. Aš nežinau, gal čia buvo mamos toks aptarimas, kad nuvažiuokit, vaikai, pas tėvą, kaip tėvas gyvena dabar, gali net taip būti“, – kalbėjo Vidmantas ir pasakojo, kaip visas į jų namus užeinančias moteris vaikai vadina mamomis.

Nepavyksta išsiskirti

Į „TV Pagalbos“ studiją su savo nauju mylimuoju Stasiu atvykusi Vilma tikino, kad su juo rado naują laimę ir nori kurti bendrą ateitį, planuoja kartu išvažiuoti į Norvegiją.

Moteris pasakojo, kad porą supažindino jos sūnus ir Stasio dukra, kurie tuo metu taip pat pradėjo draugauti.

REKLAMA

„Kiek turėjau pirmą vyrą, aš tokios meilės nesu gavusi, to švelnumo. Dėl to aš jį (Stasį – red. past.) pamilau, nes jis labai rūpestingas. Viskuo esu labai patenkinta, kad tokį vyrą turiu“, – Stasį gyrė Vilma.

Vidmantas sakė jau pateikęs dokumentus skyryboms, tačiau Vilma tikina pametusi savo pasą ir negalinti dėl to pradėti reikalingų procedūrų. Kol sutuoktiniai neišsiskyrę, Vidmantas negali gauti finansinės valstybės paramos, kuri stipriai prisidėtų prie jo auginamų vaikų gerovės.

Moteris prižadėjo kuo greičiau pasidaryti asmens dokumentą ir nutraukti santuoką, kad galėtų mokėti alimentus.

„Alimentus mokėsiu, lankysiu vaikus, padėsiu", – sakė Vilma ir nedvejodama sutiko, kad vaikai liktų su Vidmantu.

Vidmanto ir Vilmos akistatą pamatykite vaizdo reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „TV Pagalba“ žiūrėkite kiekvieną darbo dieną 16:30 per TV3 televiziją.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE ČIA:

Straipsnis parengtas pagal TV3 televizijos laidą „TV Pagalba“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų