„Didžiojo šou burbulas“ dalyvis Fara – apie klaidas, kurias padaro naujokai: tai gali lemti dalyvio iškritimą

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

Šį kartą buvo kalbinamas Aleksandras Ivanauskas-Fara ir šio projekto naujokė Irena Starošaitė. Žinomas atlikėjas paatviravo, kodėl kai kuriems naujokams šiame projekte nenusišypso sėkmė ir netrukus iškrenta. 

Šį sekmadienį iš projekto iškrito naujokas Ruslanas Kirilkinas. Pasak A. Ivanausko-Faros, svarbu čia nepadaryti mažos klaidos, kuri gali ir lemti dalyvio iškritimą.

„Kartais nauji žmonės padaro tokią mažytę klaidą. Projektas, kaip ir muzikinis, ir tai yra labai gerai, kad žmogus galvoja, kad reikia gerai padainuoti ir bus viskas labai gerai. Gerai padainuoti, žinoma, kad tai yra didelis privalumas, bet čia gi reikia gyventi. Čia reikia gyventi, kaip namuose gyveni. Reikia gyventi tarp labai skirtingų žmonių. Reikia kažkaip tai pritapti prie tų skirtingų žmonių, o jau paskui ir padainuoti“, – savo mintimis dalijosi jis.

Atlikėjas pabrėžė, kad čia svarbu turėti ne tik talentą, tačiau ir mokėti susibendrauti su kitais projekto dalyviais: „Kartais žmonės nepagalvoja, kad reikia čia gyventi. Ne tik dainuoti. Irena tai viską žino. Reikia gyventi taip, kaip tu gyveni namuose. Namuose tu gi ištisai nedainuoji, nerepetuoji. Kai kada, aišku, kad reikia repetuoti, bet reikia ir gyventi paprastą, eilinį gyvenimą. O čia yra neeilinis gyvenimas. Vienas dalykas yra tai, kad čia yra skirtingi žmonės ir reikia išklausyti šituos žmones. Ir jiems pasakyti, ką tu galvoji. Ir nebūtinai su jais bartis. Reikia tiesiog suprasti žmones, kad jie irgi gyvena savo gyvenimą, bet jie yra kažkiek skirtingi.“

REKLAMA

Tiesa, privalu ne tik mokėti bendrauti su įvairiomis asmenybėmis, turėti talentą, tačiau ir mokėti sulaikyti liežuvį.

„Čia visur yra kameros, visur yra mikrofonai. Prieš kažką pasakant, jeigu tu nenori sukelti kažkokios labai konfliktinės situacijos, reikia būtinai pagalvoti, ką tu sakysi. Kadangi žmonės viską girdi, žmonės viską mato ir žmonės momentaliai reaguoja, komentuoja“, – pridūrė A. Ivanauskas-Fara.

Primename, kad žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.


Rašyti komentarą...
S
Sasa
2021-04-14 10:24:06
Pranešti apie netinkamą komentarą

Būsiu burbule su simonyte
Atsakyti
0

S
Sasa
2021-04-14 10:25:36
Pranešti apie netinkamą komentarą

Būsiu burbule su
Simonyte
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų