Mergaitė, suvaidinusi „Atostogose“, užaugo ir tapo neatpažįstama: anksčiau buvo benamė

Nepaisant to, kad filmas „Vienas namuose“ yra laikomas didžiausia kalėdinių filmų klasika, iš tiesų yra ne ką prastesnių ir lygiai taip pat mėgiamų ir kitų filmų, asocijuojamų su šia švente.

7

Vienas jų – filmas „Atostogos“.

(7 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Mergaitė, suvaidinusi „Atostogose“, užaugo ir tapo neatpažįstama: anksčiau buvo benamė

Filmo gerbėjai tikriausiai prisimena, kad čia vaidino ir dvi žavios mergaitės, suvaidinusios aktoriaus Jude Law dukreles. Sunku patikėti, tačiau tuo metu vaidinusios mažametes, dabar jos ir pačios yra suaugusios moterys.

Negana to, viena jų pati tapo mama. 

Vyresnėlę Sophie filme „Atostogos“ suvaidinusi Miffy Engelfield šiuo metu yra 21 metų ir gyvena Jungtinėje Karalystėje. Karantino metu kartu su mylimuoju, būgnininku Alexu Whivley-Conway sulaukė dukrelės Frankie. 

Vėliau „Instagram“ Miffy pripažino, kad jai buvo atliktas Cezario pjūvis.

„Gėriau antibiotikus, ligoninėje praleidau 2 dienas. Alexui buvo leidžiama mane matyti tik 2 valandas per dieną. Tai buvo išties baugu, o kadangi esu pankė ir jauna, jaučiau, kad žmonės mane teisia… Reikėjo jiems parodyti IMDB puslapį ir pasakyti, kad esu vaidinusi su Cameron Diaz“, – apie patirtį ligonėje kalbėjo Miffy.

Vėliau mergina pridėjo, kad jos dukrelė – labai laimingas kūdikis.

Kai suvaidino legendinėje juostoje „Atostogos“, Miffy buvo vos 6-eri. Primename, kad juostoje vaidino ne tik Cameron Diaz ir Jude Law, bet ir kiti garsūs aktoriai, pavyzdžiui, Kate Winslet ir Jackas Blackas. Kitą jos sesutę vaidino aktorė Emma Pitchard.

Dar anksčiau Miffy yra pasakojusi ir apie neįkainojamą patirtį vaidinant tokiam filme. „Tai buvo nuostabu. Kiekvienąkart juostą pamačiusi per TV ar „Netflix“ – aš suskystu“, – sakė ji.

„Alexui atrodo, kad tai – labai smagu. Jis visiems tai pasakoja. Mes žiūrėjome filmą ir kartu, tačiau tada tiesiog noriu išsilupti akis… Tai – taip gėdinga“, – sakė mergina.

Ir nors tuo metu, kai vaidino filme, mergina tebuvo mokyklinukė, dabar ji pripažįsta, kad jos tėvą filme suvaidinęs aktorius Jude’as Law yra iš tiesų labai gražus vyras.

REKLAMA

„Jude’as mums skirdavo labai daug dėmesio. Jis visuomet man patardavo, kaip vaidinti. Mes netgi su juo žaisdavome per pertraukas“, – prisiminė jaunoji aktorė.

„O kai jis vaidino filme „Alfie“…. Taip, aš tikriausiai būčiau juo susižavėjusi“, – pripažino ji.

Taip pat ji atskleidė ir kitų įdomių detalių. „Juosta buvo filmuojama nuo pabaigos. Pradėjome nuo paskutinės scenos, kai visi šokome svetainėje. Tai buvo labai geras žingsnis, nes pralaužėme ledus ir visi susipažinome“, – prisiminė Miffy.

Tiesa, pasirodo, kad toks malonus buvo ne tik Jude’as, bet ir kiti aktoriai. „Nežinojau, kas tokie buvo Jude’as ir Cameron, nes man tebuvo šešeri. Tačiau žinojau Jacką, nes mano tėčiui patiko alternatyvi muzika, o jis turėjo grupę. Kai pirmąkart jį sutikau, pasakiau, kad man patinko jo muzika, o jis atsakė, kad tai juokinga, nes man – tik šešeri“, – sakė ji.

„Cameron – nuostabi amerikietė. Ji visuomet būdavo labai susikaupusi. Kate Winslet – labai miela. Premjeroje ji nešiojo mano mažesnį brolį ir nuolat jį bučiavo“, – atviravo aktorė.

O štai pačios Miffy istorija – ne ką mažiau įdomi. Mergaitė augo labai skurdžiai, negana to, netgi kurį laiką buvo benamė, o aktorystės griebėsi todėl, kad galėtų šeimai uždirbti pinigų. „Mano aplinka nebuvo gera, mes buvome ir benamiai. Tačiau aš pernelyg savimi pasitikėjau – netgi rengdavau šou praeiviams“, – prisiminė ji.

Netrukus mergaitės tėtis pasistengė, kad ji imtų mokytis vaidybos ir užrašė ją į vieną agentūrą. Tikėjomės, kad gausiu vaidinti keliose reklamose, kad galėčiau užmokėti už vaidybos pamokas“, – sakė Miffy. 

Tačiau 2005 metais ji buvo pakviesta nežinomam projektui Londone, kas, vėliau paaiškėjo, kad yra garsioji juosta „Atostogos“.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų