radži

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „radži“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „radži“.

Radžis sveikina mamą su jubiliejumi: tu mūsų gyvenimo briliantas

Atlikėjas Radžis Aleksandrovičius savo mamai Vidai skyrė jautrų sveikinimą. Širdį veriančiais žodžiais Radžis Aleksandrovičius pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. „Brangi mama, Gražiausių metų leiski palinkėti, Te niekados nebus rudens. Vasaros tebus džiaugsmu nusėtos, Ir laimė širdyje gyvens.
306 2024-07-18

Radžio koncerto metu – netikėtas gerbėjos elgesys: buvo išlydėta apsaugos

Įpusėjus vasaros sezonui, atlikėjai koncertuoja ne tik pajūryje, bet ir įvairiose miestų šventėse. Neseniai atlikėjas Radžis Aleksandrovičius surengė koncertą Raseiniuose, Viduklės koldūnų šventėje, o koncerte netrūko netikėtumų.  Socialiniuose tinkluose pradėjo plisti vaizdo įrašas, kuriame Radžio pasirodymo metu ant scenos užlipusi moteris pradėjo glebesčiuoti atlikėją.
160 2024-07-01

Radžis prabilo apie ryšį su scenos grandais ir atlikėjo gyvenimą: gimiau tam, kad linksminčiau

Lietuvos estrados legenda, scenos grandas Radži Aleksandrovičius (37 m.) net po 17 metų scenoje nepraranda populiarumo. Jo muzika įrašyta ne vienos kartos grojaraščiuose ir skamba net jaunimo vakarėliuose. Kaip ir kasmet, Radži karštas vasaros dienas praleidžia koncertuodamas muzikantų kurortu tapusioje Palangoje. Tiesa, portalui tv3.lt jis pasakojo, kad nors ir pastebi sparčiai kylančias kainas, susirinkusių žiūrovų gausa jis tikrai negali skųstis.
2024-06-22

Radži stojo į kovą su žinomu būgnininku: išmanyti vien muziką čia neužteks

Šio trečiadienio TV3 laida „Žaidimų kambarys“ bus kaip niekad muzikali, nes čia susitiks du didžiulę aistrą tam jaučiantys vyrai. Dėl nugalėtojo titulo kovos vienas mylimiausių šalies dainininkų Radži, o jo priešininku taps profesionalus būgnininkas ir pedagogas Jonas.
2024-06-05

Iškritęs sniegas nesugadino Radži nuotaikos: paviešintas šokis nepaliko abejingų

Šį balandžio pirmadienį iškritus šlapiam sniegui, ne vienam subjuro pavasariška nuotaika. Atlikėjas Radžis suskubo džiuginti žmones – paviešino nuotaikingą vaizdo įrašą, taip stengdamasis pakelti nuotaiką kitiems.  Socialiniame tinkle „TikTok“ atlikėjas paviešino vaizdo įrašą, kuriame atlieka linksmą šokį.  „Pašokam šitą šaltą žiemą“, – paviešinęs įrašą rašė Radžis Aleksandrovičius.  Po feisbuke paviešintu įrašu vyras sulaukė nemažai komplimentų ir pagyrų.
2024-04-22

Radžis išgyvena mylimo žmogaus netektį: „Niekada tavęs nepamiršiu“

Jau 9-eri metai kaip atlikėjas Radžis Aleksandrovičius neteko savo senelio. Anot Radžio, senelis visada liks jo širdyje. Žinia apie senelio mirties metines Radžis pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. Įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. „Šiandien sukanka 9 metai, kai netekau senelio. Visada prisimenu ir mintimis visada esu su tavimi, mano mylimas seneli. Laikas bėga greitai, bet niekada tavęs nepamiršiu.

Į Radži koncertą netilpo visi norintys: „Sprogimas buvo didelis“

„Sakoma, kad savame krašte pranašu nebūsi. Aš iš Panevėžio, ką tik gimtajame mieste suorganizavau koncertą ir vinilinės plokštelės pristatymą. Praėjo jau kelios dienos, o aš negaliu iki šiol išgyventi patirtų emocijų. Jūs, gerbėjai, esate neįtikėtini. Ačiū visiems labai. Manau, savame krašte vis dėlto pranašu gali būti“, – džiaugsmo neslepia R. Aleksandrovičius. Į jubiliejinį atlikėjo koncertą vienoje Panevėžio koncertų salėjė netilpo visi norintys.
198 2024-04-12

Radži – apie skaudžią netektį ir atkirtį kritikams: yra mėgstančių pakalbėti, kad mano karjera baigsis

Šie metai populiariajam atlikėjui Radži Aleksandravičiui atnešė daug skirtingų išgyvenimų. Viena vertus, dainininkas džiaugiasi aukso amžiumi karjeroje, išleidžia riboto tiražo vinilinę plokštelę. Tačiau visai neseniai 37-erių muzikantas neteko muzikinio tėvo. „Galiu pasakyti, jog pastarieji metai mano karjeroje buvo itin geri. Aš nuo pat pradžių sakiau, kad visų dalykų sieksiu palengva, mažais žingsneliais.
108 2024-04-04

Gintaro Zdebskio mirtis sukrėtė Radžį: „Dar penktadienį kalbėjomės“

Kovo 19-osios vakarą Lietuvą apskriejo žinia apie dainų autoriaus, buvusio ilgamečio radijo stoties „Lietus“ vadovo Gintaro Zdebskio mirtį. Ši žinia itin netikėta buvo ir atlikėjui Radžiui, kuris ne vienerius metus dirbo su velioniu.  Socialiniame tinkle „Facebook“ Radžis pasidalijo jautriu įrašu, kuriame prisiminė ir paskutinį pokalbį su pasaulį palikusiu G. Zdebskiu.  „Mielas Gintarai Zdebski...išėjai... Ši žinia šiandien mane pribloškė.
188 2024-03-20

Jono Nainio mamos Laimutės 70 jubiliejuje skambėjo Radžio dainos: „Ji niekada nešventusi gimtadienio“

Muzikos prodiuseris, renginių vedėjas Jonas Nainys-Jovani šiltai pasveikino savo mamą Laimutę 70-ojo gimtadienio proga. Sveikinimu mamai Laimutei Jonas Nainys pasidalijo savo socialiniame tinkle „Facebook“. Įrašu sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt. „Mano mamos jubiliejus – 70 metų. Koks aš laimingas galėdamas padaryt jai staigmeną. Ji niekada nešventusi gimtadienio, negali patikėt, kad mes vaikai tėvams dovanojam tokias dovanas.
2024-01-15
REKLAMA
REKLAMA

Radžis pasveikino Birutę Dambrauskaitę su jubiliejumi: prisiminė kuriozinę situaciją

Scenos primadona Birutė Dambrauskaitė švenčia jubiliejų. Dainininkei suėjo 80 metų. Su jubiliejumi Birutę Dambrauskaitę pasveikino scenos kolega, artimas bičiulis Radžis Aleksandrovičius. Įrašu jis pasidalijo socialiniame tinkle „Facebook“. Juo sutiko pasidalinti su naujienų portalu tv3.lt.
668 2023-11-30

Radžis – apie brangiausią daiktą: myli kaip vaiką

Atlikėjas Radžis Aleksandravičius papasakojo apie savo vartojimo įpročius ir kur padeda nereikalingus daiktus bei kurį iš jų myli labiausiai. Radžis Aleksandravičius apsilankė TV3 laidoje „Atliekų kultūra“ ir atskleidė, kad į padėvėtų drabužių parduotuves nevaikšto. „Aišku, norisi prabangesnio drabužio, nes skiriasi kokybė, negali sakyti, kad nesiskiria. Jei kasdien neperki, gali sau leisti. Juk nesakysiu, kad vaikštau po padėvėtus. Einu į normalias parduotuves.
2023-11-26

Po 5 metų pertraukos – ryški Radžio premjera: „Esu pats žmogus-fejerverkas“

„Jau 17 metų esu scenoje. Tikrai ilgai. Esu be galo laimingas, kad žmonės klausosi, domisi“, – sako 36-erių atlikėjas Radžis Aleksandrovičius. Žinomas atlikėjas šiandien, po daugelio metų pertraukos pristato, kaip pats sako, vieną ryškesnių savo muzikinių premjerų.  Dainą „Tokie laikai“ Radžiui parinko ilgametis jo muzikinis patarėjas bei dainų tekstų autorius Gintaras Zdebskis. Kūrėjas parašė tekstą dainai, kuri turi naują skambesį, rašoma pranešime spaudai.
375 2023-11-24

Išgirdusi Radži žodžius Akvilė rėžė be užuolankų: „Seniai reikėjo pasakyti garsiai“

„Žiūrėdama televizorių visada įsijungiu pažiūrėti visokias laidas, kuriose kalba Lietuvos įžymybės. Visai neseniai vienoje tokių kalbėjo ir Radži. Išklausiusi visą jo pasakojimą noriu pasidžiaugti, kad tai, ką pasakė jis, jau seniai reikėjo pasakyti garsiai“, – rašo naujienų portalui tv3.lt laišką atsiuntusi skaitytoja Akvilė. Radži man patinka – jis toks žemiškas, paprastas ir turi labai gražų balsą.
2023-10-14

Mėnesį Italijoje leidžiantis Radžis prakalbo apie svarbią moterį: sieja ypatinga istorija

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius šiuo metu atostogas leidžia saulėtoje Italijoje. Būtent į šią šalį vyras išvyko svarbiu tikslu – aplankyti brangią moterį ir paminėti jos gimimo dieną. Naujienų portalui tv3.lt Radžis Aleksandrovičius atvirai prakalbo apie kelionę, mylimą moterį ir pasidalijo gera žinia gerbėjams. Aplankė mylimą moterį Pradėdamas pokalbį apie atostogas, dainininkas atskleidė, kokiu tikslu atvyko į saulėtą Italiją.
2023-10-09

Raisa Šarkienė įsileido į gimtadienio šventę: svečiams – vienas prašymas

Dainininko Radži gerbėja, ekscentriškoji visuomenės veikėja Raisa Šarkienė rugsėjo 30-ąją iškėlė gimtadienio puotą pamėgtoje kavinėje, į kurią sugužėjo būrys artimų draugų bei bičiulių. Tiesa, tikrasis R. Šarkienės gimtadienis – rugsėjo 25-ąją. Tą dieną moteriai sukako 67-eri. Naujienų portalui tv3.lt moteris atvėrė gimtadienio šventės duris. Šventės akimirkos – galerijoje. Jos šventėje svečiai linksminosi, šoko, dainavo.
2023-10-04

Radži mini ypatingą progą: skyrė jautrius žodžius brangiai moteriai

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius rugsėjo 25-ąją mini ypatingą progą – krikšto mamos Jorintos gimimo dieną. Žinomas vyras skyrė jai jautrius žodžius, o sveikinimu pasidalijo su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Miela krikšto mama Jorinta, Te niekad neapleis energija sparnuota. Ir akys šilumą jaunatvišką teskleis. Širdis, tikėjimo žiedais apvainikuota, Te niekada pavargti Jums neleis.
218 2023-09-25

67-ąjį gimtadienį minėsianti Šarkienė – apie traumą, prabėgusius metus ir tai, kodėl šventėje nepasirodys Radži

Dainininko Radži gerbėja, ekscentriškoji visuomenės veikėja Raisa Šarkienė rugsėjo 25-ąją minės 67-ąjį gimtadienį. Moteris pasakojo, kad jaučiasi kur kas jaunesnė ir yra kupina jėgų. Naujienų portalui tv3.lt Raisa Šarkienė papasakojo apie būsimą šventę, prabėgusius metus ir tai, kaip jaučiasi po patirtos traumos. Gimtadienio šventė Raisa gimimo dieną minės rugsėjo 30-ąją ir į savo pamėgtą kavinę pakvies artimiausius draugus bei bičiulius.
2023-09-24

Radžis – apie mylimą žmogų: „Niekas negali užpildyti tavo vietos mūsų širdyse“

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius liepos 18-ąją mini ypatingą progą – globėjos Vidos gimimo dieną. Žinomas vyras skyrė jai jautrius žodžius, o sveikinimu pasidalijo su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Brangiausiai mamai, šiandien yra tavo gimtadienis, todėl norime pasveikinti tave su ypatinga diena. Tu esi šviesa, kuri nuolat šildo mūsų širdis. Tavo meilė, rūpestis ir atsidavimas neturi jokio lyginimo.
1257 2023-07-18

Radži širdies siekusi Daiva – apie atrastą meilę ir pokyčius: pašėlęs gyvenimas – praeityje

Daiva Pudžemytė išgarsėjo būdama vos 22-ejų, kai prieš dešimtmetį nusprendė sudalyvauti realybės šou ir siekti tapti atlikėjo Radžio žmona. Jauna mergina iškart atkreipė prodiuserių dėmesį – mėgo kameras, troško žinomumo, o drąsos jai galėjo pavydėti ne viena bendraamžė. Šiandien Daivai – jau 33-eji, o jos gyvenime – kur kas daugiau ramybės ir harmonijos. „Praeityje buvau pašėlusi, tačiau už viso to visada slėpėsi jautri asmenybė“, – sakė ji.
2023-07-04

Radžis Aleksandrovičius – apie meilę per atstumą: „Svarbu nepasiduoti“

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius savo gerbėjams visai neseniai pristatė naujausią dainą „Kas iš to?“, kurioje apdainuojama meilė. Tiesa, dainininkas nepaliauja džiuginti gerbėjų ir jiems dabar padovanojo šios dainos vaizdo klipą. Naujausios dainos vaizdo klipas nufilmuotas Trakuose. „Nors ir buvo karšta, bet tikrai ačiū visai komandai kuri „vargo“ su manimi! Ačiū jums! O fanai galės pasižiūrėti.
339 2023-06-21

Troleibuso vairuotoja Snežana prisiminė kuriozą su Radži: „Jis vos nenugriuvo iš nuostabos“

17 metų prie troleibuso vairo leidžianti Snežana pasakoja, kad tai jos svajonių darbas, kuriame dirbo jos tėvai ir seneliai. Per tuos metus teko patirti įvairių įsimintinų istorijų. Kartą net atvairuoti troleibusą su vestuvine suknele pas Radži. Bet apie viską iš pradžių. „Laikas prabėgo, net nepastebėjau, septyniolika metų. Esu trečia karta, kuri dirba šiame parke. Aš čia užaugau, tai buvo mano svajonė, kuri ne iš karto išsipildė“, – prisimena „Vilniaus viešajame transporte“ dirbanti Snežana.
2023-06-20

Radžis Aleksandrovičius pristato naujieną: prakalbo apie meilę

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius savo gerbėjams turi gerą žinią – pristato naujausią dainą „Kas iš to?“, kurioje apdainuojama meilė. Naujienų portalui tv3.lt Radžis Aleksandrovičius atskleidė, kad šios dainos žodžius sukūrė Rūta Lukoševičiūtė-Daudienė. „Daina būtų apie du žmones ir jų meilę. Bet apie tokią, kuri daug kalba, žada ir nesusitinka. Žodžiu – meilė per atstumą“, – teigė dainininkas.
480 2023-06-08

Radžis Aleksandrovičius prakalbo apie mamą: „Ačiū, kad esi“

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radžis Aleksandrovičius atvirai prakalbo apie mylimą moterį, kuriai skyrė jautrius žodžius. R. Aleksandrovičius jausmingą įrašą parašė feisbuke, kuriuo sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Mama, tu esi tarsi rasos lašelis, spindintis saulės spinduliuose.  Mama, tu tarsi tyras vanduo, tekantis gražiausia mūsų gyvenimo upe.  Mama, tu atvedei mus į šį gražiausią kelią, kuriuo dabar einame kartu.
170 2023-05-08

Aušrinė Gerikienė – apie šeimos atostogas saulėtame Egipte, vietinių dėmesį ir nepalankias oro sąlygas: buvo net dvi mirtys

Dainininkė Aušrinė Gerikienė visai neseniai kartu su vyru bei sūnumi leidosi į nepamirštamas atostogas Egipte. Moteris pasakojo, kad čia lankosi ne pirmą kartą, tačiau teko išbandyti tai, kam prireikė nemažai drąsos. Naujienų portalui tv3.lt A. Gerikienė papasakojo apie įspūdžių kupinas atostogas saulėta Egipte bei pasidalijo naudingais patarimais. A. Gerikienė kartu su vyru bei sūnumi atostogas leido Egipte, kadangi jis dar nėra čia buvęs.
2023-04-06

Vietoj gimtadienio – laikas komisariate: vykdamas į šventę Radži patraukė pareigūnų dėmesį

Neseniai savo gimtadienį atšventęs dainininkas Radži šiemet minės ir kitą svarbią progą – savo 15 metų scenoje sukaktį. Tiesa, TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ atlikėjas prasitarė, ką veiktų, jei nedainuotų. Dainininkas pasakojo, kad jam labai patinka vairuoti. Tai – jo hobis. „Jei nedainuočiau, tuomet tikrai vairuočiau. Galėčiau vairuoti ir fūras, ir taksi, jei kada prireiktų“, – sakė jis ir netrukus pridūrė, kad labiausiai jam patinka „Mercedes-Benz“ markės automobiliai.
2023-02-15

Gerbėjai gedi netikėtai mirusios Vitalijos Katunskytės: „Labai didelė netektis“

Šiauliuose minia gerbėjų atsisveikino su penktadienį staiga mirusia žinoma estrados dainininke Vitalija Katunskyte. Į paskutinę kelionę palydėti atvažiavę kolegos, bendražygiai negailėjo šiltų žodžių artistei, gėlių žiedus nešė ir tik ant scenos ją matę gerbėjai. Vitalija Katunskytė kapinėse amžino poilsio palydėta gausiais plojimais.  Dainininkės V. Katunskytės laidotuvėse skambėjo muzika, populiarios dainos žodžiais su ja atsisveikino kolega, grupės Vairas vokalistas Rolandas Janušas.
319 2023-01-22

Radžis Aleksandrovičius įsileido į šventiškai išdabintus namus: „Kukliai, bet akcentai sudėti“

Dainininkas Radžis Aleksandrovičius jau pasipuošė gražiausioms bei jaukiausioms metų šventėms. Žinomo vyro namuose išdabinta ne tik žaliaskarė, tačiau galima išvysti ir galybę girliandų, vainiką bei Kalėdų senelius. R. Aleksandrovičius socialiniame tinkle paviešino, kaip atrodo jo namai bei įrašais sutiko pasidalinti su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais. „Jau ir pas mus ateina Kalėdos“, – rašė R. Aleksandrovičius ir parodė savo eglutę.
284 2022-12-20

Monika Falcon – apie 79-ąjį gimtadienį paminėjusią Birutę Dambrauskaitę: atskleidė, kokia ji yra nulipus nuo scenos

Legendinė scenos dainininkė Birutė Dambrauskaitė lapkričio 30-ąją paminėjo 79-ąjį gimtadienį. Jos bičiulė bei atlikėja Monika Falcon atskleidė, kokia šventės kaltininkė yra nulipus nuo scenos. Naujienų portalui tv3.lt M. Falcon teigė, kad su B. Dambrauskaite yra pažįstamos jau daugelį metų, o jas suartino ne tik meilė muzikai, bet ir bendri draugai.
125 2022-12-01

Radžis atskleidė, kas santykiuose erzina labiausiai: dėl to viską gali užbaigt be jokio pasigailėjimo

„Pasikalbėkim“ laidos vedėja Renata Šakalytė kalbina Radžį Aleksandrovičių. Vienas populiariausių ir mylimiausių Lietuvos atlikėjų scenoje spindi jau daugiau nei 15 metų. Radžis pats negali patikėti, kad prabėgo tiek laiko nuo pirmųjų pasirodymų ir džiaugiasi, kad iki šiol yra kviečiamas koncertuoti, o gerbėjų gretos neretėja.
2022-11-20

Aušrinė Gerikienė – apie išsipildžiusią svajonę, draugystę su scenos grandais ir gimtadienio šventę: tokios fiestos dar nėra turėjusi

Atlikėja Aušrinė Gerikienė lapkričio 13-ąją minės gimimo dieną. Pasak moters, šiemet ji padovanos dovaną savo gerbėjams bei surengs įspūdingą koncertą, kuriame pasirodys ir jos artimi bičiuliai. Naujienų portalui tv3.lt A. Gerikienė atvirai papasakojo apie laukiamą šventę, prabėgusius metus bei draugystę su Ryčiu Cicinu, Radžiu ir Igoriu Jarmolenka.
126
2022-11-08

„Kelias į žvaigždes“ išgarsėjusi Agnė – apie ryšį su Radži, jų ginčus ir laukiamą pasirodymą

Realybės šou „Kelias į žvaigždes“ išgarsėjęs dainininkas Radžis Aleksandrovičius ir tame pačiame projekte dalyvavusi Agnė Gansauskienė daugelį metų buvo geri bičiuliai ir scenos partneriai. Jau netrukus Radži surengs jubiliejinį koncertą, kuriame pasirodys ir pati Agnė. Naujienų portalui tv3.lt Agnė Gansauskienė atvirai prabilo apie laukiamą pasirodymą bei ryšį su Radži.
2022-10-13

Ypatingą scenos jubiliejų švenčiantis Radži – apie įkyrių gerbėjų pasiūlymus ir skambučius naktį: „Ko tik nebūdavo“

Realybės šou išgarsėjęs dainininkas Radži Aleksandrovičius visai netrukus paminės ypatingą jubiliejų. Jis jau 15 metų savo klausytojus džiugina įsimintinomis dainomis bei charizmatiška asmenybe. Naujienų portalui tv3.lt R. Aleksandrovičius atvirai papasakojo apie karjeros pradžią, ypatingą jubiliejų bei įkyrias gerbėjas. Viskas prasidėjo 2006 metais Romų tautybės vyro Lietuvoje populiarumas pradėjo augti 2006 metais, kuomet pasirodė muzikiniame projekte.
748 2022-10-11

Gabijos ir Žygio vestuvėse dalyvavęs Radži – apie patirtą emociją, jaunuosius ir netikėtas piršlybas

Pirmadienį įspūdingoje ceremonijoje Kauno viloje žiedus sumainė grupės „Zygga“ nariai Žygimantas Petkus (28) ir Gabija Radžiūnaitė (26). Džiaugsmingose vestuvėse dalyvavo ir jų draugas, estrados atlikėjas Radži Aleksandrovičius. „Jaučiau tokius šiurpuliukus, lyg klausytum geros dainos“, – neslėpė dainininkas. Po septynerių metų draugystės amžiną meilę prisiekusi pora į ceremoniją sukvietė 60 artimiausių žmonių.
468
2022-08-23

Radži – apie kainas pajūryje, koncertus ir lemtingą vakarą su Aušrine Gerikiene

Lietuvos estrados legendai, scenos grandui Radži šie metai – itin svarbūs. Vyras mini ne tik savo 35-erių metų jubiliejų, bet ir švenčia 15 metų sukaktį ant scenos. Jo muzika įrašyta ne vienos kartos grojaraščiuose ir skamba net jaunimo vakarėliuose. Kaip ir kasmet, Radži karštas vasaros dienas praleidžia koncertuodamas muzikantų kurortu tapusioje Palangoje. Tiesa, portalui tv3.lt jis pasakojo, kad nors ir pastebi sparčiai kylančias kainas, susirinkusių žiūrovų gausa jis tikrai negali skųstis.
719 2022-08-11

Raisa Šarkienė – apie ypatingas galias, ryšį su anūkų ir skaudžią netektį: negaliu atsigauti iki šiol

Visuomenės veikėja Raisa Šarkienė rankų sudėjusi nesėdi – moteris užsiima tiek džiaugsmo žmonėms nešimu renginiuose, tiek būrimais.  Naujienų portalui tv3.lt Raisa papasakojo, kaip gyvena dabar ir išdavė, neseniai išgyvenusi skaudžią mylimo augintinio netektį.  „Rankas sudėjus nesėdžiu, čia durnam aišku. Aš ne Iš tų, kurie sėdi rankas sudėję, prie pensijos reikia prisidėti. Pensija mano maža, 334 eurai.  Mane kviečia į renginius, visur važiuoju kaip siurprizas.
2022-07-23

Radži prabilo apie svarbią moterį jo gyvenime: skyrė jautrius žodžius

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radži mini ypatingą progą. Jo mylima globėja, kurią vyras švelniai vadina mama, švenčia gimimo dieną.  Socialiniame tinkle Radži pasidalijo asmeninio gyvenimo kadrais bei skyrė sveikinimą. „Miela mūsų mama, yra metuose viena diena, kai visą dieną šypsosi saulė, o naktį krenta žvaigždės tik Tau. Yra metuose diena, kai Tau akyse sutelpa visos gėlės ir visas pasaulis... Yra metuose diena, kai tau skiriami patys gražiausi žodžiai.
754 2022-07-18

Aušrinė Gerikienė – apie sudėtingus laikus ir pokyčius: tai amžina kova

Atlikėja Aušrinė Gerikienė neslėpė, jog neseniai buvo etapas, kuomet jos pasirodymų buvo kiek mažiau, tačiau dabar į sceną grįžta pilnu pajėgumu ir net koncertus rengs svetur. Pasak pašnekovės, ji ne tik daug dėmesio skiria pasirodymams ir dainavimui, bet ir išvaizdai. Naujienų portalui tv3.lt A. Gerikienė papasakojo apie koncertus, duetą su Radži ir pasiruošimą vasarai.
2022-04-23

Marius Jampolskis – apie draugystę su Radži ir Fara: vienas įvykis viską pakeitė

Nuo projekto „Didysis šou burbulas“ pradžios praėjo jau metai, tačiau dalyvių mintyse jis vis dar ryškus lyg vakar. Aktorius Marius Jampolskis sutiko pasidalinti prisiminimais iš projekto ir prabilo apie draugystę su „kambariokais“ Radži ir A. Ivanausku-Fara. „Kai aš buvau vaikas, man didžiausią įspūdį darydavo kelionės prie ežerų su tėvais. Ten nakvodavome su palapinėmis. Vėliau tie prisiminimai po truputėlį blanksta. Man „Burbulo“ prisiminimai – kaip vaikystės stovyklos.
2022-04-20

Radži neslėpė jaudulio dėl Ukrainoje esančios močiutės gyvybės: „Būk prakeiktas, Putinai“

Rusijai pradėjus atakuoti Ukrainą, įvairiuose šalies miestuose – Kijeve, Charkove, Odesoje – girdėti sprogimai. Į tokius Rusijos karinius veiksmus sureagavo ir Radži Aleksandrovičius, kurio močiutė šiuo metu yra Ukrainoje. Žinomas vyras neslėpė, jog jam baisu dėl artimųjų. „Šiandien atėjo tokia baisi diena, kai mano artimiesiems gresia pavojus gyvybei... Baisu net pagalvoti... Gal ir gerai, kad senelis to nebemato, bet pergyvenu dėl savo likusios močiutės ir kitų artimųjų.
2022-02-24

Radži susižavėjo kainomis Kipre: gyventi prie jūros būtų svajonė

Trys šimtai saulėtų dienų per metus, unikalūs gamtos kampeliai, vaizdingos pakrantės, įspūdingi festivaliai, galimybė iš arti stebėti retuosius vėžlius, mėgautis natūraliai augančių orchidėjų aromatu ir mitologinių vietų magija – visa tai laukia deivės Afroditės saloje vadinamame Kipre.
2022-01-26

Radži – apie prabėgusius metus, svarbią dieną bei žmogų, kuris būna šalia sunkiu gyvenimo momentu: be jo būtų labai sunku

Visiems puikiai žinomas scenos grandas Radži jau šiemet minės net 2 svarbius jubiliejus. Pasakodamas apie prabėgusius ir Naujuosius metus, šis atviravo, jog visuomet turi artimą žmogų, kuris padeda jam sunkiu gyvenimo momentu. Naujienų portalui tv3.lt Radži atvirai prabilo apie metus, laukiamas šventes bei artimą žmogų. Pasak pašnekovo, praėję metai jam nebuvo blogi ir tikrai negali jais skųstis. „Nėra, kad būtų labai blogai, bet nėra, kad būtų labai gerai.
2022-01-08

Praeities kadre – žinomas šalies vyras: ar atpažįstate?

Praeities kadrai – vienas smagiausių dalykų, kurie akimirksniu nukelia į prisiminimus. Dažnai mėgstama lyginti, kaip vaikai atrodo vaikystėje ir kaip keičiasi bėgant metams. Dar niekur nematytais kadrais pasidalijo ir žinomas šalies atlikėjas. Ar atpažįstate, kas šis vaikas? Atlikėjas Radži sutiko su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais pasidalijo dar niekur nematytais kadrais.
2021-12-25

Radži žaidimo metu reikėjo išvardinti tris savo dainas: „eik tu ...“

Ne kiekviename žaidime pasiseka net ir didžiosios scenos atstovams. Būna, kad pagalbos prireikia atsakyti ir į paprasčiausius klausimus, tačiau nuoširdumas visada viską atperka. TV3 laidoje „Gero vakaro šou“ į tokį žaidimą įsivėlė dainininkas bei „Didžiojo šou burbulas“ laimėtojas Radži.
2021-10-20

Radži – apie įvykį, kai policijos pareigūnas buvo nutaikęs į jį ginklą: netyčia susidūrė su kriminaliniu pasauliu

Charizmatiškojo dainininko bei „Didysis šou burbulas“ nugalėtojo Radži gyvenimo tikrai nepavyktų pavadinti nuobodžiu. Pilnas koncertų sales renkantis vienas mylimiausių šalies atlikėjų kiekvienąkart sako dainuojantis iš širdies.
2021-10-20

Radži koncerto metu kilo gaisras: „Kai išėjau, žmonės plojo net lauke“

Charizmatiškojo dainininko bei „Didysis šou burbulas“ nugalėtojo Radži gyvenimo tikrai nepavyktų pavadinti nuobodžiu. Pilnas koncertų sales renkantis vienas mylimiausių šalies atlikėjų kiekvienąkart sako dainuojantis iš širdies.
2021-10-20

Žinomas šalies atlikėjas pasidalijo vaikystės kadrais: fotografijose – užfiksuotas gyvenimas moterų kalėjime

Praeities kadrai – vienas smagiausių dalykų, kurie akimirksniu nukelia į prisiminimus. Dažnai mėgstama lyginti, kaip vaikai atrodo vaikystėje ir kaip keičiasi bėgant metams. Dar niekur nematytais kadrais pasidalijo ir žinomas šalies atlikėjas. Ar atpažįstate, kas šis vaikas? Atlikėjas Radži sutiko su naujienų portalo tv3.lt skaitytojais pasidalinti dar niekur nematytais kadrais.
2021-09-29

Radži apie dalyvavimą realybės šou: „Dabar aš noriu kažką pakritikuoti“

„Didžiojo burbulo“ laimėtojas Radži TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris“ pasakojo, kad karantino laikotarpiu atlikėjui prasidėjo depresija. Sumažėjusios pajamos, negalėjimas rengti koncertų ir nuolatinis buvimas namie Radži Aleksandrovičiui atsiliepė labai neigiamai.  Radži pasakojo, kad taip nutiko ne vienam muzikantui.  „Manau, ne man vienam, o visiems muzikantams buvo sudėtinga, nes 8 mėnesius sėdėjimas namuose tikrai išvargino.
2021-06-19

„Didysis šou burbulas“ nugalėtojas Radži prabilo apie sunkų laikotarpį: šou išgelbėjo nuo depresijos

Pandemijai sustabdžius šou verslo pasaulį, daugelis atlikėjų liko be darbo ir buvo priversti sukti galvas, kaip išgyventi šį nelengvą etapą. Karantino suvaržymai skaudžiai smogė ir atlikėjui Radži Aleksandrovičiui, kuris, ilgą laiką negalėdamas dainuoti, ėmė jausti depresijos simptomus. Gelbėjimosi ratu jam tapo TV3 projektas „Didysis šou burbulas“, kurį atlikėjas netgi laimėjo.
2021-06-05

Savaitgalio TV programoje – filmai visai šeimai, pokalbis su Radži ir naujas realybės šou

Pirmą vasaros savaitgalį pasitikite kartu su TV3, TV6, TV8, TV3 Play ir Go3 siūloma programa. Paskutinėje sezono laidoje „galvOK“ svečiuosis „8 Kambarys“ nariai, TV6 pristatys naują realybės šou automobilių sporto gerbėjams, laidoje „Pasaulis pagal moteris“ apie pergalę „Didžiajame šou burbule“ prabils projekto nugalėtojas Radži, o sekmadienio vakarą žiūrovus prie TV ekranų pakvies visai šeimai skirta juosta „Aladinas“. Šeštadienis (06-05) 10.00 val.
2021-06-05
Į viršų