Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

REKLAMA

Šį kartą buvo kalbinami Ruslanas ir Mia. Ruslanas neslėpė jausmų ir prakalbo apie konfliktus burbule bei ryšį su Mia.

„Pradžia buvo sunki, pripažinsiu tai. Tie žmonės, kurie mane gerai žino, mato, kad nesu atsipalaidavęs. Aš patekau į nepažįstamų žmonių ratą, todėl stebėjau kiekvieną iš žmonių, klausiausi istorijų. Aš čia vos tik kelias dienas, todėl normalu, kad jaučiausi nejaukiai“, – prisipažino Ruslanas.

Tiesa, vyras jau pradeda apsiprasti prie aplinkos ir prisipažino, kad vakar naktį pirmą kartą miegojo nuogas: „Namuose visuomet miegu nuogas ir supratau, kad tai buvo pirma naktis projekte, kai puikiai išsimiegojau. Man gyventi vienam kambaryje neliūdna. Mėgstu savo erdvę, kai galiu pabūti vienas, nežinau ar man patiktų gyventi su kažkuo viename kambaryje.“

REKLAMA

Puikiai sutariantys Mia ir Ruslanas prisiminė jų draugystės pradžia, tiesa, ji nebuvo graži: „Visiškai gyvenimiška istorija, mes kartais žmogų priimame taip, kaip mums nupasakoja kiti. Buvau susidaręs klaidingą įspūdį apie Mią. Nusprendžiau nebenešioti to negatyvo ir kaltės jausmo, todėl atsiprašiau Mios.“

„Ilgai galvojau ar eiti, ar ne. Galvojau, kad paliksiu antrąją pusę, šunį, esame labai prisirišę, bus sunku palikti“, – prisipažino atlikėjas.

Paklaustas, kaip antroji pusė reagavo, kad Ruslanas keliauja į projektą, atlikėjas apsipylė ašaromis: „Aš į tai žiūriu kaip į mūsų santykių išbandymą, koks jis bus, sužinosiu grįžęs namo.“

REKLAMA
REKLAMA

Tiesa, šią savaitę būta ir konfliktų. Ruslanas ir Mia susipyko su projekto dalyviais.

„Repeticijos metu pamačiau, kad man nepatinka bendro šokio choreografija. Aš pamačiau save iš šono ir supratau, kad iš manęs nei per dieną, nei per savaitę nebus. Violetos paklausiau, ar kažką galima padaryti kitaip. Tada viskas prasidėjo, žodis po žodžio kilo konfliktas“, – atviravo Ruslanas.

„Aš čia esu ne savaitę ir ne dvi, stebiu projekto dalyvius ir susidariau nuomonę apie juos. Ilgą laiką laikiau „užspaudus“ emocijas apie visas tas patyčias ir pasišaipymus iš vyresnių. Tai yra neišsiauklėjimas ir man labai gaila jų tėvų. Mano sūnus yra tokio pat amžiaus ir yra labai išauklėtas. Visi čia pasidarė didžiulėmis žvaigždėmis“, – kirto Mia.

„Aš tik uždaviau klausimą ir žiūrovai pamatė, kam buvo naudingas tas konfliktas. Aš neturėjau jokio siekio, tik uždaviau klausimą. Kažkas norėjo konflikto, jį išprovokavo ir tokia kaina gavo daugiau sekėjų. Galiu paploti, nežadu tokiais būdais pritraukti sekėjų, ne to čia atėjau“, – prisipažino atlikėjas. 

Primename, kad žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų