Netyčia krūtinę apnuoginusi Liubovė Zaiceva: kiekviena moteris gali pakliūti į tokią situaciją

Vakar vykęs dizainerio Juozo Statkevičiaus pavasario-vasaros madų pristatymas šiandien, regis, populiariausia pokalbių tema. Įdomu tai, kad dėmesio susilaukė ne tik drabužių kūrėjo kolekcija, kuri prilyginta „Chanel“ pasirodymo klastotei, bet ir svečių stilius.

78

Viena labiausiai aptarinėjamų viešnių tą vakarą tapo komunikacijos specialistė Liubovė Zaiceva. Moteris daugeliui žinoma kaip grupės „Sel“ atstovė spaudai. Į J. Statkevičiaus rengiamą šou ji atvyko vilkėdama provokuojančia atlasine suknele.

(78 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Netyčia krūtinę apnuoginusi Liubovė Zaiceva: kiekviena moteris gali pakliūti į tokią situaciją

Raudonas vakarinis drabužis traukė akį ne tik svečių, bet ir fotografų tarpe. Pro budrias jų akis neprasprūdo ir gili iškirptė, kuri moteriai iškrėtė nemalonią šunybę. Kiek stipriau pasisukusi prie fotosienelės dama netyčia apnuogino savo krūtis.

Tai, kad renginyje moteris parodė daugiau, nei ji norėjo, L. Zaiceva suprato tik prisėdusi prie kompiuterio.

tv3.lt kalbinta komunikacijos atstovė pripažino, kad toks įvykis jai nėra malonus ir tikino, kad tai neturėtų virsti didžiulio susidomėjimo sulaukusia tema.

REKLAMA

„Situacija labai paprasta – šią suknelę vilkėjau pirmą kartą, kiekvieną judesį pamatuoti buvo gana sudėtinga, todėl įvyko tai, kas įvyko. Manau, kiekviena moteris gali pakliūti į tokią situaciją ir tai neturėtų būti pagrindas ją žeminti ar iš jos tyčiotis. Taip pat nemanau, kad jei moteris padaro suknelės klaidą, tokia informacija turi būti visų Lietuvos žiniasklaidos priemonių pagrindiniuose naujienose. Tikiu, kad neturėtų būti visai publikuojama nuotraukų, kuriose žmogus pateikiamas žeminančiame kontekste, kad ir kokia tai būtų situacija. Taip pat manau, kad ši situacija yra geras pavyzdys to, apie ką šiuo metu kalba visas pasaulis, kad išgyvename populizmo ir vertybių krizę, jei jau mano suknelės reikalai tampa visos Lietuvos pagrindine naujiena. Bet kuriuo atveju, buvo nuostabus vakaras“, - atvirai situaciją apibūdino L. Zaiceva.


Rašyti komentarą...
J
Julija
2016-11-21 17:05:34
Pranešti apie netinkamą komentarą
,,Manau, kiekviena moteris gali pakliūti į tokią situaciją...''
nepaklius ta moteris, kuri moka rengtis ir nesupainioja suknelės nugaros su priekiu
Atsakyti
0

P
Pavyduolė
2016-11-21 17:25:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
Nea, ne kiekviena. Bet juk su tokia iškirpte ar ne tokion situacijon pakliūti einama?:)))))
Atsakyti
0

P
Popas Fedia(praporscikas)
2016-11-21 20:07:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pasaulyje keli metai,kai k... netycia pameta papininka arba viesoje vietoje pasirodo be apatiniu. Taigi,marusia, neknisk proto.Gal Samaroje ir blyksteltum-nepaprastai trumpai.Kol atskris putlermano kukuruzininkai su priestvaninemis bombomis. Susitvarkyk gyvenima ir nereikes demonstruoti lyties organu.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų