žirgai

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „žirgai“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „žirgai“.

Kelialapį į Olimpiadą iškovojusi Vanagaitė atskleidė, kiek kainuoja jos žirgas: „Tai yra fantastiškai brangu“

Šių metų Paryžiaus vasaros olimpinėse žaidynėse sulaikę kvapą stebėsime Lietuvos dailiojo jojimo atstovės Justinos Vanagaitės ir jos žirgo Nabab pasirodymą. O visais šio intriguojančio sporto užkulisiais, neįtikėtinais faktais apie žirgus ir kokį slaptą vardą yra davusi savajam, Justina papasakojo TV3 laidoje „Gero vakaro šou“.  Kaip laidoje pasakojo Justina, išvertus iš indų kalbos žirgo Nabab vardas reiškia „karalius“. Vis dėlto raitelė dažniau savąjį žirgą mielai vadina Kebabu.
2024-05-15

Pamatęs šį vaizdą vairuotojas Kaune net sustojo: parodė visiems

Kaunietis pasidalijo neįprastu kadru, kurį užfiksavo važiuodamas keliu. Vyras buvo nustebęs ir pats negalėjo patikėti tuo, ką mato.  Jis pasidalijo šiais užfiksuotais kadrais. Negalėjo patikėti savo akimis Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pasidalino įrašu, kuriame automobilių keliu eina du žirgai. „Galvojau, vaidenasi, bet ne, realybė. Apie 8 val. ryto žirgai traukė link Piliuonos“, – rašė skaitytojas. Kitas skaitytojas taip pat pranešė apie reginį.
2024-05-09

Nufilmavo chaosą Londone – gatvėse žmones gąsdino neprognozuojami žirgai

Londono centre žmonės išgąsdino gatvėmis pasileidę žirgai. Gyvūnai trankėsi į taksi automobilius, vos nesužalojo dviratininko ir išdaužė dviaukščio turistinio autobuso priekinį stiklą. Daugiau apie tai – TV3 žiniose.  Užfiksuotame vaizdo įraše buvo galima matyti, kaip du nežinia iš kur atsiradę jodas ir baltas žirgai šuoliavo didmiesčio gatve. Matyti, kad baltas žirgas smarkiai susižalojęs – jis visas kruvinas.
2024-04-26

Po ketverių metų Sartuose vyks žirgų lenktynės

Po ketverių metų pertraukos šeštadienį Sartuose vyks žirgų lenktynės, jose dalyvaus 38 ristūnai žirgai. Kaip pranešė organizatoriai, lenktynėse numatyti septyni važiavimai, iš jų vienas – tarptautinis, į kurį atvyksta užsienio šalyse registruoti žirgai.

Pamatykite: per miesto gatvėse liepsnojančius laužus šuoliuoja žirgai

Šimtmečių tradicijos tebėra gyvos Ispanijoje. Per miesto gatvėse liepsnojančius laužus šuoliuoja žirgai. Šokdami per ugnį, anot vietinių, gyvūnai iki kitų metų išsivalo ir sielą, ir kūną. Kad žirgai nesusižeistų, ceremonijai yra specialiai paruošiami. Akmenimis grįstoje miestelio gatvėje Vidurio Ispanijoje spragsi laužai iš pušų šakų, o per juos raiti ant žirgų pasileidžia vietiniai gyventojai. Tokia ceremonija šiose Ispanijos apylinkėse vyksta bent 300 metų.

Siūlo drausti skersti arklius, o Lietuvos ūkininkai įspėja – beliks valgyti tik augalus, vabzdžius ir lervas

Lietuvoje Seimas uždraudė kailinių žvėrelių fermas, o štai kai kurie Italijos gyvūnų teisių gynėjai reikalauja uždrausti skersti arklius, taip pat ir naudoti juos darbui bei dresuoti. Lietuvos gyvūnų gynėjai ragina ir lietuvius nebūti abejingus ir nubalsuoti, kad šie draudimai įsigaliotų visoje Europos Sąjungoje.

Štai, kaip atrodo trumpa pertrauka Ukrainos kariui – svarbu priminti, kad ir be apkasų dar yra gyvenimo

Iš fronto grįžtančių Ukrainos karių dėl psichologinių traumų dažnai nebeatpažįsta jų šeimos. Specialistai atviri – šalies gynėjams būtina psichologinė pagalba. Nuo okupantų besiginančioje šalyje populiarėja neįprastas karių reabilitacijos būdas – hipoterapija, kitaip – žirgų terapija. Tačiau vyrai sako neturintys ilgiems atsigavimams laiko ir ruošiasi vėl stoti ginti savo šalį.  Penkiametė Zlata pirmąkart jodinėja žirgu. Mergaitė džiaugiasi, o jos tėvai atidžiai stebi savo dukrą.
2023-07-02

Pamatęs, kas dedasi gatvėje, griebė kamerą: negalėjo praleisti progos tai nufilmuoti

Gatvėse esame įpratę matyti pravažiuojančius automobilius, vaikštančius žmones, augintinius ir t.t. Tačiau retai kelyje išvysime bėgančius palaidus žirgus. Štai tokį vaizdelį užfiksavo ir vienas australas Jono Colovos. Trys žirgai ankstų vasario 14-osios rytą pabėgo iš savo šeimininko ir ėmė lakstyti Australijos miesto Sidnėjaus gatvėmis. Naujojo Pietų Velso policija pranešė, kad pranešimus apie pabėgusius žirgus jie gavo maždaug 5:15 ryto vietos laiku.
2023-02-14

Naujojo monarcho Karolio III užmojai: geriausi karalienės žirgai atsidūrė aukcione

Pasak šaltinio, karalienės Elžbietos II žirgų lenktynių tradicija bus tęsiama, tačiau mažesniu mastu – pranešama, kad karalius Karolis III ruošiasi aukcionui. Karalius Karolis III ketina parduoti 12 geriausių karalienės lenktyninių žirgų, vykdydamas savo planus sumažinti savo mirusios motinos lenktynių apimtis, skelbia dailystar.co.uk. Naujasis monarchas paskelbė parduodantis žirgus aukcione Niumarketo „Tattersalls“ namuose.
2022-10-17

Prakalbo pas Anglijos karalienę dirbęs lietuvis: kelių dalykų nepamirš niekada

„Karalienė Elžbieta II buvo labai paprastas ir šiltas žmogus. Net per lietų ji ateidavo apžiūrėti žirgų, maitindavo morkomis. Jos stiprybė – lenktyniniai žirgai“, – taip naujienų portalui tv3.lt pasakojimą apie darbą karalienės Elžbietos II karališkajame ūkyje Sandrinhame pradėjo lietuvis Lazdijų sporto centre žirgų lenktynių specialistu dirbantis Linas Balčiūnas.
157 2022-09-09
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų