Vaizdo įrašas plinta it virusas: Kardashian klanas neįtikėtinai šmaikščiai apgavo garsenybes

Kardashian-Jenner klanas garsėja ne tik nesibaigiančiomis dramomis, bet ir būriu garsenybių draugų bei iškart po visą pasaulį pasklindančiais pokštais.

8

Visai neseniai garsios šeimos moterys nusprendė kiek pajuokauti su savo garsiais draugais, o vaizdo įrašas tapo it virusas – daugeliui tai karantino metu ypatingai pakėlė nuotaiką.

(8 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vaizdo įrašas plina it virusas: Kardashian klanas neįtikėtinai šmaikščiai apgavo garsenybes

Tie, kas ištikimai seka Kardashian-Jenner klaną, puikiai žino, kad šeima mėgsta pokštus, ir krečia juos ne tik vieni kitiems, bet ir garsiems draugams. Visai neseniai šeimos moterys ir vėl drauge išvyko atostogauti, ir nors tai įsiutino daugybę internautų dėl to, kad, neva, moterys ir vėl pandemijos metu elgiasi neatsakingai, visos jos sugebėjo kiek sušvelninti savo gerbėjų širdis pasidalindamos išties kvatoti priverčiančiu vaizdo įrašu.

Jame gražuolės matomos itin rimtais veidais, negana to – išsirikiavusios visos. Šitaip grėsmingai atrodydamos jos nuotoliniu būdu nusprendė per vaizdo skambutį paskambinti daugybei garsių žmonių, tarp kurių – ir Justinas Bieberis, Hailey Baldwin, Tristanas Thompsonas, Travisas Scottas bei daugelis kitų.

Garsenybių reakcija, pamačiusių grėsmingai nusiteikusias Kardashian moterys, yra tiesiog neįkainojama, mat daugelis jų galvojo, kad pateko į rimtą bėdą. Manekenė Hailey iš išgąsčio net nustojo kramtyti valgytas salotas, T. Scotas išsigandęs iškart užrėkė „iki!“, o dar kiti negalėjo sulaikyti juoko.

Vaizdo įrašą pamatysite apačioje:

Naujienų portalas tv3.lt primena, kad visai neseniai garsios moterys, o ypatingai – Khloe Kardashian – sulaukė kritikos dėl savo elgesio pandemijos metu, o ypatingai dėl to, kad ketina rengti ir kalėdinį vakarėlį.

Internautus įsiutino ne tik tai, kad šeima, nepaisant karantino, žada jį iškelti, bet dar ir dėl to, kokių priemonių ketina imtis, kad jis tikrai įvyktų.

Kardashian-Jenner klano kasmetiniai kalėdiniai vakarėliai būna išties įspūdingi – čia gausu ne tik dekoracijų ir įvairiausių vaišių, o išleidžiamos sumos priverčia aiktelėti, bet vakarėlyje dar apsilanko ir garsiausi pramogų pasaulio atstovai.

REKLAMA

Anksčiau vakarėlius rengdavo mamytė Kris Jenner. Vėliau šventę į savo rankas perėmė Kim Kardashian, o šiais metais, kaip netyčia išsidavė pati Khloe, vakarėlį turėtų rengti ji.

Vienas šeimos gerbėjas socialiniuose tinkluose pasiteiravo, ar dėl koronaviruso pandemijos šeima ketina atšaukti savo kasmetinį kalėdinį vakarėlį?

„Meldžiuosi, kad to padaryti nereikėtų. Tačiau šįkart, manau, jis bus mažesnis. Tačiau man visa tai puikiai tinka. Kalėdas tikrai švęsime. Tiesiog šventė bus mažesnė, saugi. Galbūt prieš tai netgi pasidarysime tyrimus. Reikia galvoti apie tai, kas yra saugiausia“, – atsakė Khloe.

Toks žvaigždės atsakymas netrukus įplieskė jos gerbėjų pyktį, mat kai kurie atkreipė dėmesį į tai, kad šeima ketina koronaviruso testus naudoti tiesiog šventei, kai milijonams amerikiečių testų vis dar jų trūksta.

„Myliu tave, Khloe, bet ar tikrai testus tam naudoti geriausia? Kad galėtum pasilinksminti? Tiesiog atšvęskite šeimoje. Mes šiais metais aukojamės visi“, „Rimtai? Prašai jų kažko susilaikyti? Šis COVID-19 proveržis juos taip varžo“ – rašė įsiutę komentatoriai.

Tiesa, tai – jau ne pirmas kartas, kai Kardashian-Jenner klanas susilaukia kritikos už tai, kad nesilaiko su karantinu susijusių taisyklių. Neseniai Kim iškėlė prabangų savo 40-ojo gimtadienio vakarėlį, kuriame dalyvavo net 30 artimiausių jos draugų. Šventė įvyko privačioje saloje.

Komentatoriai po Kim nuotraukomis „Instagram“ rašė, jog tai – pasibaisėtas turtų demonstravimas. 

„Po 2 savaičių, per kurias savo draugų paprašiau karantinuotis, juos nustebinau kelione į privačią salą, kurioje galėjome apsimesti, kad viskas yra normalu bent jau trumpai akimirkai“, – rašė K. Kardashian.

„Mes šokome, važinėjome dviračiais, plaukėme, žiūrėjome filmą paplūdimyje ir veikėme dar daug kitų dalykų“, – pridėjo ji.

Gerbėjai rašė, kad Kim prarado realybės pojūtį, kai daugybė žmonių vis dar stipriai kenčia nuo pandemijos ir jos padarinių. 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų