Kim Kardashian asistentė išklojo, ką reiškia dirbti su pasauline žvaigžde

Kim Kardashian asistente jau kurį laiką dirbanti mergina atskleidė, ką reiškia, kai buvimas su Kardashian šeimos nariais yra tavo darbas.

26

Stephanie Shepherd su įžymiąja moterimi dirba jau nuo 2013-ųjų. Šią savaitė „Refinery29“ ji pasakojo apie savo viršininkę ir taip pat nepamiršo pasidalinti nuomone apie kitus Kardashian-Jenner šeimos klano narius.

Steph Shep, kaip ji save dažnai vadina, atskleidė apie karjeros subtilybes, su kuriomis turėjo susitaikyti anksčiau apie „Givenchy“ negirdėjusi ir iš mažo miestelio kilusi mergina.

(26 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Kim Kardashian asistentė išklojo, ką reiškia dirbti su pasauline žvaigžde

Tai kaip ji tapo dešiniąja Kim Kardashian ranka?

Kadangi Stephanie Kim gyvenime jau kuris laikas, moterys tapo geromis draugėmis. Pasak merginos, jos nuolatos susirašinėja žinutėmis ir nuo pat ryto iki pat vėlaus vakaro diskutuoja apie verslą.

Tiesą sakant, Stephanie neseniai tapo „Kardashian West Brands“ prekių ženklo generaline einamąja direktore, tad yra laisva vieta užimti vykdančiosios asistentės pareigas.

Per metus, kuriuos ji praleido dirbdama Kim, asistentės pareigos jai tapo įprastos. Ji puikiai žinojo Kim Kardashian dienotvarkę ir visas gyvenimo detales, netgi tai, kiek laiko moteris sugaišta keliaudama iš vienos vietos į kitą.

REKLAMA

Tai tikrai kerintis darbas, prisipažino Stephanie ir pridūrė, kad su garsiąja moterimi ji dažnai keliauja po pasaulį, tačiau tai taip pat sukelia labai daug streso, nes nepavykus vienam dalykui, viskas sugriūna. Dėl to kalti būna ir automobiliai, laiku neatvykę į tinkamą vietą, ar atidėti skrydžiai.

Stephanie susibičiuliavusi su visa komanda ir save apibūdina kaip Kim ir kitomis seserimis labai besirūpinančia moterimi. Ji visada laiką leidžia su Kim, o su Kendall ir Kylie turi daug bendrų draugų. Ji taip pat puikiai pažįsta ir Kim vyrą Kanye ir teigia, kad atlikėjo gerbėjai nustebtų sužinoję, koks linksmas kartais būna iš pažiūros visuomet rimtai nusiteikęs bosės vyras.

„Ar žmonės žino, kad jis labai linksmas? Visi mano, jog jis labai rimtas ir nuolat susimąstęs, tačiau iš tikro jis tikras pokštininkas ir būdama su juo negaliu nustoti juoktis. Nieko negaliu padaryti, nes Kanye yra labai linksmas žmogus, dažnai prajuokinanti vienu sakiniu, kartais truputi nešvankiu. Bet nepamirškite, kad jis – pats darbščiausias žmogus, kokį esu sutikusi“, - pasakojo Stephanie.

Mergina taip pat dirba ir Kanye. Stephanie pamena, kai kartą būnant San Franciske jai teko lakstyti po miestą ir ieškoti kortų žaidimo „Cards Against Humanity“, nes tuo metu atlikėjas tiesiog buvo dėl jo pamišęs.

Nors kartais jis reiklus, Kanye taip pat labai dosnus. Stephanie papasakojo, kad kartą Kalėdų proga ji iš Kanye gavo porą gyvatės odos „Yeezy“ ilgaaulių, be to, su keliais vaikinais, su kuriais susitikinėjo Stephanie, ji taip susipažino tik per Kanye.

„Pirmus pora metų dirbant Kim, su niekuo nesusitikinėjau, nes tam tiesiog neturėjau laiko. Tuomet susipažinau su didžėjumi, dirbančiu Kanyei, bet nieko rimto nesigavo, nes abu buvome per daug užsiėmę. Skamba baisiai, bet tikrai turėčiau nustoti susitikinėti su Kanye draugais“, - juokėsi Stephanie.

Mergina teigė, kad darbe išmoko labai daug, taip pat, kaip taisyklingai ištarti „Givenchy“.

Gavusi asistentės darbą Stephanie prieš tai dar dirbo su choreografu Mikey Minden. Stephanie buvo jo asistente ir pagalbine šokėja, o pas Kim pateko per pažįstamus.

REKLAMA

Kim čia pat vietoje pasamdė Stephanie ir jau kitą dieną pradėjo anksčiau mamos Kris dirbtą darbą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų