Kaip alternatyvą lazeriams, jie siūlo išbandyti vaisių rūgšties pilingus dar vadinamus tiesiog rūgštiniais pilingais.
Rūgštiniai pilingai taikomi ne tik veidui, bet ir įvairioms kūno sritims (nugara, dekoltė, krūtinės sritis, įvairūs bėrimai).
Šio tipo procedūroms rekomenduojamas nuo 5 iki 10 procedūrų ciklas, priklausomai nuo sprendžiamos problemos sudėtingumo.
Beveik jaunystės eliksyras
Jau keletą metų kosmetikos priemonės su hidroksirūgštimis naudojamos gydant įvairias odos ligas. Vienas svarbiausių pasiekimų taikant vaisių rūgštis – odos atjauninimo sistema. Iš cukranendrių gaunamos glikolio rūgšties gydomosios savybės prieš kurį laiką sukėlė tikrą revoliuciją estetinės medicinos srityje.
Tai kelių procedūrų kursas, kurio metu didelės koncentracijos glikolio rūgštis pašalina paviršinių raginių odos ląstelių sluoksnį. Oda palygėja, paskaistėja, sumažėja porų kimšimasis, greičiau išnyksta po spuogų likusios dėmelės ir švieži randeliai.
Raginių ląstelių pašalinimas odos paviršiuje stimuliuoja ląstelių atsinaujinimą giliuosiuose jos sluoksniuose. Dėl to šios procedūros tinka ir amžiaus ar besaikių saulės spindulių pažeistai odai – po jų oda tampa standesnė ir stangresnė, išnyksta smulkios raukšlelės, pabąla pigmentinės dėmės.
Vaisių rūgšties pilingai puikiai nusluoksniuoja odą ir padeda jai atsinaujinti. Tačiau tik kosmetologas profesionalas turi nuspręsti kokią rūgštį naudoti, nes jų yra kelių rūšių. Vienos agresyvios, kitos – gerokai švelnesnės.
Rūgštinai pilingai rekomenduojami naudoti, jei jūsų odos pigmentacija yra padidėjusi, taip pat -poakniniams odos pakitimams, veido rožinei gydyti. Jau po pirmų procedūrų gaunami akivaizdūs rezultatai. Procedūrą derėtų kartoti kas dvi savaites. Priklausomai nuo odos būklės ir siekiamo estetinio efekto, jų gali būti atliekama iki 4–10.
Kelios linijos
Rūgštiniai pilingai paprastai skirstomi į kelias linijas. Pavyzdžiui, glikolio rūgštis, arba šios rūgšties kosmetikos linija priskiriama organinių rūgščių grupei. Ji gaunama iš cukranendrių.
Išskirtinė glikolio rūgšties savybė yra ta, kad ji – ypatingai saugi naudoti, pasižymi didžiausiu skvarbumu ir nesukelia alerginių reakcijų, kas labai svarbu problematiškoms odoms. Ši rūgštis pasižymi stipriomis antioksidacinėmis, priešuždegiminėmis savybėmis, skatina kolageno sintezę, reguliuoja drėgmės balansą, ir net - stiprina imunitetą.
Šveičia ir pieno rūgštis
Jau pats pavadinimas „pieno rūgštis“ išduoda, kad ji - organinės kilmės produktas.
Odos šveitimo procedūros, kuriose naudojama pieno rūgštis yra žymiai švelnesnės nei naudojant glikolio rūgštį. Tačiau abiejų šių rūgščių poveikis labai panašus, nes pieno rūgšties grandinė yra tik vienu anglies atomu ilgesnė už glikolio.
Pieno rūgštis nėra toksiška, o dėl didesnės atominės masės labiau veikia odos paviršių ir geriau jį drėkina. Odos šveitimo procedūros su pieno rūgštimi taikomos pigmentuotai, sausai ir jautriai bei linkusiai į bėrimus, šiurkščiai odai.
Gerbiantys savo profesiją kosmetologai ar odos specialistai pacientui dažnai skiria kompleksinį randuotos, išbertos odos gydymą.
Ypatingai kebliais atvejais yra skiriamas kompleksinis gydymas: rūgštiniais pilingais, lazeriu, medikamentais, specialiomis kosmetinėmis priemonėmis ir estetinėmis injekcijomis.
Tik konsultacijos metu gydytojas specialistas, įvertinęs apžiūros duomenis, atlikęs reikalingus tyrimus, rekomenduos tinkamiausią gydymo būdą konkrečiu atveju.
Jei sunku apsispręsti, kurios iš šių procedūrų suteiks maksimaliai efektyvų rezultatą galima tiesiog pasikonsultuoti su jas teikiančiais specialistais, pasverti kainų ir galimybių principus.
Teigiama, kad rūgštiniai pilingai odą veikia saugiau, švelniau ir giliau, o lazeriai suteikia greitą, tačiau skausmingesnį rezultatą.
Bet kokiu atveju, abiejoms procedūroms pacientai turėtų pasiruošti iš anksto - suplanuoti tinkamą laiką bei surinkti kiek įmanoma daugiau informacijos apie tai, kam ruošiasi patikėti savo grožį.
Šaltinis: Groziobites.lt