Plinta vaizdo įrašai, kuriame lyginama Markle ir princesės Dianos kalba: abi įžvelgė pavojų

Šį sekmadienio vakarą į viešumą išeis skandalingas Meghan Markle ir Oprah Winfrey interviu, kuriame bus atskleista daugybė karališkosios šeimos paslapčių.

Galutinai su britų karališkąja šeima santykius nutraukusi princo Harry žmona Meghan naujausiame interviu atskleidė savo patirtį šioje aplinkoje. M. Markle sako, kad Bakingamo rūmai „leidžia toliau gyvuoti melui“ apie ją ir jos vyrą princą Harry, rodo jos interviu O. Winfrey ištrauka.

Šis skambus pareiškimas yra naujausia salvė vis tulžingesniame britų karališkosios šeimos ir JAV įsikūrusios poros viešųjų ryšių mūšyje.

Vaizdo ištraukoje iš interviu M. Markle tikina, kad ji yra pagaliau pasiruošusi kalbėti. Tiesa, pasirodo, kad tą padaryti ji norėjau jau ir anksčiau. Oprah dėl interviu su karališkąja pora į M. Markle kreipėsi dar 2018-aisiais, prieš jųdviejų vestuves. Deja, Meghan tik dabar pripažino, kad interviu ji norėjo duoti jau ir tada – paprasčiausiai karališkoji šeima to padaryti neleido. 

„Man nė nebuvo leista tau atvirai to pasakyti“, – atsakė M. Markle.

Oprah prisiminė, kad tąkart ji gavo atsakymą, kad interviu būtų galima padaryti, tačiau ne tuo metu. „Dabar mes esame kitoje pusėje, daug ką patyrėme. Taip pat pagaliau turime galimybę sprendimus priimti patys, ko negalėčiau pasakyti apie ankstesnį laikotarpį. Sprendimas neduoti interviu tąkart nebuvo mano“, – atviravo M. Markle.

Interviu Meghan pripažino ir tai, kad perėjimas nuo laisvo ir nepriklausomo gyvenimo, kokį turėjo, kai buvo Holivudo žvaigždė, į visai kitokį konstruktą, kuriame gyveno jos vyro šeima, buvo visai kitoks, nei galėtų įsivaizduoti kiti.

Ne ką mažiau skandalingos ir kitos interviu ištraukos. 

„Nesuprantu, kaip jie gali tikėtis, kad po viso šito laiko mes vis tiek tylėsime, jei Firma vaidina aktyvų vaidmenį leidžiant toliau gyvuoti melui apie mus“, – sakė M. Markle.

„Firma“ vadinama – kartais pašaipiai – britų karališkoji šeima.

Moteris teigia, kad netiesa iki šiol jai „daug ką kainavo“.

„Ir jeigu tai vyksta rizikuojant daug ką prarasti… Jau ir taip daug kas prarasta“, – kalbėjo M.Markle.

Lygina su princese Diana

 

Nenuostabu, kad interviu sukėlė bangas dar tada, kai jis net nebuvo transliuojamas. Daugelis greitai pasirodantį interviu lygina su vienu iš princesės Dianos 1995-aisias įvykusiu interviu.

REKLAMA

 „Aš darau viską kitaip, nesivadovauju knygos taisyklėmis. Vadovaujuosi širdimi, o ne galva“, – tada kalbėjo princesė Diana.

Tada ji tikino, kad nebuvo įvertinta karališkosios šeimos ir „Firma“ stengėsi ją sužlugdyti, tačiau moteris buvo nusiteikusi drąsiai ir teigė, kad jos įbauginti nepavyks.

Princesė Diana taip pat atviravo, kad ją stebi „pilkieji vyrai“, kurie seka kiekvieną jos žingsnį.

Harry ir Meghan pernai paskelbė, kad atsitraukia nuo karališkųjų pareigų, ir šis atsiskyrimas nuo šeimos darėsi vis piktesnis.

Anksčiau šiais metais buvo patvirtintas jų nušalinimas visam laikui nuo karališkųjų pareigų. Rūmai ir pora varžosi dėl išsiskyrimo vaizdavimo kontrolės ir, tuo pačiu, visuomenės simpatijų.

Anksčiau šią savaitę JAV transliuotojo CBS paskelbtoje interviu ištraukoje Harry, kuris dažnai skundžiasi žiniasklaidos kišimusi, sakė nerimaujantis dėl „istorijos pasikartojimo“, tikriausiai turėdamas galvoje savo motinos mirtį.

Diana žuvo, kai paparacų Paryžiuje atkakliai persekiotas ir dideliu greičiu lėkęs jos automobilis pateko į baisią avariją.

Interviu metu princas Harry teigė, kad jo ir Meghan pasitraukimas iš karališkosios šeimos buvo „nesuvokiamai sunkus“, ir kad tai jam primena jo paties mamą, princesę Dianą, kuri išgyveno panašią patirtį. 

Tai – pirmasis interviu, kurį pora davė po to, kai praėjusiais metais paliko karališkąją šeimą.

„Esu labai laimingas, ir man palengvėjo, kad galiu čia kalbėtis su jumis šalia sėdint ir mano žmonai. Sunku suvokti, ką jai reiškia visa tai, ką anksčiau teko patirti vienai. Mums abiems buvo nepakeliamai sunku, tačiau bent jau turėjome vienas kitą“, – vaizdo ištraukoje sakė princas Harry.

Anot jo, jį labiausiai gąsdino faktas, kad istorija ir vėl kartosis, turėdamas omenyje savo motiną. 

Diana ir princas Charlesas išsiskyrė 1990-aisiais, o po 7 metų princesė žuvo avarijoje. Harry dažnai didelį žiniasklaidos susidomėjimą laikė viena jos mirties priežasčių.

Teigiama, kad minėtame interviu bus daug įdomių ir gluminančių klausimų, o išgirdusi viską, ką pora turėjo pasakyti, O. Winfrey atsakė, jog jiedu pasakė daug šokiruojančių dalykų.


Rašyti komentarą...
Z
Zita
2021-03-31 13:28:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasirodo KAD ir Karalių šeimoje. Kiekvienas turi būti savo profesijos dalimi ....koks gyvenimas kada tu.turi gyventi ne iš meilės BET tik tam kad esi PRIKLAUSOMA nuo karalienės ystatimai.Juk visose pasakose PELENĖ virsta laimingos pasakos personažų. Bet deja vieni skandalai toje realybėje .
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų