Paskelbti tarpiniai „Didžiojo šou burbulas“ rezultatai: išsidėstė netikėtai

Šį sekmadienį TV3 žiūrovai išvys dar vieną tiesioginę „Didžiojo šou burbulas“ laidą, kurios metu projekto dalyviai atliks jausmingas meilės dainas. Kas iškris, o kas iš dalyvių verti tęsti kovą, sprendžia tik žiūrovai.

20

Už savo mylimus veidus jie ir vėl balsavo visą savaitę, o šiandien pagaliau paaiškėjo tarpiniai rezultatai.

Kaip paskelbė „Didžiojo šou burbulo“ vedėjai, mažiausiai balsų naujienų portale tv3.lt surinko Ruslanas Kirilkinas ir Mia, pirmieji sąraše – Ustin ir Ieva.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „Didžiajame šou burbulas“ – virtinė jausmų

Praėjusią savaitę su projektu teko atsisveikinti Kristinai Jurevičiūtei, o jos vietą pakeitė naujokas Ruslanas Kirilkinas. Kas projektą paliks, o kas taps nauju jo veidu, paaiškės jau šiandien vakare.

Prasidėjus naujai savaitei, dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę –  meilė.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Radžiui, Žygiui ir Gabijai, Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, Mariui Jampolskiui, šokėjams Violetai DaQueen ir Auggi, Aleksandrui Ivanauskui-Farai.

Atlikėja Mia išsitraukė Lady Gagos „Million Reasons“ dainą, Justinui Mejeriui ir Ievai Riepšaitei atiteko filmo „Purvini šokiai“ daina „Time of my life“. Norbertui Liatkovskiui teks dainuoti Jason Derulo „Savage Love“ dainą. Justinas Lapatinskas turės sudainuoti Justino Timberlake „Say Something“ dainą. Projekto naujokui Ruslanui Kirilkinui atiteko Samo Smitho „I'm not the only one“.

Naujienų portale tv3.lt balsavimo pradžia skelbiama kiekvieną sekmadienio naktį, pasirodžius visiems dalyviams ir šou vedėjams pranešus, jog balsavimas portale yra pradėtas. Balsavimas tęsiasi iki kito sekmadienio 19:00 val. 

Vienam dalyviui galite skirti vieną balsą per dieną. 

Portale tv3.lt atiduoti balsai sudaro 50 proc. rezultato – kitą dalį nulems žiūrovai, skambinantys trumpuoju numeriu sekmadienį, „Didžiojo Šou Burbulas“ transliacijos metu.

Balsuoti galite čia.

 

 


Rašyti komentarą...
n
nu jo
2021-04-11 20:52:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
Sis sou ne apie muzika ir ne apie talentus, o apie santykius. Buitiniu konfliktu stebetojai nubaude Mia ir Ruslana. Patys balsingiausi dainininkai gale. Toks jausmas, kad balsuoja mazvaikiai ir pensininkes. Nafik toki projekta vadinti muzikiniu, kai geriausi dainininkai sou palieka pirmieji. Gaila buvo ir balsingosios KristinosJure. :(
Atsakyti
-1

J
Joris
2021-04-11 21:40:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Įdomu, ar balsavimai teisingi?! Man atrodo, kad klastojami. Nes kokio bieso ten sėdi Lapatinskas, dviveidė Vacha. Negi žmonės nemato realybės...
Atsakyti
-5

A
Aušra
2021-04-11 23:13:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nesuprantu, nejaugi žmonėms patinka Ivanauskas-Fara.? Iškrenta daug daug vertesni ir įdomesni.
Atsakyti
-3

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų