Ruslanas ir Mia – konfliktų centre: šokėją Ievą išvadino „benose auka“

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

Tiesioginio eterio metu Ieva Riepšaitė ir Justinas Mejeris prakalbo apie sunkų darbą šokių aikštelėje ir pasiruošimą sekmadieniui.

Pastarosiomis savaitėmis netyla kalbos, kad Justinas neslepia simpatijų atlikėjai Gabrielei Rutkauskienei-Vashai. Akyliausi pastebėjo, kad Justinas Vashai skiria daug dėmesio.

Žurnalistei paklausus, ar Justino širdyje iš tiesų atsidūrė Vasha, šis nusijuokė: „Aš mėgstu ją pakibinti. Ievutė man yra numeris vienas.“

Tiesa, šią savaitę būta ir konfliktų. Ruslanas ir Mia susipyko su projekto dalyviais.

„Mes žaidėme žaidimus, smagiai leidome laiką. Ant sofos sėdėjo Ruslanas ir Mia, ir netiesiogiai apkalbėjo dalyvius. Aš nesu piktas žmogus, bet tada tikrai kantrybė trūko. Pasakiau jiems, kad jei ir toliau žada „važiuoti“ ant dalyviu, tegu eina į kitą patalpą ir ten kalba. Nieko blogo nepasakiau, bet tada viskas ir prasidėjo“, – pasakojimą pradėjo J.Majeris.

„Manau viskas prasidėjo nuo šokio, kurį mes darome bendram pasirodymui. Jam nepatiko choreografija, arba nepavyko atlikti judesių, jis priežasties nesakė ir nesiūlė mums jokių kompromisų. Esame suaugę žmonės, siekiame kuo geriausių rezultatų, jei kažkam nepatinka, visi turime galimybę ir laisvę tai pasakyti. Mes, kaip šokėjai, pajutome spaudimą. Galiausiai prasidėjo konfliktas, sužinojau, kad esu „benosė auka“, man liūdna girdėti, kaip taip žmonės gali girdėti“, – pasakojo Ieva.

„Man buvo labai pikta, nes yra tiek neapykantos pas juos abu ir dar šmeižia mus melagingais faktais. Buvau įsiutęs ir pasakiau savo nuomonę“, – prisipažino Justinas.

Negana to, Ruslanas nusprendė, kad Ieva suvaidino traumą ir tuo naudojasi: „Aš niekada niekuo nesiskundžiu, bet nesuprantu, kuo užkliuvau tam žmogui.“

REKLAMA

Šokėjų pora prisipažino, kad stengiasi nepasiduoti neigiamoms emocijoms ir nekreipti į Ruslaną ir Mią dėmesio.

Primename, kad žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.


Rašyti komentarą...
G
Gabriele
2021-04-09 21:05:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kai visi burbulo dalyviai (tai yra 12 zmoniu) susipyksta su 2 zmonem, tai vadinasi tikrai jiems kazkas negerai. O kas nematet ir ginat tuos du melagius, atsisukit ir pasiziurekit go3, kaip jie neturi jokios sarmatos ir gedos jausmo slyksciai kalbeti apie kitus. Gal ir gerai dainuoja, bet cia jau ne apie talenta kalba eina, o apie vidines savybes... jokio zmogiskumo, nuosirdumo. Susede dviese kambaryje ir apkalbineja kitus. Mergaite susilauze nosi, susitraumavusi soka ir ne zodelio nesiskundzia apie tai, o tie du dar drysta komentuoti istisus vakarus alkoholi gerdami. Tai ar cia suauge zmones taip elgtis turi, ir dar vadinami ,,zvaigzdemis”? Koki jie pavyzdi jaunimui rodo... baisu baisu, va cia ir pasirode tikrieji veidai
Atsakyti
-45

T
Tiesa
2021-04-09 23:33:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turėjau laiko šią savaitę pažiūrėjau tiesiogines laidas baisu pasidarė. Ustino ir Norberto patyčios iš Ruslano, kai jis savo kambaryje mokėsi dainos žodžius. Komentarai apie Mijos dainavimą, jos anglų tarimą ir žinomą jai negirdint. Radžis pletkų boba tapo. Pasakoja apie Ruslaną ir Miją kai jie vasarą dainavo Šventojoje. Manau Ruslanas apie Radžį galėtų taip pat papasakoti bet to nedaro. Kodėl neparašo žurnalistai, kaip Žygis Ruslaną ir Miją pavadino šiukšlinu. O dėl Ievos, tai kur čia neteisybė, juk ji buvo susižalojusi nosį, apie ją Ruslanas nieko blogo nepasakė. O apie Norbertą, Ruslanas atsiliepia, kaip apie talentingą dainininką, daug gražių žodžių pasakė. Šiaip jaunimėlis, kurių beveik kas antras žodis keiksmažodis neturėtų būti šiame šou, kokį pavyzdį rodo jaunimui, nepilnamečiams, todėl ir mokyklose kyla smurtas, patyčios.
Atsakyti
-24

V
Vitalija
2021-04-10 03:32:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Butent, jus visiskai tiesa rasot. As tai maciau. Tai tik mano nuomone. Tie du pacukai isvis slykstus, kai repetuojanti zmogu apkalba ir tyciojasi, kaip degeneratai kokie, slykstu net ziuret, o visokios dircordo nevykeles bajerius is to daro. Slykstus jaunimas, ypac sie 2 bernai, ta sokeju pora, kur vyras su zmona siulo ciul... Mios gerbejams. Taip varo ant Ruslano repeticiju, Ruslanas bent dainuot moka, repetuoja, o tie du isvis i galimai narkatas is isvaizdos panasus, kaip du zombiai, vietoj repeticiju ir dainu apkalba. Tikiuos, kad laimes Ruslanas ar Mia.
Atsakyti
-25

SKAITYTI KOMENTARUS (69)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų