julija samorokovskaja

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „julija samorokovskaja“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „julija samorokovskaja“.

Aiškėja daugiau apie aviacinę bombą Vilniuje: vien sprogmenų užpildas – 130 kg

Vilniuje, Liepkalnio gatvėje, dėl rasto aviacinio sprogmens antradienį prieš pietus uždarytas eismas abiem kryptimis, iki Dunojaus ir Pelesos gatvių. Policija nusprendė evakuoti žmones, gyvenančius 200 metrų spinduliu nuo įvykio vietos. „Iš socialinių būstų jau išvedė žmones. Policija užtvėrė kelią, saugo teritoriją ir laukia išminuotojų nurodymų“, – Eltai sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja.

15-mečio Mykolo tėvas apie sūnaus radimo vietą: „Praplaukta nemažai kartų ta vieta buvo“

Po beveik tris mėnesius trukusių paieškų, Neris atidavė nuo vasario ieškoto penkiolikmečio Mykolo kūną, kurį pirmadienio pavakarę rado pažvejoti išplaukęs žvejys. Ir nors pareigūnai dar neskuba patvirtinti, kad rastas beveik tris mėnesius ieškotas paauglys, jo tėvams neliko jokių abejonių. Atskubėję į Valų kaimą, kur buvo rastas kūnas, savo vaiką jie atpažino iš drabužių liekanų ir batų. Šalia Trakų esančiame Valų kaime pirmadienį darbuojasi gausios pareigūnų pajėgos.

Žiaurios vaikų muštynės Ukmergėje: 10-metis gerai žinomas specialistams

Žiaurūs moksleivių išpuoliai tęsiasi. Šį kartą muštynės užfiksuotos Ukmergėje. Du 10 ir 13 metų moksleiviai skriaudė trylikametį. Šį daužė kumščiais ir spardė. Vienas iš skriaudikų – dešimtmetis – Ukmergę terorizuoja jau porą metų, gąsdina vaikus ir juos skriaudžia. „Su mumis kai ach*** per pertrauką ką nors“, – ir po šių žodžių seka spyris koja į pilvą, o tada smūgių lavina kumščiais į nugarą. Tokios žiaurios paauglių muštynės užfiksuotos Ukmergėje.

„Barboros“ kurjeriui – neeilinis išbandymas Vilniuje: automobilis įstrigo didžiulėje duobėje

Panašu, kad kažkam maisto produktų pristatymo į namus [teko] palaukti. Pilaitėje, Vorupės gatvėje, „Barbora“ kurjeris įstrigo didžiulėje duobėje. Nuotrauka gyventojai pradėjo dalintis socialiniuose tinkluose. Joje matomas duobėje įstrigęs [maisto į namus pristatančios bendrovės]„Barbora“ automobilis ir šiek tiek tolėliau stovintis bei policijos laukiantis kurjeris. Įvykį patvirtino ir Vilniaus policija.
63
2023-03-15

Grasinimai tęsiasi: laiškų apie sprogmenis sulaukė prokuratūra, mokyklos, oro uostai

Penktadienio rytą septynios sostinės įstaigos sulaukė grasinimų apie padėtus sprogmenis, tokie laiškai įvairias įstaigas pasiekia ketvirtą kartą per šią savaitę. Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja, penktadienį jų sulaukė kelios sostinės ugdymo įstaigos, Vilniaus oro uostas ir Generalinė prokuratūra.

Naujųjų naktį tėvai gėrė ir su savo nepilnamečiais vaikais: „Matėsi, kad patys vaikai yra apsvaigę“

Muštynės, nuo fejerverkų užsidegę automobiliai ar šiukšlių konteineriai, nuo mišrainių paūmėjusios ligos ar skambučiai į bendrąjį pagalbos centrą su prašymu atvežti butelį degtinės – taip dalis tautiečių įžengė į Naujuosius metus.

Vilniuje su peiliu užpultas Ukrainos vėliavą fotografavęs Sėjūnas: siunčia svarbią žinutę lietuviams

Trečiadienį po pietų Vilniuje peiliu buvo užpultas aktorius Mindaugas Sėjūnas. Vyras netoli Benedikto turgaus fotografavo iškeltą Ukrainos vėliavą ir šešėlyje pamatė greitai link savęs einantį trenkti užsimojusį vyrą. Laimei, smūgio pavyko išvengti. M. Sėjūnas nori įspėti lietuvius saugotis panašių išpuolių ir ragina jokiu būdu neskatinti agresijos prieš rusakalbius. Šešėlyje pamatė užsimojusį užpuoliką Žinomas aktorius trečiadienį šiek tiek po pietų atvyko į Benedikto turgų Vilniuje.

Paramos Ukrainai akcijoje pasirodė ir Juozas Liesis: skatino žmones šūksniais palaikyti šalį

Ketvirtadienio vakarą Vilniuje įvyko paramos Ukrainai akcija „Laisvė šviečia“, į kurią susirinko tūkstančiai žmonių, norinčių išreikšti palaikymą Rusijos užpultos Ukrainos žmonėms.  Eisenoje dalyvavęs dainininkas Juozas Liesis skatino minią skanduoti įvairius palaikymo šūkius. „Gerai, chebryte, dabar ukrainietiškai pabandysime“, – sakė Juozas Liesis ir skatino minią skanduoti Ukrainos vardą ir šūkį „Slava Ukraini!“ Akimirkas iš eisenos pamatykite vaizdo įraše straipsnio viršuje.
2022-02-24

Užfiksuoti neįtikėtini vaizdai: visiškai girta vairuotoja be teisių siautėjo po kelią, sulaikant – spardė pareigūnus

Aiškėja daugiau detalių apie pareigūnams ketvirtadienį įkliuvusią „Opel Zafira“ vairuotoją. Kaip praneša policija, moteris vairavo sunkiai apgirtusi, be to, neturėjo teisės vairuoti, o pakliuvusi į pareigūnų rankas, ėmė spardytis. Ketvirtadienį socialiniuose tinkluose vairuotojas Tadas pasidalijo užfiksuotu neeiliniu vaizdu.

Lietuvoje chaosas – pasipylė avarijos, nuo kelio nulėkė autobusas su žmonėmis, virto medžiai: kelininkai pakeitė taktiką

Penktadienio rytas vairuotojams buvo ne pats lengviausias. Dėl besitęsiančio snygio ir stipraus vėjo eismo sąlygos sudėtingos visoje Lietuvoje, dėl slidžios kelio dangos fiksuota eismo įvykių. Sudėtingos oro sąlygos pridarė bėdų vairuotojams. Šalyje dėl slidžios kelio dangos pasipylė eismo įvykiai. Įvykių Vilniuje buvo, bet žmonės nenukentėjo Sostinės policijai penktadienį nuo 6 val. iki 9:30 buvo pranešta apie aštuonis eismo įvykius dėl slidžios kelio dangos.
REKLAMA
REKLAMA

Stano sukrėtė žinia apie pašautą apsaugos darbuotoją: jis jau žinojo, ko ten eina

Antradienį naujienų portalas tv3.lt pranešė, jog Vilniuje, L. Asanavičiūtės gatvėje, šalia „Rimi“ parduotuvės vyras peršovė apsaugininkui kojas, kai šis paprašė užsidėti kaukę. Į šią situaciją sureagavo ir Lietuvos dainininkas, dainų autorius, muzikos prodiuseris – Stanislavas Stavickis-Stano. Trečiadienį vyras pasidalijo savo nuomonę apie šią neeilinę situaciją.
2021-10-20

Neblaivi vairavusi Edita Mildažytė imsis spręsti savo problemas ir darbo vietos nepraras

Antradienio rytą pranešta, jog LRT nutarė nenutraukti bendradarbiavimo su laidų vedėja Edita Mildažyte. Pranešama, jog toks sprendimas priimtas dėl to, kad moteris pripažįsta savo klaidą ir yra pasirengusi spręsti šią problemą.  Šią žinią pranešė naujienų portalas lrt.lt.  Anksčiau buvo svarstyta, jog transliuotojas nutrauks bendradarbiavimą su laidų vedėja. Tačiau antradienį pranešta, jog priimtas kitas sprendimas – E. Mildažytės laida lieka televizijoje.
2021-10-12

Editos Mildažytės byla perduota teismui: policija jau baigė tyrimą

Pranešama, jog visuomenėje itin garsiai nuskambėjusi prie vairo neblaivios sulaikytos laidų vedėjos Editos Mildažytės byla jau yra perduota teismui. Policija tyrimą baigė greituoju būdu.  Šią žinią praneša naujienų portalas 15min.lt.  Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyryje ketvirtadienį portalas sužinojo, kad E.Mildažytės baudžiamojo byla dėl vairavimo neblaiviai jau ištirta, visa medžiaga neseniai perduota teismui.
2021-10-07

Edita Mildažytė parašė laišką: „Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną“

Sekmadienį žurnalistė ir laidų vedėja Edita Mildažytė buvo sulaikyta neblaivi prie vairo. Moteris naktį praleido areštinėje, o pirmadienį buvo paleista namo. Tiesa, moteris apgailestauja dėl šio elgesio bei parašė atvirą laišką, kuriame atsiprašo už savo „nedovanotiną elgesį“. E. Mildažytė minėtą laišką parašė lrt.lt naujienų portalui. „Sunku kalbėti apie didžiausios viešos gėdos dieną.
2021-09-20

Naktį areštinėje praleidusi Edita Mildažytė išleista namo: moters pasitikti atėjo mylimasis

Sekmadienį žurnalistė ir laidų vedėja Edita Mildažytė buvo sulaikyta neblaivi prie vairo. Moteris naktį praleido areštinėje, o pirmadienį buvo paleista namo. Portalas 15min.lt teigė, jog moteris iš areštinės išėjo pro galines duris. Kaip rašė portalas, moters laukė ne tik žiniasklaidos atstovai, tačiau jos pasitikti atėjo ir mylimasis Saulius Pilinkus. Primename, jog visai neseniai rašėme apie tai, jog E. Mildažytė buvo sulaikyta neblaivi prie vairo.
2021-09-20

Renatas Požėla: į visus mitingus ateityje policija turės panašų požiūrį

Penktadienį Vilniuje Katedros aikštėje vyko Šeimų sąjūdžio organizuotas mitingas. Policija praneša, kad dienos metu užfiksuotų rimtų  nusižengimų beveik nebuvo, tačiau po renginio teko sustiprinti pajėgas. Lietuvos policijos generalinis komisaras Renatas Požėla teigia, kad jei ne tinkamas pasirengimas, būtume turėję panašų scenarijų, kaip buvo prieš mėnesį laiko. Penktadienį į Katedros aikštėje vykusį Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuotą mitingą atvyko apie 5 tūkst. dalyvių.

Policija: iš mitingo išvesti du žmonės, tikrinami automobiliai

Penktadienį Vilniuje Katedros aikštėje vyksta Lietuvos šeimų sąjūdžio organizuojamas mitingas. Policija skaičiuoja, kad Katedros aikštėje susirinko apie 5 tūkst. žmonių, vietoje dirba sustiprintos policijos pajėgos. Renginio organizatoriai nuo scenos skelbia, kad policija į miestą neįleidžia į mitingą atvykti norinčių gyventojų, tačiau policija praneša vykdanti tik patikrinimus. Policija informuoja, kad du asmenys iš mitingo buvo išvesti, pas dalyvius buvo rasta pirotechnikos gaminių.

Rugsėjo pradžia – vairuotojų siaubas: pareigūnai pasakė, kokių gatvių vengti

Rugsėjis – intensyvus metas vairuotojams. Vaikai grįžta į mokyklas, studentai – į universitetų auditorijas, darbuotojai iš atostogų sugrįžta į biurus, o tai reiškia ir padidėjusį transporto srautą miestų gatvėse. Didžiausių Lietuvos miestų policijos atstovai tikina, šį rugsėjį spūstis sukels ne tik iš atostogų sugrįžę miestiečiai, bet ir kitos aplinkybės. O uostamiesčio pareigūnai pirmąjį rudens mėnesį ketina ypatingą dėmesį skirti vairuotojų blaivumui.

Policija: prie Seimo vykstančioje akcijoje pažeidimų nefiksuota

Prie Seimo antradienio rytą prasidėjusioje protesto akcijoje Vilniaus policija pažeidimų kol kas neužfiksavo. „Administracinių teisenų nėra pradėta, leidimai nebuvo reikalingi, nes pagal Susirinkimų įstatymą iki 15 žmonių gali būriuotis“, – BNS po pietų sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Julija Samorokovskaja. „Jie laikosi atstumo, ne vienoje krūvoje būna, sulaikytų nėra, iš policijos pusės buvo du oficialūs įspėjimai dėl Kelių eismo taisyklių pažeidimų.
Aktualijos 2021-06-15

Vienoje judriausių Vilniaus gatvių partrenktas dviratininkas

Sostinėje per pietus užregistruotas eismo įvykis, per kurį nukentėjo apie 60 metų dviratininkas. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja patvirtino, kad apie įvykį pranešta 12.53 val. Eismo nelaimė įvyko prie Geležinio Vilko g. ir Didlaukio g. sankryžos. Pirminiais duomenimis, lengvojo automobilio „Opel“ partrenktas dviratininkas išliko sąmoningas. Vyras atsidūrė medikų globoje. Jis išvežtas į ligoninę.
Kriminalai 2021-03-23

Aiškėja mįslingos kūdikio mirties Vilniaus rajone detalės: laukiama svarbaus tyrimo

Skaudus įvykis Vilniaus rajone – namuose mirė vos 5 dienų moteriškos lyties kūdikis. Nors išorinių smurto žymių ant kūdikio nepastebėta, tačiau paaiškėjusi mirties priežastis situaciją gali apversti aukštyn kojomis. Naujienų portalo tv3.lt šaltinių žiniomis, į šeimos namus atvykusi pagalba rado nuo alkoholio apsvaigusią motiną. Tiesa, patvirtinti ar paneigti šią informaciją policijos ir prokuratūros atstovai nepanoro.

Skysčiu apipiltas Vilniaus Gaono paminklas

Antrą kartą per pastaruosius du mėnesius neaiškiu skysčiu buvo apipiltas Vilniaus senamiestyje stovintis Vilniaus Gaono paminklas.  Policijos departamentas pranešė, kad sekmadienį, apie 17.20 val. buvo pastebėta, jog apgadintas Žydų gatvėje stovintis paminklas.  Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja BNS sakė, kad apie neaiškiu skysčiu apipiltą paminklą pranešė gidas.
Kriminalai 2020-08-03

Po nemalonaus Jazzu susidūrimo su pareigūnais, policija paaiškino, kodėl ėmėsi tokių veiksmų

Antradienio popietę žinomi žmonės, laikydamiesi karantinui būtinų taisyklių, susibūrė šalia Vyriausybės siekdami atkreipti dėmesį į COVID-19 sukeltas pasekmes kultūros sektoriui. Netoliese buvusi Justė Arlauskaitė-Jazzu pakliuvo į nemalonią situaciją. Atlikėja tikino ėjusi pro šalį su bičiuliu Vinco Kudirkos aikštėje, kai prie jų netikėtai prisistatė policijos pareigūnai. Jazzu buvo paprašyta parodyti savo asmens tapatybės kortelę, o vėliau dokumentas buvo nufotografuotas.
2020-05-13

Po skandalo prakalbo Gražulis: apjuodintas prieš Lietuvą, o policija informacijos man neteikia

Policija ir prokurorai atlieka ikiteisminį tyrimą baudžiamojoje byloje dėl galimo išžaginimo, kuriame vienas iš įtariamųjų yra Seimo narys Petras Gražulis. Politikas savo „Facebook“ paskyroje skelbia, kad jis negavo jokios informacijos apie vykdomą tyrimą. Parlamentaras aiškina, kad policija jam informacijos neteikia ir atvykti nekviečia. „Kaip rinkimai, taip naujas skandalas. Prieš paskutinius LR Seimo rinkimus buvo „listerijos“ skandalas, o dabar išprievartavimas.

Tikintieji nerimauja dėl 9 mišių per dieną, kunigas teigia likęs nesuprastas

Naujienų portalas tv3.lt gavo skaitytojo pranešimą, kad Šalčininkų rajone esančiame Jašiūnų miestelyje vietinis kunigas nusprendė nepaisyti valdžios nurodymų ir rengti velykines pamaldas. Skaitytojas atsiuntė tvarkaraštį, kuriame, pasak jo, nurodoma, kokioje gatvėje ir kokiu laiku bus organizuojamos mišios. Tačiau miestelio klebonas tikina, parapijietis viską ne taip suprato. Pasak skaitytojo, kunigas per vieną dieną skirtingose gatvėse planuoja aukoti net devynerias mišias.

Girto baltarusio akibrokštas Vilniuje – dėl jo izoliuoti keli pareigūnai

Vilniaus policijos pareigūnus sunerimti privertė girtas Baltarusijos pilietis. Trečiadienį pareigūnai iš medikų gavo signalą, kad gatvėje guli neblaivus žmogus. Jie vyrą nuvežė į nakvynės namus, tačiau baltarusis pradėjo aiškinti, kad prieš dvi dienas grįžo iš Prancūzijos ir gali  būti užsikrėtęs. Medikai šį išvežė tyrimams į Santaros klinikas, o policijos pareigūnai turėjo izoliuotis ir dezinfekuoti tarnybinį transportą. Kaip informavo Policijos departamentas, trečiadienį 15 val. 20 min.

Naujausios žinios apie Vilniuje pagimdžiusią girtą moterį: pagalbos prašė giminaičiai

Šeštadienį Vilniuje savo namuose neblaivi moteris pagimdė kūdikį. Moteris kartu su naujagimiu paguldyti į ligoninę. Tiesa, ligoninės atstovai kol kas nuo detalesnės informacijos susilaiko. Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos (VVTAĮT) specialistai, komentuodami situaciją sakė, kad vaiko teisių specialistams šeima nėra žinoma, šeimoje auga vyresni vaikai.
2020-02-17

Avarija Vilniuje: nukentėjo dvejų metų vaikas ir moteris

Į ligoninę trečiadienį po avarijos sostinėje išvežtas dvejų metų vaikas ir moteris. Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja informavo BNS, kad Buivydiškių ir Dūkštų gatvėje vidurdienį susidūrė „Renault“ ir „Audi“ automobiliai. Pasak policijos atstovės, nukentėjo „Audi“ automobilyje buvęs dvejų metų vaikas ir kito automobilio vairuotoja. Abu po medikų apžiūros išgabenti į ligoninę.
Kriminalai 2020-02-12

Nelaimė darbovietėje: Vilniuje girtas keltuvo vairuotojas sužalojo vyrą

Sostinėje antradienį neblaivus įmonės darbuotojas keltuvu sužalojo kitą vyrą. Vilniaus apskrities policijos teigimu, apie pusę dešimtos ryto Kalvarijų gatvėje 1985 metais gimusio vyro, kuriam nustatytas 1,38 prom. girtumas, vairuojamas keltuvas sužalojo 1998 metais gimusį vyrą. „Darbo metu neblaivus vyras, vairuodamas keltuvą, užvažiavo vyrui ant kojos, sužalotas vyras buvo išvežtas į ligoninę“, – BNS sakė Vilniaus apskrities policijos atstovė Julija Samorokovskaja.
Kriminalai 2020-02-12

Policija apie ieškomos mergaitės bylą: įvykis buvo, pagrobimo – ne

Penktadienio vakare Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate paskelbtos naujausios žinios ieškomos ir galimai pagrobtos mergaitės byloje. Policija kelias paras tyrė infromaciją dėl sausio 15 d. sostinėje galimai įvykdyto mažametės pagrobimo.

Konfliktas lėktuve: iš Paryžiaus skridę lietuviai kibo vienas kitam į atlapus

Itin nemalonus incidentas užfiksuotas ketvirtadienio vakarą „Ryanair“ lėktuve, kuris skrido iš meilės miesto Paryžiaus į Vilnių. Dar lėktuvui nenusileidus oro uoste tarp trijų keleivių įsiplieskė nuožmus konfliktas. Tikėtina, kad vyrai buvo padauginę alkoholio. Juos pavyko apraminti ir kitiems keleiviams pavojaus nekilo, o nusileidus oro uoste du pretenzijų vienas kitam turėjusius keleivius išsivežė policijos pareigūnai.

Incidentas sostinėje: automobilis pėsčiųjų perėjoje partrenkė žmogų

Ketvirtadienį, apie 14.27 val. Geležinio Vilko gatvėje įvyko avarija, kurios metu automobilis partrenkė per pėsčiųjų perėją ėjusį žmogų. Socialiniame tinkle „Facebook“ žmonės dalinasi nuotraukomis iš įvykio vietos. Jie skelbia, kad vairuotojas bandė pasišalinti, tačiau netrukus buvo sulaikytas policijos pareigūnų. Susisiekus su Vilniaus apskr. VPK Komunikacijos poskyriaus vedėja Julija Samorokovskaja tokia informacija patvirtinta nebuvo.
Kriminalai 2019-12-19

Neįprasta vagystė Vilniuje: nupurškęs dujomis pagrobė šunį

Vilniuje antradienio vakarą įvykdyta neįprasta vagystė – iš moters pagrobtas šuo. Kaip praneša policija, kiek prieš 18 valandą gautas pranešimas, kad Kalvarijų gatvėje su šunimi ėjusią moterį užpuolė jaunuolis – jis, panaudojęs ašarines dujas, išlupo iš moters rankų šunį ir jį pagrobė.  Moteriai prireikė medikų pagalbos, vėliau ji išleista gydytis ambulatoriškai. Kaip informavo Vilniaus AVPK atstovė Julija Samorokovskaja, pagrotas šuo buvo mišrūnas.
Kriminalai 2019-11-20

Evakuacija Vilniaus oro uoste atšaukta: keleivio bagaže buvo rastas įtartinas radinys

Trečiadienio popietę teko evakuoti dalį Vilniaus oro uosto. Policija portalui tv3.lt teigė, kad keleivio bagaže rado galimai dūminę granatą, apie įtartiną radinį patvirtino ir Lietuvos oro uostai. Vėliau oro uosto atstovai patvirtino, kad evakuacija atšaukta, keleiviai toliau grįžtą į išvykimo terminalą.   Lietuvos oro uostų atstovas Tadas Vasiliauskas BNS sakė, keleiviai iš išvykimo terminalo buvo evakuoti į oro uosto prieigas.

Policija įspėjo feisbuke į protestą prie Seimo kvietusius asmenis

Policija įspėjo feisbuke į protestą prie Seimo antradienį kvietusius asmenis dėl atsakomybės organizuojant nesankcionuotą renginį. Kaip BNS sakė Vilniaus policijos atstovė spaudai Julija Samorokovskaja, reaguodama į pranešimus, kvietusius į protestą prie Seimo antradienį, 16 val., policija įspėjo du asmenis.

Policija: Ušacko brolis tragišką avariją sukėlė girtas

Avariją sukėlęs Vygaudo Ušacko brolis Eugenijus buvo neblaivus, tai patvirtino kraujo tyrimų rezultatai. V. Ušackas sako, kad apie šiuos tyrimų rezultatus kol kas nieko nežino, todėl nekomentuoja. „Informacijos apie brolio kraujo tyrimo rezultatus nesu gavęs ir kol negavau, nieko nekomentuosiu", – sakė V. Ušackas. Jis kalbėjo, kad kol kas nenori apie situaciją kalbėti daugiau nematęs medikų išvadų.

Vilniaus baseine chloru apsinuodiję vaikai pateko į ligoninę

Vilniaus baseine sekmadienį chloru apsinuodiję vaikai buvo išvežti į ligoninę, BNS patvirtino sostinės policijos atstovė Julija Samorokovskaja. Sekmadienį apie 10.11 val. Žirmūnų gatvėje, Vilniaus moksleivių sveikatos centro baseine, apsinuodijo 2012 ir 2013 metais gimę mažamečiai. Įtariama, kad jie apsinuodijo dėl baseino įrangos gedimo, jo metu į vandenį pateko didelis chloro kiekis. Kiti baseine buvę vaikai išlipo patys.
Kriminalai 2019-09-24

Vilniuje autobusas partrenkė moterį

Vilniuje antradienio rytą autobusas partrenkė moterį, BNS informavo sostinės policijos atstovė Julija Samorokovskaja. Santariškių gatvėje, link žiedo, 55 maršruto autobusas partrenkė 33 metų moterį, jai sužeista galva. Apie įvykį pranešė autobuso vairuotojas.
Kriminalai 2019-09-17

Vilniuje prie Ronaldo per futbolą pribėgęs gerbėjas gavo baudą

Policija skyrė 30 eurų baudą vyrui, kuris per futbolo rungtynes Vilniuje įbėgo į aikštę prie Portugalijos rinktinės kapitono Cristiano Ronaldo. „Surašytas protokolas dėl nedidelio viešosios tvarkos pažeidimo ir priimtas nutarimas skirti 30 eurų baudą“, – BNS penktadienį sakė sostinės policijos atstovė Julija Samorokovskaja. Incidentas įvyko per antrąjį rungtynių kėlinį, kai C. Ronaldo po pakeitimo rengėsi palikti aikštę.
2019-09-13

Sostinėje susidūrė motociklas ir automobilis, nukentėjo žmogus

Vilniuje antradienį susidūrė motociklas ir automobilis, nukentėjo žmogus. Kaip BNS sakė sostinės policijos atstovė Julija Samorokovskaja, apie 11.16 val. gautas pranešimas, kad vadinamajame „Pedagoginio universiteto žiede“ susidūrė automobilis „Audi“ ir motociklas „Honda“. Per įvykį nukentėjo 72 metų vyras. Į įvykio vietą išvyko greitoji medicinos pagalba ir policija.
Kriminalai 2019-09-10

Vilniuje susidūrė automobilis ir autobusas, nukentėjo 60 metų vyras

Vilniuje pirmadienio popietę susidūrė automobilis ir autobusas, nukentėjo 60 metų vyras. Kaip BNS informavo sostinės policijos atstovė Julija Samorokovskaja, transporto priemonės susidūrė Erfurto gatvėje, prie Lazdynų seniūnijos autobusų stotelės. Autobuse buvęs vyras nukrito ir susitrenkė galvą. Į įvykio vietą išvyko greitoji medicinos pagalba.
Kriminalai 2019-09-09

Vilniuje automobilis partrenkė paspirtuku važiavusį vaiką

Vilniuje pirmadienio popietę automobilis partrenkė paspirtuku važiavusį vaiką. Kaip BNS informavo sostinės policijos atstovė Julija Samorokovskaja, įvykis užfiksuotas 15.09 val. Darbininkų gatvėje. Įtariama, kad vaikas nesunkiai sužeistas. Į įvykio vietą išvyko policijos pareigūnai ir greitoji medicinos pagalba.
Kriminalai 2019-09-09

Vilniuje partrenkta į gatvę išbėgusi keturmetė mergaitė

Vilniuje ketvirtadienio vakarą partrenkta į gatvę išbėgusį ketverių metų mergaitė. Kaip BNS sakė sostinės policijos atstovė Julija Samorokovskaja, 1984 metais gimusi moteris, vairuodama automobilį „Nissan“, aikštelėje P. Lukšio gatvėje partrenkė pro stovinčius automobilius išbėgusią mergaitę. Mažametei nustatytas pėdos suspaudimas ir sumušimai, ji išleista gydytis namie.
Kriminalai 2019-09-06

Nelaimė Vilniuje – partrenkta nėščia moteris

Vilniuje trečiadienį dviratis partrenkė nėščią moterį, ji išvežta į ligoninę. Kaip BNS sakė Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja, 32 metų besilaukianti moteris partrenkta Konstitucijos prospekte apie 11.35 valandą. Policiją iškvietė pats dviratininkas. Moteris išvežta į ligoninę.
Kriminalai 2019-07-24

Šiurpi avarija Vilniaus rajone – sužalota mažylė ir jos mama

Vilniaus rajone, Čekoniškių kaime, pirmadienio popietę apsivertė automobilis, mažametė mergaitė ir jos motina išvežtos į ligoninę. Kaip BNS sakė Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja, pranešimas apie įvykį buvo gautas 14.18 valandą. Atvažiavę medikai į ligoninę išvežė 2018 metais gimusią mergaitę ir jos mamą.
Kriminalai 2019-07-22

Nustatyta nužudytosios tapatybė: sudeginta moteris gyveno netoli Verkių parko

Nustatyta nužudytos ir Verkių parke sudegintos moters tapatybė. Tai 1933 m. gimusi moteris, kuri vasarą tose apylinkėse turėjo sodą ir jame leido laiką, tv3.lt patvirtino Vilniaus policijos atstovė spaudai Julija Samorokovskaja. Daugiau apie įvykio aplinkybes pareigūnai nepasakoja, vykdomas tyrimas. Primename, kad trečiadienį Vilniuje pranešta apie įvykdytą kraupų nusikaltimą.

Avarija Vilnius–Panevėžys: vertėsi nuo kelio nuvažiavęs automobilis, du žmonės sužeisti

Kelyje Vilnius–Panevėžys antradienio rytą automobilis nuvažiavo nuo kelio ir apsivertė, sužeisti du žmonės. Kaip BNS pranešė Vilniaus policijos atstovė Julija Samorokovskaja, per eismo įvykį prie Skominų kaimo nukentėjo automobilio „Audi Q5“ vairuotojas ir keleivis. Pranešimas apie įvykį buvo gautas 9.38 val.
Kriminalai 2019-07-09

Ant Dragūno namo – mįslinga žinutė: iškviesta policija

Pirmadienį Vilniuje apipaišytas dainininko Egidijaus Dragūno-Sel prabangus namas. Ant kampinės namo sienos raudonais purškiamaisiais dažais buvo parašytas žodis „Ramybės“, šalia užrašo matėsi žalsvos dėmės. Dėl tokio palinkėjimo buvo kreiptasi į policijos pareigūnus. Tiesa, po pietų naujienų portalo tv3.lt fotografui nuvykus prie E.Dragūno namo, užrašo nebebuvo.
2019-07-08

Avarija sostinės „Akropolio“ aikštelėje – partrenktas motociklininkas išvežtas į ligoninę

Skaudi nelaimė pirmadienio popietę nutiko Vilniuje šalia prekybos ir pramogų centro „Akropolis“.  Pranešama, kad šalia „Ermitažo“ automobilis „Honda“ partrenkė motociklininką.  Smūgio būta stipraus, nuplėštas automobilio bamperis.  Kaip naujienų portalą tv3.lt informavo Vilniaus apskrities Vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja, motociklininko vairuotojas buvo sužeistas, todėl išgabentas į ligoninę.
Kriminalai 2019-07-01

Masinė avarija Vilniuje – į ligoninę išgabentas motociklininkas

Sostinės A. P. Kavoliuko gatvės gyventojus sukrėtė skaudus autoįvykis.  Kaip informuoja Vilniaus VPK Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja, Bendrasis pagalbos centras dar prieš 15 valandą gavo du pranešimus įvykusią. Pirminiais duomenimis pranešta apie motociklininką susidūrusį su lengvuoju automobiliu BMW. BPC informuoti, kad ant kelio guli parblokštas apie 26-erių metų motociklo vairuotojas, jis sąmoningas.
Į viršų