Atskleidė „Didžiojo šou burbulas“ pasirodymų temas: pasisekė ne visiems

Praėjusį sekmadienio vakarą TV3 ir TV3Play eteryje pasirodė dar viena „Didžiojo šou burbulas“ laida. Šįkart dalyviai turėjo parengti pasirodymus pagal meilės temą– vieniems ji buvo paskirta iš anksto, tuo tarpu kiti turėjo galimybę pasirinkti ją patys.

Ir nors nuotaika buvo kaip niekada šventiška, kaip ir kiekvieną sekmadienį su projektu atsisveikinti teko dar vienam dalyviui, o jo vietą pakeitė naujas.

(3 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Atskleidė „Didžiojo šou burbulas“ pasirodymų temas: pasisekė ne visiems

Projekte visų dalyvių likimus nulemia žiūrovai, tad jų sprendimu sekmadienį „burbulą“ palikti teko Ruslanui Kirilkinui ir prie šou dalyvių prisijungė Irena Starošaitė.

Prasidėjus naujai savaitei, dalyviai pradėjo ruoštis savaitgaliui. Antradienį Mindaugas Rainys dalyviams atskleidė, jog pasirodymų tema šią savaitę – sportas.

Traukiant burtus paaiškėjo, kurie dalyviai yra laisvi, jiems suteikta kūrybinė laisvė. Laimė nusišypsojo šiems projekto dalyviams: Aleksandrui Ivanauskui-Farai, Mariui Jampolskiui, Miai, Norbertui, Gabrielei Rutkauskienei-Vashai, šokėjams Violetai DaQueen ir Auggi.

Dainininkui Radžiui burtai lėmė, kad šis turės atlikti Stasio Povilaičio dainą „Žirgai“. Justinas Lapatinskas išraukė Marijono Mikutavičiaus dainą „3 milijonai“. Irenai Starošaitei atiteko Shakiros daina „Waka Waka“. Šokėjai Justinas ir Ieva ištraukė Eurolygos himną. Žygiui ir Gabijai burtai lėmė, kad šie atliks Skamp dainą „Sportas“.

Dalyvių gyvenimą galima sekti net 24 valandas per parą „GO3“.

„Didysis šou burbulas“ – didžiausia pavasario naujiena – TV3 ir Go3 naujiena, kuri apjungs realybės ir sekmadienio TV šou. 

Balsuokite už mylimiausius dalyvius čia:  https://www.tv3.lt/didysis-sou-burbulas/

 


Rašyti komentarą...
t
tikrai
2021-04-13 12:57:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
super temos
Atsakyti
0

X
X
2021-04-13 14:22:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
,,Vasha"-reiškia rusiškai ,,jūsų". Keistas pasirinktas pseudonimas. Juk graži moteris, galėtų ir gražesnį vardą sukūrti. Bet tai tik nuomonė.
Atsakyti
0

n
na
2021-04-15 15:54:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
garantuoju kad šį sekmadienį ir Žvagulis į tą Burbulą isitrins
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų