Milijonierė influencerė atskleidė, kaip susikurti tokį gyvenimą: visą dieną praleidžia socialiniuose tinkluose

Kai vis dar koledže besimokanti, tuo metu 21 metų Alexa Collins pasakė šeimai, jog ketina mesti mokslus ir siekti šlovės „Instagram“, jos šeima be galo įsiuto. Vis dėlto dabar, būda,a 25-erių, gražuolė savo svajonės pasiekė – minėtame socialiniame tinkle ją seka daugiau, nei 1 milijonas žmonių.

15

Visa tai leidžia jai mėgautis ir pirmaisiais milijonais banko sąskaitose bei didžiuliu namu ir privačiu baseinu.

(15 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Milijonierė influencerė atskleidė, kaip susikurti tokį gyvenimą: visą dieną praleidžia socialiniuose tinkluose

„Šiuo metu esu milijonierė, o pirmąjį milijoną uždirbau dar iki tol, kol pasiekiau milijoną socialiniuose tinkluose, tad manau, kad tai – pakankamai šaunu. Mano vaikinas Tomas ir aš nusipirkome kartu namą, turime baseiną. Kadangi tai mūsų pirmieji namai, mudu esame be galo laimingi“, – sako ji.

Jau nuo 2014 metų Alexa savo veiklą „Instagram“ vadino verslu. „Tuo metu nemaniau, kad tai – nuolatinis darbas. Maniau, kad tai bus kažkas, ką darysiu šalia. Kai man suėjo 18 metų, tapau modelis, o savo nuotraukas ėmiau naudoti ir socialiniuose tinkluose. Per laiką tapau influencerė“, – savo karjeros pradžią prisiminė gražuolė.

Po mokyklos ji ėmė mokytis komunikacijos paslapčių, tačiau likus metams iki mokslų baigimo, nusprendė padaryti pertrauką. Deja, ir vėl mokytis gražuolė nebegrįžo. 

„Man prireikė 3 metų, kad užsiauginčiau savo verslą, o kai mečiau mokslus, supratau, kad tai noriu tęsti. Jau tada dirbau su žinomais prekės ženklais, mačiau daug galimybių“, – kalbėjo Alexa.

„Kad imtum uždirbti, reikia turėti bent 50 tūkstančių sekėjų. Tačiau mano tėvams mano veikla nepatiko – jų karta nesupranta socialinių medijų jėgos. Vis dėlto aš savimi pasitikėjau ir man tai pavyko kuo puikiausiai“, – sakė gražuolė.

Mergina savo nuotraukomis dalijasi 2 kartus per dieną, nuolat kalbasi su savo gerbėjais ir rodo jiems kiekvieną savo žingsnį.

„Tai sukėlė žmonių susidomėjimą. Žmonės norėjo, kad daugiau dalinčiausi apie savo gyvenimą, rutiną, kaip dalyvauju fotosesijose. Dabar, nuo 7.30, kai pabundu, visą dieną praleidžiu socialiniuose tinkluose – visuomet esu be galo užsiėmusi. 

REKLAMA

Visuomet pirmiausiai atsakau savo gerbėjams, vėliau kuriu turinį, fotografuojuosi. Namuose savo nuotraukas koreguoju, o taip pat turiu savo „YouTube“ kanalą, tad veikti tikrai yra ką“, – nesibaigiančius darbus vardijo mergina.

Dėl savo populiarumo socialiniuose tinkluose, Alexa sulaukia ir daug dėmesio iš garsenybių, tačiau jų vardų nenori įvardinti. „Gaunu daug vyrų dėmesio, tačiau mano vaikinui tai nepatinka. Įdomu gauti žinutes su kvietimu į pasimatymą iš garsenybių, tačiau jų neįvardiju, nes niekam tai neišeitų į naudą. Tačiau man rašė futbolininkai, aktoriai, muzikantai. Kadangi turu antrąją pusę, tiesiog neatsakau“, – sako ji.


Rašyti komentarą...
N
Na
2021-02-26 09:03:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jau aciu tokio gyvenimo, nuolat lindet internete ir, kad sektu kiekviena tavo zingsni
Atsakyti
0

s
shhd
2021-02-26 09:36:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
lovoj gerai uzdirba
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų