• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

Kiekvieną pirmadienį ir penktadienį „Didžiojo šou burbulas“ gerbėjai kviečiame stebėti tiesiogines transliacijas su dalyviais, kurių metu jie ne tik pasipasakoja apie savo gyvenimą projekte, bet ir atsiveria apie konfliktus bei asmeninius išgyvenimus.

REKLAMA

Šį kartą buvo kalbinamas Radži bei Gabrielė Rutkauskienė-Vasha, kurie atvirai prabilo apie konfliktus projekte bei Gabrielės planuojamas vestuves su „Didžiojo šou burbulas“ dalyviu Norbertu.

Praėjusią savaitę įvyko konfliktas ir apie tai buvo prabilusi pati Mia: „Aš čia esu ne savaitę ir ne dvi, stebiu projekto dalyvius ir susidariau nuomonę apie juos. Ilgą laiką laikiau „užspaudus“ emocijas apie visas tas patyčias ir pasišaipymus iš vyresnių. Tai yra neišsiauklėjimas ir man labai gaila jų tėvų. Mano sūnus yra tokio pat amžiaus ir yra labai išauklėtas. Visi čia pasidarė didžiulėmis žvaigždėmis“.

Šį kartą apie tai pasisakė ir Radži bei Gabrielė Rutkauskienė-Vasha. Anot jų, dabar situacija burbule pagerėjo.

REKLAMA
REKLAMA

„Vakar buvo visi atsipalaidavę, visi žinojo kur atėjo, koks vakaras. Ir pati Mia šypsojosi. Jai pačiai reikėjo atsipalaiduoti daugiau, o ne būti visada kaip puolime. Niekas jos nepuola, reikia ramiai save vesti ir viskas bus okey. Bet, kai tu visada pati būni įtampoje ir galvoji, kad va kažkas ne taip bus, tuomet taip ir bus. O vakar buvo puikiausiai. Visi nuėjo gulti ir niekam nereikėjo kažkokių papildomų varymų ar dar kažko. Mes visi čia esame jau pasiekę kažko. Nežinau, ko čia reikėtų draskytis. Manau, kad viskas yra gerai“, – sakė Radži.

REKLAMA

Nepaisant to, kad burbule nebetvyro įtampa bei nėra konfliktų, tačiau pati Vasha dar vakar paliko kambarį, kuriame gyveno su Mia ir persikėlė gyventi drauge su Irena Starošaite.

„Aš buvau sakiusi praeitą savaitę, buvau pažadėjusi ir žiūrovams, ir pati sau dėl šventos ramybės, kad jeigu aš liksiu šiame projekte toliau, tai persikraustysiu į kitą kambarį. Taip gavosi, kad pas mus atėjo Irena. Aš žinoma, kad su Irena pakalbėjau ir paklausiau, galbūt ji norėtų eiti pas Mią gyventi, galbūt ji norėtų gyventi viena? O gal nieko prieš jeigu aš pas ją lova atsistumsiu? Tiesiog gražiai pasišnekėjome ir vakar persistūmiau lovą pas Ireną į kambarį. Manau, kad tai tik į gerą. Ir tos įtampos mažiau ir galų gale mes su Mia abi esame tokios su nuomone. Tai tame mažame kambarėlyje, kai du dideli žmonės gyvena – šiek tiek sunku. Dabar ji turės šiek tiek savo erdvės, o aš irgi pakeičiau aplinką. Tai tik į naudą“, – kalbėjo atlikėja.

REKLAMA
REKLAMA

„Ji pati praėjusią savaitę buvo atsiribojusi. Ir ta įtampa, kuri buvo praėjusią savaitę dabar padėta į stalčių ir uždaryta. Prasidėjo nauja savaitė ir kol kas visos emocijos tik geros“, – pridėjo mergina.

Žurnalistė taip pat Gabrielės paklausė ir apie jos vestuves su Norbertu. „Šį ketvirtadienį būkite visi įsijungę „Go3“ ir stebėkite. Manau, kad antroje dienos pusėje tai įvyks“, – džiaugsmingai sakė ji.

Galiausiai, atlikėja atvirai prabilo ir apie amžiaus skirtumą. „Daug kas pasisako dėl amžiaus skirtumo ir panašiai... Aš manau, kad jeigu yra kažkokie santykiai, jausmai ir su žmogumi būti gera, tai tas amžius visiškai nekliudo. Nesvarbu, ar tas vyras yra vyresnis 10-15 metų, ar jaunesnis 6-eriais arba 10 metų. Aišku, kad viskas turi būti proto ribose“, – paatviravo Gabrielė.

Primename, kad žiūrovai dalyvius ir jų gyvenimą gali sekti net 24 valandas per parą „Go3“, o visi tie, kas nori jiems užduoti klausimų bei sužinoti tai, ko „burbulo“ dalyviai dar nėra sakę, kiekvieną pirmadienį ir penktadienį 15 valandą yra kviečiami stebėti tiesiogines transliacijas „Didysis šou burbulas“ „Facebook“ paskyroje. Taip pat būtent čia jie kviečiami užduoti ir klausimus.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų