Neseniai vaikelio susilaukusi lietuviškoji Kardashian ir vėl patyrė traumą: skausmas buvo žiaurus

Lietuviškąja Kim Kardashian praminta Justina Partikė pasakojo, kad po nėštumo tapo itin išsiblaškiusi, todėl neretai patiria tam tikras traumas, kurios įvyksta „lygioje vietoje“. Kiek anksčiau moteris prasiskėlė kaktą, o dabar ir vėl teko atverti gydytojų duris.

11

Rodos, kad moteriai bėda po vieną nevaikšto. 

(11 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Neseniai vaikelio susilaukusi lietuviškoji Kardashian patyrė traumą: kraujas bėgo kaip iš kiauro kibiro

Naujienų portalui tv3.lt J. Partikė papasakojo, jog visai neseniai susilaužė kojos pirštą: „Nesiseka man baisiai. Pirmiausiai namuose dedant lentynas prakirtau pirštą, sekančią dieną orkaitėje nusvilau visą plaštaką, tuomet į dureles trenkiau su kakta ir prasiskėliau, o galiausiai – į namų staktą kojos pirštą taip trenkiau, kad šis lūžo. Nežinau, koks juodas katinas prabėgo man kelią, bet jau nesiseka juodai. Galėčiau sėdėti ir verkti, bet juokas ima. Lygioje vietoje vis kažkas nutinka.“

J. Partikė sakė, kad kojos pirštą taip stipriai trenkė, kad šis iš karto pamėlynavo. „Ėjau miegoti ir trenkiau į staktą. Iš karto pirštas ištino, pamėlynavo. Skausmas buvo žiaurus. Jau juokas pro ašaras, bet nesiseka labai... Savo sekėjams jau su šypsena pasakojau apie savo nelaimes... Kaži, ar kada dar taip nesiseks? Sekėjai tokie faini ir paguodžia mane bei pralinksmina savo istorijomis. Pasirodo, kad ne aš viena tokia esu. Būna ir baisiau“, – naujienų portalui tv3.lt atskleidė pašnekovė.

Tiesa, visai neseniai J. Partikei buvo išimtos siūlės iš kaktos, o dabar teks pavaikščioti šlubuojant. „Siūlės išimtos. Jau nebegąsdinu žmonių su jomis, bet už tai dabar vaikštau šlubuodama. Sunkiausia, kad avalynės bet kokios negaliu užsidėti“, – sakė J. Partikė.

Naujienų portalas tv3lt primena, kad visai neseniai rašėmė apie patirtą traumą.

„Ši nelaimė dabar kelia juoką, bet vakar tai išgąsčio buvo daug, nes vis gi – veidas. O dar kraujavo kaip iš kiauro kibiro. Po nėštumo esu pasidariusi žiopla... Viską pamirštu, einu ir trankausi. Tokia nesava. Praėjusią savaitę pirštą prakirtau. Tai rankos plaštaką nusiplikinau, tai koją išsisuku. Nespėja užgyti sena trauma, tuomet bamt ir nauja.

REKLAMA

Nutiko viskas prie vaiko mokyklos. Kadangi jis mokosi nuotoliniu būdu, tad reikėjo nuvešti mokytojai išspręstus testus bei pasirašyti dokumentą. Aišku, kad į mokyklą teko grįžti net nespėjus atsisėsti į automobilį, nes tai raktus palikau, tai paklausti tam tikrų dalykų pamiršau. Kai pagaliau viską susirinkau, Esteilą paguldžiau į auotomobilį ir besėsdama į mašinos dureles trenkiau galvą į jas. Didelio skausmo nepajutau. Net smūgio didelio nebuvo, bet kraujas stirpiai pradėjo begti“, – apie praskeltą kaktą pasakojo J. Partikė.

Pašnekovė tikino, kad žaizda nebuvo gili, todėl prireikė vos 3 siūlių jai susiūti: „Staigiai sėdau į mašiną ir pradėjau ieškoti priemonių, su kuriomis galėčiau pristabdyti kraujavimą. Kraujas net per barzdą pradėjo varvėti. Pristabdžiau kraujavimą ir pamačiau, kad kakta praskelta. Smūgio didelio nebuvo ir nejaučiau skausmo. Esu daug kartų susitrenkus, kad net vaivoryšktės spalvomis sumirgėjo, o čia iš viso – lygioje vietoje. Staigiai nuvykau į priimąjį. Mane iš karto priėmė, nes buvau su praskelta galva ir su naujagimiu ant rankų. Reikėjo siūti. Ačiū daktarui, kuris greitai susiuvo su 3 siūlėmis ir nuramino, kad žaizda yra negili. Sakė, jog jeigu liks randelis, tuomet jį bus galima panaikinti. Aš juokiausi, jog būčiau bent girta prasiskėlusi ar kažką ekstremalaus veikusi, o čia iš viso – iš niekur nieko.“

Baigama pokalbį apie traumą, ši priminė žmonėms, kad kiti būtų atidesni, nes niekada negali žinoti, kas tau gali nutikti.

„Siūlus bus galima ištraukti tik po 5 dienų, todėl dabar bus sočiai laiko apsitvarkyti namie. Esu turėjusi gyvenime ir daugiau traumų, avarijų, išsinarinimų, bet ši įvyko lygioje vietoje. Šiuo metu yra vasara, todėl reikia būti labai atidiems. Ypač tada, kai traumų ir nelaimių skaičius – padidėjęs. Reikia būti ypatingai budriems ir atsargiems. Nelaimės būna visiškai netikėtos. Niekada nežinosi, kas gali nutikti, tad privalu saugoti save ir kitus. Gyvenimas yra tik vienas“, – pabrėžė ji.

 


Rašyti komentarą...
K
KAS čia per...
2021-06-17 22:02:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prancūzijoje prostitutes tatuiruodavo tam, kad padorūs vyrai netyčia nepaimtų jų į žmonas...
Atsakyti
0

N
Nona
2021-06-20 11:31:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal jus pradekit skelbti ir apie jos menstruacini cikla??? Nes visiems baisiai idomu...
Atsakyti
0

L
Lina
2021-06-19 11:18:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Pames dar vaika ,nezinos kur ieskot.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų