Dijoros figūra prikaustė dėmesį: papasakojo, kas pasikeitė per karantiną

Modelis ir viena iš TV3 laidos „Gero vakaro šou“ vedėjų Dijora Petrikonytė kiekvieną trečiadienį televizijos žiūrovus žavi savo nuostabia šypsena ir nepriekaištinga figūra. Nors daugelis žmonių karantino metu nustojo sportuoti, laidos metu Dijora papasakos apie visiškai kitokią savo patirtį.

„Pradėjau sportuoti, sportavau net dvi dienas praėjusią savaitę. Ant kilimėlio pasijungiau tokią programėlę, kuri rodo, ką reikia daryti, ir aš darau. Labai intensyvu, pavyzdžiui, reikia nenuleisti kojos, pakeli ir 15 minučių ją visaip sukinėji“, – naujomis patirtimis dalinsis ji. 

Anot jos, sportuoti ji pradėjo tik visai neseniai, o ilgą laiką net sulaukdavo kitų merginų pavydo dėl to, kad visiškai nesportuodama sugeba išlaikyti nepriekaištingas kūno formas. Gražuolė neslėpė, kad pradėjusi sportuoti jaučiasi daug geriau ir tai net savotiškai pakeitė jos gyvenimą. 

„Gyvenime niekada nesportavau tai jau galvoju, kad visus užknisau, metas pradėti ir man. Manęs labai nemėgsta, nes aš nesportuoju, tai dabar pradėjau. Net mano oda pradėjo žvilgėti“, – pasakos ji. 

Laidoje „Gero vakaro šou“ svečiuosis aktorius, laidų vedėjas, nišinės autorinės parfumerijos kūrėjas Aistis Mickevičius. Jis pasidalins ne tik savo žiniomis apie parfumeriją, bet ir įdomiausiomis istorijomis iš kvapų pasaulio ir savo gyvenimo.

Visą laidos ištrauką žiūrėkite reporaže, esančiame straipsnio pradžioje. 

Laidą „Gero vakaro šou“ žiūrėkite kiekvieną trečiadienį 19:30 per TV3 televiziją.

 


Rašyti komentarą...
R
Rima
2021-02-27 21:35:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man tai gaila tos mergaitės-rodos,kad jos vaidmuo būti kvailele....
Atsakyti
0

S
Sargas
2021-02-25 10:01:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tuštukė
Atsakyti
-5

M
Monika
2021-02-25 13:38:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kas pasikeitė mano figūroje? Ogi papai prisipildė silikono....
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (30)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų