Lietuviškosios Kardashian namuose – ypatinga šventė: už viską dėkoja vyrui

Tėvo dienos išvakarėse lietuviškosios Kardashian – Justinos Partikės ir jos vyro Vytenio namuose buvo minima ypatinga proga.

18

Birželio 5-ąją poros pirmajai dukrelei sukako lygiai mėnuo. Justina savo mintis ir emocijas išliejo „Facebook“ įraše, kuriame už dukrą dėkojo savo vyrui:

„Šiandien mūsų ESTEILYTEI lygiai mėnesiukas! Nors turėjo būt vėliau, tačiau mus nusprendė nudžiugint anksčiau! Esu dėkinga savo vyrui @vap_vytenis_alex_partikas už ją!!! Ji nuostabi!

Jau mėnesis, kai visas pasaulis pradėjo suktis apie šią mažą Madam. Ji tiesiog tobula! Dar nė karto negirdėjom jos verksmo... Leidžia pailsėt tėveliams... Ji mūsų visų džiaugsmas... Dabar net sunku suvokt, kaip mes be jos gyvenom“.

Siandien musu ESTEILYTEI lygiai menesiukas! ❤️❤️❤️ Nors turejo but veliau,taciau mus nusprende nudziugint anksciau!Esu...

Posted by Justina Partike on 2021 m. birželio 5 d., šeštadienis

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad J. Partikė su mylimuoju Vyteniu Partiku susilaukė mergaitės gegužės 5 dieną.

Po dukters gimimo kalbintas V. Partikas teigė, kad moteris labai kankinosi, todėl gimdymas įvyko ne taip, kaip planavo. Teko operuoti.

„Nuo 12 val. prasikankino. Nepadėjo vaistai ir skatinamieji pagimdyti. Išvežė operuoti, darė Cezario pjūvį“, – sakė vyras.

Naujienų portalui tv3.lt J. Partikė atvirai prabilo apie sudėtingą nėštumą bei užplūdusias emocijas, kuomet išvydo mergytę.

(18 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Lietuviškoji Kardashian su mylimuoju Vyteniu laukia šeimos pagausėjimo: prabilo apie tai po sunkiausios akimirkos

Moteris pasakojo, kad naktį prieš gimdymą miegojo it kūdikis, tačiau visai netrukus prasidėjo skausmai: „Galvojau, kad buvo paruošiamieji skausmai. Vytenio net nežadinau iš karto. Tačiau po kokių 15-os min., supratau, kad jie vis stiprėja. Neradau sau vietos... Pažadinau ir pasakiau, kad gali būti, jog neištempsime iki gimdymo datos. Kaip tik jau lagaminą buvau susikrovusi. Juokais sakiau, jog mažylė pajuto, kad viskas paruošta ir 7 val. ryto jau pradėjo belstis į pasaulį.“

REKLAMA

Justina atviravo, jog mažylė turėjo pasibelsti kiek vėliau. „Labai jos laukėme. Manėme, kad gims, kai išsikraustysime į naujus namus. Nieko negali planuoti... Gimdymas prasidėjo be galo staigiai. Iš karto lėkėme į ligoninę it su raketa, nes namie buvo prasidėję ir  vėmimai“, – prisiminė pašnekovė.

Šis gimdymas Justinai prasidėjo labai greitai: „Atvykau į ligoninę ir vėl vėmiau. Ramino, jog tai dėl to, kad kaklelis atsidarinėja staigiai. Persirengiau. Paguldė į palatą ir tuomet prasidėjo nežmoniški skausmai. Jau su Dievais pradėjau kalbėti ir iškart prašiau, jog man suleistų epidiūrą. 12 val. mano gimdos kaklelis buvo kietais ir net po skatinamųjų jis vos prasidarė.

Vėmimai pasidarė nevaldomi. Mergaitės tonusai pakito. Abiejų sveikatai pasidarė negerai. Staigiai buvau nuvežta į operacinę. Po ilgo laukimo išgirdau jos verksmą. Pirmas klausimas buvo, ar ji sveika? Gydytojai patvirtino, jog jai viskas gerai. Iš karto tapau pačia laimingiausia. Priglaudė ją prie manęs ir verkiau iš to tobulumo, ką pamačiau. Ji – maža, gležna. Tai – kažkas nežemiškai gražaus. Vytenio neįleido į operacinę, todėl jis laukė mūsų palatoje. Vos pamatęs mus, pamačiau, jo suspindusias ašaras akyse.“

Kalbėdama apie mergytės vardą, Justina atskleidė, jog jį išrinko Vytenis ir jos sūnus Leo. „Esteila yra tobula... Rami, miega kietai, absoliučiai jokių problemų. Ji pati tobuliausia... Dėl vardo buvo įvairiausių minčių, tačiau norėjome, kad jis būtų retesnis. Netyčia pamatėme vardą Esteila. Aš dar nebuvau tikra dėl jo, bet Leo su Vyteniu nusprendė, o aš tiesiog sutikau“, – šyptelėjo moteris.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų