Dar vienas aštrus Markle kirtis karališkajai šeimai: papasakojo, kaip ji neleisdavo priimti sprendimų patiems

Pastaruoju metu vis daugiau kalbama apie skandalingąjį princo Harry ir Meghan Markle interviu, kuris, tikėtina, sukrės visą karališkąją šeimą ir atskleis tai, kas nuo visuomenės ilgą laiką buvo slepiama. 

6

Ir nors visas interviu pasirodys tik kovo 7-ąją, jau dabar viešumoje pasirodžiusi informacija karališkajai šeimai neduoda ramybės.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Dar vienas aštrus Markle kirtis karališkajai šeimai: papasakojo, kaip ji neleisdavo priimti sprendimų patiems

Vaizdo ištraukoje iš interviu M. Markle tikina, kad ji yra pagaliau pasiruošusi kalbėti. Tiesa, pasirodo, kad tą padaryti ji norėjau jau ir anksčiau. Oprah dėl interviu su karališkąja pora į M. Markle kreipėsi dar 2018-aisiais, prieš jųdviejų vestuves. Deja, Meghan tik dabar pripažino, kad interviu ji norėjo duoti jau ir tada – paprasčiausiai karališkoji šeima to padaryti neleido. 

„Man nė nebuvo leista tau atvirai to pasakyti“, – atsakė M. Markle.

Oprah prisiminė, kad tąkart ji gavo atsakymą, kad interviu būtų galima padaryti, tačiau ne tuo metu. „Dabar mes esame kitoje pusėje, daug ką patyrėme. Taip pat pagaliau turime galimybę sprendimus priimti patys, ko negalėčiau pasakyti apie ankstesnį laikotarpį. Sprendimas neduoti interviu tąkart nebuvo mano“, – atviravo M. Markle.

Interviu Meghan pripažino ir tai, kad perėjimas nuo laisvo ir nepriklausomo gyvenimo, kokrį turėjo, kai buvo Holivudo žvaigždė, į visai kitokį konstruktą, kuriame gyveno jos vyro šeima, buvo viswai kitoks, nei galėtų įsivaizduoti kiti.

Ne ką mažiau skandalingos ir kitos interviu ištraukos. 

„Nesuprantu, kaip jie gali tikėtis, kad po viso šito laiko mes vis tiek tylėsime, jei Firma vaidina aktyvų vaidmenį leidžiant toliau gyvuoti melui apie mus“, – sakė M. Markle.

„Firma“ vadinama – kartais pašaipiai – britų karališkoji šeima.

Harry ir Meghan pernai paskelbė, kad atsitraukia nuo karališkųjų pareigų, ir šis atsiskyrimas nuo šeimos darėsi vis piktesnis.

Anksčiau šiais metais buvo patvirtintas jų nušalinimas visam laikui nuo karališkųjų pareigų. Rūmai ir pora varžosi dėl išsiskyrimo vaizdavimo kontrolės ir, tuo pačiu, visuomenės simpatijų.

REKLAMA

Anksčiau šią savaitę JAV transliuotojo CBS paskelbtoje interviu ištraukoje Harry, kuris dažnai skundžiasi žiniasklaidos kišimusi, sakė nerimaujantis dėl „istorijos pasikartojimo“, tikriausiai turėdamas galvoje savo motinos mirtį.

Diana žuvo, kai paparacų Paryžiuje atkakliai persekiotas ir dideliu greičiu lėkęs jos automobilis pateko į baisią avariją.

Interviu metu princas Harry teigė, kad jo ir Meghan pasitraukimas iš karališkosios šeimos buvo „nesuvokiamai sunkus“, ir kad tai jam primena jo paties mamą, princesę Dianą, kuri išgyveno panašią patirtį. 

Tai – pirmasis interviu, kurį pora davė po to, kai praėjusiais metais paliko karališkąją šeimą.

„Esu labai laimingas, ir man palengvėjo, kad galiu čia kalbėtis su jumis šalia sėdint ir mano žmonai. Sunku suvokti, ką jai reiškia visa tai, ką anksčiau teko patirti vienai. Mums abiems buvo nepakeliamai sunku, tačiau bent jau turėjome vienas kitą“, – vaizdo ištraukoje sakė princas Harry.

Anot jo, jį labiausiai gąsdino faktas, kad istorija ir vėl kartosis, turėdamas omenyje savo motiną. 

Diana ir princas Charlesas išsiskyrė 1990-aisiais, o po 7 metų princesė žuvo avarijoje. Harry dažnai didelį žiniasklaidos susidomėjimą laikė viena jos mirties priežasčių.

Teigiama, kad minėtame interviu bus daug įdomių ir gluminančių klausimų, o išgirdusi viską, ką pora turėjo pasakyti, O. Winfrey atsakė, jog jiedu pasakė daug šokiruojančių dalykų.


Rašyti komentarą...
T
Tegu
2021-03-06 14:53:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nejuokina. VaIdina auką, o iš tikrųjų visai nesigaudo , kur papuolė. Vietoj pagarbos chamiškas elgests.fui. Iš tikrųjų labai gudri lapė. Vargšas Haris.
Atsakyti
-3

D
Dalia
2021-03-06 16:41:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ištaisykite klaidas! Gėda.
Atsakyti
0

V
Vilma
2021-03-09 08:11:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
perrašykite verstą tekstą ir išsitaisykite klaidas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų