Angliška popietinės arbatos tradicija, manoma, prasidėjo XIX amžiaus pradžioje septintosios Bedfordo kunigaikštienės Anos Marijos Stanhope rūmuose. Negalėdama iškęsti ilgų pertraukų tarp valgymo, ji pareikalavo vėlyvą popietę į patiekti arbatinį su lengvais užkandžiais alkiui numalšinti.
Netrukus tai tapo kunigaikštienės įpročiu, proga susitikti su draugais ir pasiekė šiuos laikus kaip graži senovinė tradicija, puoselėjama vakarinėje Anglijos dalyje paplitusiuose „arbatos kambariuose“, garsiausiuose pasaulio viešbučiuose bei prabangių parduotuvių centruose.
„Kempinski Hotel Cathedral Square” viešbutyje Vilniuje popiečio arbatos ceremonija prasideda antrą valandą popiet ir vyksta iki penktos. Pirmiausia pasiūloma pikantiškų vieno kąsnio sumuštinių, patiekiamų ant dailaus trijų aukštų padėklo. Vėliau valgomi įvairūs naminiai pyragai ir pyragaičiai.
Prie maisto gali būti patiekiamas ir „Laurent - Perrier Brut“ šampanas, kuris elegantiškai atgaivina, o jo intensyvi rūgštis ir sodrus poskonis padeda derinti šį gėrimą su gausybe įvairiausių patiekalų.
Malonūs pokalbiai ir patirtys tokioms popietėms suteikia išskirtinio žavesio. Štai, pavyzdžiui, Berlyne įkurtame „Hotel Adlon Kempinski Berlin” popietinė arbata žavi itin įdomia „Adlon Swinging Sundays“ koncepcija, atgaivinančia 1920-ųjų tradiciją perteikiant meto šokius bei muziką.
„Kad taptum karaliene, nebūtina ištekėti už karaliaus ar gyventi rūmuose. Svarbiausia, skirti laiko sau, gebėti džiaugtis bei jaustis ypatinga”, - neabejoja A.Kuzmickaitė, kurios šventiniam vakarui skirtų suknelių ir išskirtinių kompanijos „H.Stern” papuošalų pristatymas tapo žavinga pramoga popiečio arbatėlės susirinkusiems svečiams.
Sukurti naujausią kolekciją „King&Queen” juvelyrus įkvėpė karūna, per šimtmečius žmonijos sąmonėje įsitvirtinusi kaip galios, teisingumo, garbės bei šlovės simbolis.
Išlaikydami sau būdingą elegantišką ir diskretišką braižą, „H.Stern” meistrai sukūrė žiedus tarsi minimalistinę šiuolaikinę karūnos versiją. Karaliaus ir Karalienės vardus gavę žiedai tobulai tinka į juvelyriką žvelgiantiems kūrybiškai ir šiuolaikiškai, nes derinant šios kolekcijos žiedus tarpusavyje galima išgauti vis kitą įspūdį.
Karūnos motyvai subtiliai atsikartoja ir ne tik žieduose, bet ir vėriniuose, apyrankėse, auskaruose. Visi jie - švelnaus šampano atspalvio, pagaminti iš didinguoju auksu vadinamo aukštos prabos aukso lydinio bei konjako rusvumo deimantų.
Suderinti prabangią juvelyriką ir vienetines sukneles A.Kuzmickaitei — nauja ir įdomi patirtis.
„Dar kartą įsitikinau, kad siekiant tobulo rezultato nei rūbas, nei papuošalas negali būti atsitikinis.
Tikroji prabanga - tyli, subtili. Manau, kad verčiau rinktis minimalius, tačiau iš tauraus metalo, su tikrais akmenimis sukurtus papuošalus, o ne beverčius blizgučius. Tai suteikia daugiau pasitikėjimo savimi”, - sakė A.Kuzmickaitė.