Pričiupta su įkalčiais: Kim Kardashian melavo visam pasauliui?

Alkoholio vartojimo mastai gąsdina sveikatos specialistus, todėl aktyviai kovojama su vienu iš didžiausių organizmo priešų. Kovai pasitelkiamos gąsdinančios reklamos, kuriose atskleidžiama kvaišalų žala, draudimai ir kylančios kainos.

26

Pradėti sveiką gyvenimą taip pat padeda kitų žmonių istorijos. Jos įkvepia ir parodo kitiems, kad alkoholis nesuteikia gyvenimui džiaugsmo. Priešingai, kelia tik didžiulių problemų.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Pričiupta su įkalčiais: Kim Kardashian melavo visam pasauliui?

Tokia gyvenimo filosofija vadovaujasi ir Kim Kardashian. Na, bent jau taip buvo manyta anksčiau. Garsenybė buvo nuolat įtraukiama į žymių blaivininkų sąrašus, o pati interviu metu ne kartą minėjo, kad jos mityboje alkoholiui vietos nėra.

Tačiau naujausios nuotraukos sukėlė kalbas, kad sveika gyvensena tebuvo tik Kim gerai apgalvotas triukas. Savo socialiniuose tinkluose „Instagram“ ir „Snapchat“ realybės šou žvaigždė pasidalino siautulingomis akimirkomis, kuriose ji užfiksuota su juodu bikiniu ir... tekilos buteliu bei alkoholiui skirta taurele.

„Velnio lašus“ garsenybė ne tik laikė rankoje, bet ir gėrė, užsiverdama stikliuką prie lūpų.

Interviu žurnalui „People“ K. Kardashian teigė, kad niekada nebuvo alkoholio mėgėja: „Nekenčiu jo skonio. Mano seserys jį vartoja, taigi jos tampa gana beprotiškos, o aš turiu jas nuraminti.“


Rašyti komentarą...
k
kandis
2017-06-11 00:31:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
kodėl tą mergą ,dirbtine subne,visur kiša.juk matos ,kad dirbtine,nk neįdomu,va jei tikra būtų gra-ži tai kas kita.Kažkokią nupi*ą kiša ir kiša,nesveiką alkoholikę,Verygakai pamatys tai ir ten,kur ji gyvena,uždraus neštis rankoj čierką.
Atsakyti
0

L
Lietuva
2017-06-11 02:37:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
Karbauskio uzsakytas staripsnis!
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų