Lietuviškoji Kardashian su mylimuoju Vyteniu tapo tėvais: sunkus gimdymas baigėsi ne taip kaip planavo

Lietuviškąja Kardashian praminta realybės šou išgarsėjusi Justina Partikė kartu su mylimuoju Vyteniu Partiku išgyvena gražiausias akimirkas – porai gimė vaikelis.

18

Džiugias žinias naujienų portalui tv3.lt pranešė Vytenis.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuviškoji Kardashian su mylimuoju Vyteniu laukia šeimos pagausėjimo: prabilo apie tai po sunkiausios akimirkos

J. Partikė su mylimuoju Vyteniu Partiku susilaukė mergaitės.

Naujienų portalui tv3.lt V. Partikas teigė, kad moteris šiandieną labai kankinosi, todėl gimdymas įvyko ne toks, kokį planavo. Teko operuoti.

„Nuo 12 val. prasikankino. Nepadėjo vaistai ir skatinamieji pagimdyti. Išvežė operuoti, darė Cezario pjūvį“, – sakė vyras.

Vyras atskleidė, kad mergaitė gimė sveika. 

Primename, kad kiek anksčiau rašėme apie tai, jog pora laukia šeimos pagausėjimo.

Moteris pasidalijo jautriu įrašu bei prabilo apie tai, kodėl kurį laiką gražią žinią nuo sekėjų stengėsi nuslėpti.

„Tiek ilgai tylėjau... Tiek daviau užuominų, kad, manau, dauguma nuspėjat, koks ypatingas tas mūsų šventinis laukimas šiemet. O ypač internete jau galima rast nutekintos informacijos. Po sunkiausios akimirkos, kurias, mat, išsigalvoju, palei kai kuriuos komentatorius…pagaliau galiu apie tai vėl garsiai prabilt, nes nuslėpt darosi tikrai gana sunku.

Taip, jau 4 mėnesiai, kai esu nebeviena, kiekviename žingsnyje nešioju nekantriai į pasaulį skubantį ateiti kūdikėlį. 

Sužinojau prieš mergvakarį, prieš vieną didžiausių savo gyvenimo švenčių, taip, kad atšvenčiau labai ramiai, paslapčia gerdama nealkoholinį vyną. Manau, kai kuriems svečiams dabar bus nuostaba, bet dauguma iškart įtarėt, kad kažkas ne taip, negi ne?

Sužinojus, kad mums vėl pavyko… Manyje iškart buvo didžiulė baimė. O kas, jei vėl pasikartos nesėkmė? O kas, jei vėl kažkas negerai? Kaip bus su salonu, kurį planavome atidaryti šiemet… Tačiau viskas susidėliojo į vietas.

Saloną atidėjome ateičiai ir kibome į savo namų įsigijimą.. Nes svarbiausia, šiuo metu, kad mūsų stebuklas atkeliautų iškart į savo namus, kad turėtume savo ir tik savo jaukų lizdelį. 

REKLAMA

O baimė… ji praėjo 10 savaitę nėštumo. Tą savaitę, kurią kažkada neseniai netekau vaikučio… Ir dabar džiaugiuosi laukimu. 

Jei liūdna, ar negerai, tiesiog pridedu ranką prie pilvuko ir iškart ramiau… Iškart širdyje ramybė. Tad visoms mamytėms, kurioms nepasisekė, noriu pasakyti – dar, matyti, nebuvo lemta, bet bus. 

Svarbiausia tikėti ir laukti, kada jus aplankys tas stebuklas būt šviežiai iškepta ar tiesiog dar kartą mama. Su meile ir laukimu, Justina“, – rašė žinoma moteris „Facebook“ bei pasidalijo nuotrauka, kuioje matomos jos suapvalėjusios kūno formos.

Primename, kad Vytenis ir Justina susituokė šių metų spalio 3-iąją.

Balandžio mėnesį pora išgyveno vieną skaudžiausių etapų gyvenime – prarado vaikelį. 

„Mes netekome vaikelio. Atrodo, tik ką tik nuėjome pas gydytoją, kuri davė paklausyti širdelės, pasakė, kad tai – tobulas mažylis, ir už savaitės man nuvykus, išsiaiškinau, kad jau 3 dienos, kaip ta širdelė nebeplaka. Sustojo ne tik širdelė, bet, atrodo, ir visas pasaulis kartu“, – sakė ji.

J. Globienė pasakojo, kad nors buvo be galo sunku, o ir ašaros liejosi laisvai, galiausiai suprato, kad nieko šioje situacijoje pakeisti negali: „Galime tik džiaugtis, kad vaikutis buvo siųstas mums ne veltui, o tam, kad įrodytų mums, kokie mes galime būti stiprūs, ir kaip visgi šeimoje mums reikia pagranduko. Atsitiesėme ir bandysime dar (šypteli)“

 


Rašyti komentarą...
B
Babytė Bronė
2021-05-05 21:07:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
O tai tragedija, padarė Cezario pjūvį. Kiek moterų yra tai praėjusios ir visai nesureikšmina. Džiaugiasi, kad jų vaikučiai gyvi ir sveiki. O čia matote dedasi,, pasaulio bamba". Skaitant tokias rašliavas tik,, nervai nelaiko".
Atsakyti
-32

V
Vaje
2021-05-05 20:33:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia skurdi ir netaisyklinga moteriškės kalba.
Atsakyti
-21

t
ta ta
2021-05-05 20:24:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
sveikinimai
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (29)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų