Rašyti komentarą...
Žiūrėk stsikai, kad tave Zvonkus nenukeptu, Katazina suimsi už cackes, tai gausi šratu į kiaušius
kas toks tas Stano, telepatas? :)))))) Stano jau žinojo ką žinojo tas kuris šovė į parduotuvės apsaugininką.....
@xxL Stano žinojo ir nepranešė ! Tokius reikia pripažinti bendrininkais !
kokio velnio jis vijosi nusivijo net uz parduotuves apsaugio teise neileisti i parduotuve be kaukes,o uz parduotuves ribu jo teises baigiasi ko puole zmogu ar ka jis pavoge jis gynesi o paskiau ir padeti norejo manau,kad apsauginis virsijo igaliojimus aisku sauti negerai,bet jei ginklas isduotas saviginai tai ir panaudoja i galva gi nesove kaip pridera,kad sustabdyti i kojas na jam sauliui reikia gero advokato
@xx šaulys buvo auka ir panaudojo ginklą savigynai
Su ginklu i parduotuve? Koks tikslas? Apiplesti? Sauti i zmogu, kuris atlieka savo darba!? Nors mano nuomone, tai besmegenis budulis. Kaip jis gavo leidima ginklui? O tokiu daug?
@Maria sprendi pagal save kad ginklą žmogus nešiojasi tam kad apiplėšti? Tikriausiai ne visų protinės galimybės leidžia suprasti kad žmogus ginklą nešiojasi savigynai. Kad ginklą panaudojo puolimui tai jau kita istorija kuria turi užsiimti teisėsauga ir psichoanalitikai.
@Maria Ar zinot kad turint leidima nesiotis ginkla ji negalima palikti masinoj ar dar kazkur tai turejo ginkla zmogus numesti pas apsaugini kuris akivaizdu neadekvatus jei vejasi zmogu net is parduotuves? Faktas sauti negalima bet pulti zmogu del skarmalo irgi negalima. Visi akivaizdu pervarfe nuo siu valdzios cirkų
Šaunuolis Stano - tiesiai į dešimtuką! Tikuosi, kad tas banditas antivaksteris ilgam bus uždarytas, o tokios trenktos panelės vasiliauskaitės galės jam meilės laiškus rašynėti.
@Kaunietis Buvo parasyta, kad neskiepytas? Kiek tokiu idiotu, kur as skiepytas, as gi negaliu sirgti, kam man ta kauke!!!
@Kaunietis Kaunietis o kalbi kaip ruskis. Banditas antivakseris? Gal ir visus krainiečius vadini fašistais banderovcais? Skirk žmogaus nuomonę nuo veiksmo.
@Kaunietis Ir vel kalti antivakseriai, o gal apsauginis, jo zmonele, ar drauge kaip nors patvarke, kas cia zino, o kadangi dabar Lietuvoje teisybes sunku ieskoti, tai nutare pats Linco teisma padaryti...
@Kaunietis "kaunieti", nedaryk gėdos Kaunui. Šaulys buvo paskiepytas, turėjo leidimą nedėvėti kaukės, ir tik gynėsi nuo debilo, kuris jį neteisėtai puolė gatvėje !
Dar vienas ekspertas atsirado
Dar vienas ekspertas atsirado
Į viršų