Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Antradienį naujienų portalas tv3.lt pranešė, jog Vilniuje, L. Asanavičiūtės gatvėje, šalia „Rimi“ parduotuvės vyras peršovė apsaugininkui kojas, kai šis paprašė užsidėti kaukę. Į šią situaciją sureagavo ir Lietuvos dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris – Stanislavas Stavickis-Stano.

Antradienį naujienų portalas tv3.lt pranešė, jog Vilniuje, L. Asanavičiūtės gatvėje, šalia „Rimi“ parduotuvės vyras peršovė apsaugininkui kojas, kai šis paprašė užsidėti kaukę. Į šią situaciją sureagavo ir Lietuvos dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris – Stanislavas Stavickis-Stano.

REKLAMA

Trečiadienį vyras pasidalijo savo nuomonę apie šią neeilinę situaciją.

„Prisipažinsiu, mane sukrėtė žinia apie apsaugos darbuotoją, kuris buvo pašautas vyro atsisakiusio dėvėti kaukę ir rodyti galimybių pasą.

REKLAMA

Žmogus ateina į PREKYBOS CENTRĄ su GINKLU.

Pradeda konfliktuoti su nieko dėtu apsaugos darbuotoju.

Išsitraukia ginklą ir kelis kartus šauna į apsaugos darbuotoją.

Kam į Rimi neštis pistoletą? Kad geresnes bulves gautum? Kad prie kasos pagrasinęs be eilės prasmuktum? Ar kad grįždamas namo nuo vampyrų apsaugotum savo polietileninį maišelį su jogurtais?

Viskas kaip ir aišku. Į Rimi su ginklu jis atėjo jau turėdamas planą pašauti apsauginį. Sukėlė konfliktą ir įgyvendino savo planą.

Bet kaip gimsta tokios genialios mintys? Kas į perkaitusią galvą visą tai sugrūda?

Atsakymas šitame screen shote.

Štai čia Nida Vasiliauskaitė atvirai ragina naudoti smurtą prieš apsaugos darbuotojus. Praeiviai, kaimynai, giminės ir artimieji, anot filosofės, turėtų "leisti pajusti" antivakserių pyktį ir nuotaikas apsaugos darbuotojams. Juk jie kalti, dėl to, kad tikrina galimybių pasus.

REKLAMA
REKLAMA

Jie kalti, kad tikrina galimybių pasus? Ką? Gerai, galbūt logikos nereikėtų ieškoti šitame feministės - antivaksėrės pasisakyme. Bet akivaizdu kitkas, juk tai raginimas smurtauti prieš konkrečią žmonių grupę. Priešas pasirinktas tiesiog tobulai pagal kovotojos mentalitetą - karas skelbiamas Rimi ir Maximos apsaugininkams. Taip, tiems, kurie uždirba šiek tiek daugiau už kasininkes. Vėliau karo kirvis bus iškastas ir kasininkėms. Tiesiog už tai, kad jos rūko per pertraukėles šalia apsaugininkų.

Pabaigai. Tai nebuvo desperatiškas GP nusivylusio ir iki nevilties nuvaryto žmogaus poelgis. Tai apgalvotas teroristinis aktas skirtas įbauginti visuomenę. Šovė ne vien tas asilas su pistoletu.

Gaiduką nuspaudė Nida Vasiliauskaitė“, –  rašė vyras.

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad kiek anksčiau rašėme apie šią nelaimę.

Kaip skelbta, konfliktas dėl apsauginės veido kaukės nedėvėjimo kilo L. Asanavičiūtės gatvėje esančioje parduotuvėje „Rimi“. „16.15 val. įvyko konfliktas tarp apsaugos darbuotojo ir pirkėjo dėl apsauginės veido kaukės. Konflikto metu pirkėjas panaudojo teisėtai laikoma „Glock“ pistoletą ir apsaugos darbuotojui peršovė koją“, – teigė R. Matonis.

REKLAMA
REKLAMA

Policijos duomenimis, 1983 metais gimęs apsaugos darbuotojas išgabentas į Respublikinę Vilniaus universitetinę ligoninę, jo gyvybei pavojus negresia. 1979 metais gimęs įtariamasis sulaikytas, ginklą paėmė policijos pareigūnai.

Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos departamento komunikacijos atstovė Julija Samorokovskaja naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad antradienį 16 val. 15 min. policija sulaukė pranešimo apie pašautą prekybos centro apsauginį. „Pirminiais duomenimis, klientas peršovė kojas parduotuvės apsaugos darbuotojui, nes jis paprašė užsidėti apsauginę kaukę“, – nurodė ji.

1979 metais gimęs įtariamasis – sulaikytas. Nukentėjęs – 1983 m. gimimo pristatytas į ligoninę. Vyras šiuo metu gydomas Respublikinėje Vilniaus universitetinėje ligoninėje. Pirminiais policijos duomenimis, vyriškio gyvybei pavojus negresia.

kokio velnio jis vijosi nusivijo net uz parduotuves apsaugio teise neileisti i parduotuve be kaukes,o uz parduotuves ribu jo teises baigiasi ko puole zmogu ar ka jis pavoge jis gynesi o paskiau ir padeti norejo manau,kad apsauginis virsijo igaliojimus aisku sauti negerai,bet jei ginklas isduotas saviginai tai ir panaudoja i galva gi nesove kaip pridera,kad sustabdyti i kojas na jam sauliui reikia gero advokato
@Kaunietis Buvo parasyta, kad neskiepytas? Kiek tokiu idiotu, kur as skiepytas, as gi negaliu sirgti, kam man ta kauke!!!
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų