Šiuo metu ji skatina kitas jaunas moteris kasmet atlikti draugų atrinkimą. Šios taisyklės Ellie laikosi kasmet.
„Nors tai daryti tikrai sunku, sudėtingiau tampa gyventi žmonėms, su kuriais nesinori leisti laiko“, - naujienų portalui „Daily Mail Australia“ sakė Ellie. „Nešvaistykite laiko planuodami susitikimus kavinėse ir vietoj to bendraukite su žmonėmis, kurie jums teikia džiaugsmą.“
Pirmą kartą tokiam žingsniui mergina ryžosi dar 2015-iais, kai, dirbdama pilnu etatu, ji ne tik bandė susitvarkyti savo ir taip užimtą dienotvarkę, be turėjo ir kitų įsipareigojimų.
„Tapau vienu tų nuolat užimtų asmenų, tad turėjau permąstyti, kurie draugai yra verti mano laiko ir su kuriais man smagu bendrauti“, - sakė Ellie.
Ji greitai suprato, kad viena draugystė nebuvo tokia, kokios tikėtasi.
„Reguliariai susitikdavome išgerti kavos, tačiau greitai šie pokalbiai prie puodelio šilto gėrimo tapo vis labiau ištęsti, nes abi mes nuolat juos atšaukdavome arba tekdavo paskirti kitą susitikimo laiką“, - paaiškino mergina. „Toks nuolatinis atidėliojimas tapo varginantis, o kai pagaliau sutardavome susitikti abiem tinkamu metu, man dingdavo noras bendrauti.“
Tam, kam po to ryžosi Ellie, drąsos užtenka ne visoms. Ji nustojo skirti susitikimus pokalbiams su drauge.
„Manau, abi supratome, jog mūsų draugystėje trūksta chemijos“, - sakė ji. „Lengviausia nutraukti santykius nustojant bendrauti. Jei abi pusės mąsto vienodai, viskas įvyks lengvai ir sklandžiai, o jei ne – žinoma, kad bus sunkiau. Taip pat labai svarbu būti atviriems ir paaiškinti draugams, kad nebejaučiamas joks ryšys. Jūsų prioritetai ir pomėgiai tapo skirtingi ir abu jaučiate lyg keliautumėte skirtingais keliais.“
Iš viso Ellie nutraukė santykius su dar keliais jos dideliame rate esančiais draugais. Mergina rekomenduoja tai daryti kasmet, nes tik taip likusios draugystės bus tvirtos ir laimingos.
„Senomis draugystėmis pasikliaujame tik todėl, kad jos yra senos. Santykių su tam tikrais asmenimis nutraukimas yra naudingas abiem pusėms, nes taip atsiranda vietos naujoms pažintims, galinčioms pakeisti gyvenimą į gerąją pusę. Be to, taip nustojama švaistyti laiką asmenims, kurių jūs seniai nebelaikote draugais“, - patarimais dalinosi Ellie.
„Siūliau visada galvoti apie kokybę, o ne kiekybę. Pažįstu žmonių, kuriems didelis draugų ratas yra svarbus, bet ištikus bėdai jie neturi kuo pasitikėti“, - tęsė ji.
Kalbėdama apie ženklus, padedančius suprasti, kad draugas nebėra suinteresuotas tavimi, Ellie sako, jog jų yra daug, tačiau svarbiausia atsiminti kelis pagrindinius.
„Jei jie nuolatos atidėlioja susitikimus ir neskuba atsakyti į žinutes, tikriausiai prarado susidomėjimą jumis“, - sakė ji. „Taip pat svarbu atkreipti dėmesį, ar jie nuolat teisinasi esantys per daug užsiėmę. Visose draugystėse stengiausi atsiduoti visu šimtu procentų, bet supratau, kad daugiau nei pusė asmenų nesielgia taip pat. Jei su tuo asmeniu jaučiatės negerbiamas, nemylimas, tai kaip tą žmogų galite vadinti draugu?“
Dabar Ellie visą laiką skiria draugams, kurie tikrai kažką reiškia jos gyvenime.
„Pagalvokite apie draugus, kuriems skambintumėte 3-ią valandą ryto, kurie jums duotų petį išsiverkti ir kurie dėl jūsų padarytų viską. Gyvenimas per trumpas, kad švaistytume laiką asmenims, su kuriais neįsivaizduojame senatvės arba šalia kurių jūs negalite būti savimi“, - užbaigė Ellie.