• tv3.lt antras skaitomiausias lietuvos naujienu portalas

REKLAMA
Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Viena garsiausių pasaulio manekenių, rusų kilmės Irina Shayk, pasaulį žavi nuo 2011-ųjų, kai su bikiniu pasirodė „Sports Illustrated Swimsuit“ leidinyje. Po 10 metų, kiekviena jos nuotrauka ar vaizdo įrašas „Instagram“ sulaukia tiek pat ir dar daugiau apkalbų.

Viena garsiausių pasaulio manekenių, rusų kilmės Irina Shayk, pasaulį žavi nuo 2011-ųjų, kai su bikiniu pasirodė „Sports Illustrated Swimsuit“ leidinyje. Po 10 metų, kiekviena jos nuotrauka ar vaizdo įrašas „Instagram“ sulaukia tiek pat ir dar daugiau apkalbų.

REKLAMA

Neseniai gražuolė parodė kardinaliai kitokį savo įvaizdį.

Paskutinė I. Shayk fotosesija buvo skirta rusiškajam „Vogue“, kurie supermodelis pasipuošė blizgia mini suknele ir žaliu peruku, kuris ją paverte tarsi kita moterimi.

Pasidalijusi vaizdo įrašu iš fotosesijos „Instagram“, Irina siuntė visus linkėjimus ir dėkojo profesionaliai, prie įspūdingo jos įvaizdžio prisidėjusiai komandai.

Taip pat neseniai „Vogue“ ji prabilo apie tai, kad karantino metu ėmėsi eksperimentuoti su savo įvaizdžiu. „Normalaus gyvenimo metu niekuomet nesipuošiu, nes man svarbiausias patogumas. Anksčiau puošdavomės ir makiažą darydavomės tik į didžiulius renginius ir vakarėlius. Dabar tų linksmų akimirkų ilgiuosi, tad ėmiau linksmintis su savo gatvės įvaizdžiu“, – sakė ji.

REKLAMA
REKLAMA

I. Shayk pripažino, kad visuomet, kai į savo garderobą prideda spalvų, ir pati pasijaučia kur kas smagiau. 

„Turiu tiek skirtingų drabužių iš ankstesnių metų… Kai nežinau, ką dėvėti, visuomet  renkuosi kažką paprasto ir juodo. Dabar, manau, atėjo metas nuspalvinti savo spintą. Kai apsirengiu kokia kita spalva, jaučiu, kad tai pakeičia visą mano nuotaiką“, – pripažino ji.

REKLAMA

Modelis dar anksčiau yra sakęs, kad kai gyveno Rusijoje, vaikystėje neturėjo galimybės lepintis tokiomis prabangiomis prekėmis, kaip kremai, tad pirmąjį savo kremą ji įsigijo būdama tik 20 metų, kai ėmė dirbti modeliu.

„Anksčiau aš neturėjau prie to prieigos. Naudojome viską, ką rasdavome šaldytuve – pavyzdžiui, agurkus. Pamenu, jei mama gamindavo kažką, kur būdavo kokoso, ji taip pat tai naudodavo savo odai. Ji naudodavo viską, ką gamindavo“, – atviravo gražuolė.

REKLAMA
REKLAMA

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad I. Shayk prieš kelis metus pasuko skirtingais keliais su garsiu aktoriumi bei jųdviejų dukrelės tėvu Bradley Cooperiu.

Vis dėlto dar prieš porai pasukant skirtingais keliais, apie tai, kad jų santykiai nėra patys geriausi, kalbos sklido jau ir anksčiau. Ypatingai jie paaštrėjo tada, kada B. Cooperis ir Lady Gaga suvaidino filme „A Star Is Born“. Daugelis netikėjo, kad jiedu tik vaidino – žmonės ir aplinkiniai buvo įsitikinę, kad tarp jų užsimezgė romanas.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Vis dėlto lygiai taip pat ne vienas šaltinis patvirtino ir tai, kad tarp Gagos ir Cooperio niekuomet nieko nebuvo. „Nėra jokių šansų, kad Gaga ir Bradley taps pora. Ne dabar – šiuo metu jie yra labai geri draugai, nemažai bendrauja“, – sakė šaltinis.

Vis dėlto po „Oskarų“ apdovanojimų, kurių metu B. Cooperis ir Lady Gaga atliko itin jausmingą dainą iš filmo „A Star Is Born“, Irinos ir aktoriaus santykiams atėjo galas. Netrukus I. Shayk nutraukė santykius ir išsikėlė iš bendrų jų namų, mat viso filmo filmavimo metu ji jautėsi prastai.

REKLAMA

„Per tą ilgą laiką, kol buvo filmuojamas „A Star Is Born“, Bradley emociškai buvo nepasiekiamas. Jie stengėsi išsaugoti santykius, deja, jie jau buvę pasikeitę“, – pridėjo šaltinis.

Tiesa, jie visuomet stengėsi išlaikyti kuo įmanoma geresnius santykius vien jau dėl dukrelės, o visai neseniai Irina pasakė, kad yra be galo laiminga, kad draugavo su Cooperiu.

„Manau, kad visuose geruose santykiuose atsiskleidi geriausia ir blogiausia prasme – paprasčiausiai žmonės tokie yra. Du šaunūs žmonės nebūtinai turi būti gera pora“, – pridėjo ji.

Vis dėlto supermodelis neslėpė ir to, kad būti vieniša mama yra tikras iššūkis, su kuriuo nuolat reikia dorotis. „Sunku rasti balansą tarp vienišos ir dirbančios mamos bei šeimos išlaikytojos. Patikėkite manimi, tikrai yra dienų, kai atsikeliu ir galvoju: „Dieve, nežinau, ką daryti – jaučiuosi žlunganti“, – sakė gražuolė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų