naujienų portalas tv3.lt

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
18
Justina Globienė su mylimuoju Vyteniu Alex Partiku (nuotr. asm. archyvo)

Gegužės 5-ąją lietuviškąją Kardashian praminta realybės šou išgarsėjusi Justina Partikė kartu su mylimuoju Vyteniu Partiku tapo tėvais. Porai gimė mergytė, kurią pavadino Esteila.

18

Gegužės 5-ąją lietuviškąją Kardashian praminta realybės šou išgarsėjusi Justina Partikė kartu su mylimuoju Vyteniu Partiku tapo tėvais. Porai gimė mergytė, kurią pavadino Esteila.

REKLAMA

Naujienų portalui tv3.lt J. Partikė atvirai prabilo apie sudėtingą nėštumą bei užplūdusias emocijas, kuomet išvydo mergytę.

Moteris pasakojo, kad naktį prieš gimdymą miegojo it kūdikis, tačiau visai netrukus prasidėjo skausmai: „Galvojau, kad buvo paruošiamieji skausmai. Vytenio net nežadinau iš karto. Tačiau po kokių 15-os min., supratau, kad jie vis stiprėja. Neradau sau vietos... Pažadinau ir pasakiau, kad gali būti, jog neištempsime iki gimdymo datos. Kaip tik jau lagaminą buvau susikrovusi. Juokais sakiau, jog mažylė pajuto, kad viskas paruošta ir 7 val. ryto jau pradėjo belstis į pasaulį.“

Justina atviravo, jog mažylė turėjo pasibelsti kiek vėliau. „Labai jos laukėme. Manėme, kad gims, kai išsikraustysime į naujus namus. Nieko negali planuoti... Gimdymas prasidėjo be galo staigiai. Iš karto lėkėme į ligoninę it su raketa, nes namie buvo prasidėję ir  vėmimai“, – prisiminė pašnekovė.

REKLAMA

Šis gimdymas Justinai prasidėjo labai greitai: „Atvykau į ligoninę ir vėl vėmiau. Ramino, jog tai dėl to, kad kaklelis atsidarinėja staigiai. Persirengiau. Paguldė į palatą ir tuomet prasidėjo nežmoniški skausmai. Jau su Dievais pradėjau kalbėti ir iškart prašiau, jog man suleistų epidiūrą. 12 val. mano gimdos kaklelis buvo kietais ir net po skatinamųjų jis vos prasidarė.

REKLAMA

Vėmimai pasidarė nevaldomi. Mergaitės tonusai pakito. Abiejų sveikatai pasidarė negerai. Staigiai buvau nuvežta į operacinę. Po ilgo laukimo išgirdau jos verksmą. Pirmas klausimas buvo, ar ji sveika? Gydytojai patvirtino, jog jai viskas gerai. Iš karto tapau pačia laimingiausia. Priglaudė ją prie manęs ir verkiau iš to tobulumo, ką pamačiau. Ji – maža, gležna. Tai – kažkas nežemiškai gražaus. Vytenio neįleido į operacinę, todėl jis laukė mūsų palatoje. Vos pamatęs mus, pamačiau, jo suspindusias ašaras akyse.“

Kalbėdama apie mergytės vardą, Justina atskleidė, jog jį išrinko Vytenis ir jos sūnus Leo. „Esteila yra tobula... Rami, miega kietai, absoliučiai jokių problemų. Ji pati tobuliausia... Dėl vardo buvo įvairiausių minčių, tačiau norėjome, kad jis būtų retesnis. Netyčia pamatėme vardą Esteila. Aš dar nebuvau tikra dėl jo, bet Leo su Vyteniu nusprendė, o aš tiesiog sutikau“, – šyptelėjo moteris.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų