• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kovo 31-oji „Power Hit Radio“ kas kartą yra ypatinga – būtent šiandien radijas pasitinka 19-ąjį savo gimtadienį! Beprotiškiausių idėjų kupinas radijo kolektyvas džiaugiasi prabėgusiais įspūdingais metais ir trankiai pasitinka ateinančius. O labiausiai už viską radijo komanda yra dėkinga ištikimiausiems savo klausytojams.

36

Kovo 31-oji „Power Hit Radio“ kas kartą yra ypatinga – būtent šiandien radijas pasitinka 19-ąjį savo gimtadienį! Beprotiškiausių idėjų kupinas radijo kolektyvas džiaugiasi prabėgusiais įspūdingais metais ir trankiai pasitinka ateinančius. O labiausiai už viską radijo komanda yra dėkinga ištikimiausiems savo klausytojams.

REKLAMA

„Pasitinkant dar vieną gimtadienį, norisi pasidžiaugti ir tuo, kas įvyko pernai. „Power Hit Radio“ 2021 m. užbaigė kaip klausomiausias jaunimo (16-34 m.) radijas Lietuvos didmiesčiuose, o 2022-uosius, tame pačiame klausytojų tarpe Vilniuje ir Kaune pradėjo kaip absoliutūs lyderiai. Taip pat praėjusiais metais pristatyta ir metų naujiena – vos vienu paspaudimu internetu pasiekiamas auksinių hitų radijas „Power Gold“, kuris rado didžiulį savo klausytojų ratą. Gera matyti, kad per visus šiuos metus radijas nenustoja augti – tikiu, kad tai nesikeis ir ateinančiais metais“, – su gimtadieniu „Power Hit Radio“ sveikina TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė.

Programų direktorius bei rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėjas Saulius Baniulis gimtadienį taip pat pasitinka šventiškomis nuotaikomis. „Smagu, kad „Power Hit Radio“ nesustoja kilti visomis prasmėmis – tapome viena didžiausių radijo stočių visoje šalyje. Be viso to, 18-aisiais gyvavimo metais tapome pirmuoju radiju Lietuvoje, kuris leidžia naudotis patogiu archyvu – klausytojai turi galimybę atsisukti visos savaitės laidas. Dabar drąsiai galime sakyti, kad klausytojai tapo priklausomi ne tik nuo mūsų programų, bet ir nuo vedėjų. Būtent klausytojai yra didysis „Power Hit Radio“ variklis – ne veltui sakome, kad už juos geresnių tiesiog nėra“, – sako jis.

REKLAMA
REKLAMA

 

„Šok į kelnes“ vedėjai: keksiukai su kiekvieno atvaizdu ir ragelio padėti nenorintys klausytojai

19-tąjį gimtadienį šiandien trankiai švenčiantis „Power Hit Radio“ kolektyvas dalijasi istorijomis, kurių kaltininkai… patys brangiausi klausytojai!

REKLAMA

S. Baniulis pasakoja, kad smagios istorijos pasitaiko kone kasdien. „Vakar klausytoja pasakojo, kaip jai kartą guodėsi besilaukianti pardavėja, o po kurio laiko būtent ta pati pardavėja paskambino mums pasidžiaugti, kad atpažino save mūsų laidoje. Kitas labai smagus momentas buvo tada, kai žaidime sudalyvavęs klausytojas vis prašė nepadėti ragelio, nes norėjo papasakoti, kaip džiaugiasi mus atradęs – niekaip negalėjo suprasti, kaip tai nutiko tik dabar“, – maloniais prisiminimais dalijasi Saulius.

REKLAMA
REKLAMA

 

Rytinės laidos „Šok į kelnes“ vedėja Elena Karalienė sako, kad klausytojai per tiek laiko tapo kone draugais,  o visai neseniai ji iš vieno klausytojo netgi sulaukė prašymo pasirašyti ant radijo, esančio jo automobilyje!

„Kadangi su Sauliumi į ryto eterį ateiname nepusryčiavę, ne kartą skundėmės klausytojams, kad esame alkani. O tada ir prasidėjo… Mūsų ištikimoji klausytoja Patricija atnešė pačios suteptų sumuštinių, o klausytojas Artūras nuolatos užsako desertų – klausytojai rūpinasi, kad mes nesukūstume (šypsosi). Dar turime klausytoją Ramintą, kurios kiekvienas rytas prasideda kartu su mūsų duetu. Būtent ji į mūsų studiją prieš kelis mėnesius atgabeno pačius gražiausius mano matytus keksiukus su mūsų figūrėlėmis – cukriniai žmogeliukai tikrai atrodė kaip „Powerio“ vedėjai. Kiekvienas ištobulintas iki smulkmenėlių!“ – pasakoja E. Karalienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

„Power popietės“ vedėjai: piršlybos eterio metu ir gėlių puokštės net iš Kauno

Neseniai savo dueto vienerių metų sukaktį paminėję Edgaras Kožuchovskis ir Laura Ignatovičiūtė džiaugiasi, kad laikui bėgant susiformavo aiškus jų klausytojų ratas, nebijantis išreikšti simpatijų – nei skambučiais į eterį, nei žinutėmis po eterio, ar net realiai atvykstant susitikti. Prisirišimas – abipusis!

„Turbūt įsimintiniausi yra tie atvejai, kai istorijos su klausytojais yra suasmenintos. Pamenu, pradirbus pusę metų, vienas klausytojas prisiskambino į eterį, o laidos pabaigoje, prie studijos, pasitiko su gėlių puokšte – jis traukiniu iš Kauno į Vilnių atvyko tik tam, kad pasimatytų. Žinoma, įsimena ir tie atvejai, kai net savaitgaliais ar dienomis, kai nedirbu, klausytojai vis parašo, klausia, kur esu dingusi, kada susigirdėsime popietinėje laidoje. O kai savaitę gulėjau ligoninėje, sulaukiau daugybės klausytojų linkėjimų ir pasiilgimo žinučių. Neslėpsiu – tai labai paglostė širdį“, – sako Laura.

REKLAMA

 

O štai „Power popietės“ vedėjui Edgarui kartą teko kaip reikiant paprakaituoti – jo laidos metu vienas klausytojas nusprendė pasipiršti savo mylimajai. Ir nors sužadėtuvės – ne jo, Edgaras iki šiol negali pamiršti šios patirties.

„Sulaukiau žinutės, jog vienas klausytojas nori pasipiršti savo merginai. Susisiekėme, pradėjome viską derinti, laidos metu jaunikį ir jaunąją „pakabinome“ ant linijos, ir… bičiukas šovė tą klausimą. Nors tuo metu pats „Power Hit Radio“ jau dirbau virš 3 metų, negaliu apsakyti, kaip man drebėjo rankos – tikriausiai per pirmus kartus eteryje nebuvo taip, kaip tada. O ypatingai jaudinausi, kai jis galiausiai uždavė lemtingą klausimą – atsakymo iš jaunosios laukėme abu (šypsosi). Pamenu, dar galvojau, o jei ji pasakys „ne“? Kokia tada turėtų būti mano reakcija, ką sakyti? Ačiū dievui, tai neįvyko – mergina pasakė „taip“… – prisiminimais dalijasi Edgaras.

REKLAMA

„Power hitai“ vedėjai: neįtikėtinas klausytojų paslaugumas ir žaidimai net... po avarijos?

Rokas Lukošaitis prieš kelis mėnesius laimėjo „Power naujoko“ konkursą, o netrukus prie jo prisijungė ir Laurynas Matonis. Ir nors laidą „Power hitai“ vedantis duetas radijuje dirba dar tik ketvirtą mėnesį, abu jie neslepia jau spėję pajusti, jog šio radijo klausytojai yra ne tik linksmiausi, bet ir… labiausiai „crazy“.

„Vieną dieną, kai žaidėme, atrodytų, eilinį žaidimą „Be raidės“, mums paskambino klausytojas. Žaidimo pradžioje dažnai pabendraujame ir apie gyvenimą, tad paklausėme klausytojo, kaip jo diena, ir koks ten garsas jo fone, kadangi girdėjome, kad kalba vairuodamas. Klausytojas visiškai ramiu balsu atsakė: „Ką tik patyriau avariją – automobilis stipriai apgadintas, po truputį judu link serviso, bet šiaip viskas gerai, norėjau su jumis pažaisti“. Pripažįstu – su Roku iš pradžių nežinojome, kaip reaguoti, o aš net paklausiau, ar jam nereikia pagalbos?“ – vienu įsimintinesnių nuotykių gyvame eteryje dalijasi Laurynas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

 

O štai Rokui kartą suorganizuoti staigmeną Laurynui padėjo ne kas kitas, o… klausytojas. Sužinojęs, kad kolega Laurynas niekuomet nėra ragavęs rūkytų aštunkojo čiuptuvų, Rokas nusprendė šiuo delikatesu jį nustebinti, o jam pagelbėti nusprendė savanoris – klausytojas Dima. Būtent jis „Power hitų“ vedėjams šoko pristatyti aštunkojų!

„Jis dar tą pačią dieną atvežė tą delikatesą, ir mes galėjome gyvo eterio metu įvykdyti susigalvotą iššūkį. Dėka mūsų nerealiausių klausytojų, mes galime įgyvendinti savo spontaniškas ir kartais šmaikščias idėjas“, – sako Rokas.

„Power Hit Radio“ jau 19 metų į eterį leidžia pasaulyje populiariausią ir klausomiausią šokių muziką, supažindina klausytojus su perspektyviausiais ir talentingiausiais lietuviškos šokių muzikos kūrėjais. „Power Hit Radio“ programoje – daugybė laidų, tarp kurių klausytojų labiausiai mėgstamos: „Šok į kelnes“, „Power hitai“, „Power popietė“ ir kitos.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų