justinas bieberis

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „justinas bieberis“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „justinas bieberis“.

Garsus atlikėjas pasidalijo vaikystės nuotrauka: ar atpažinsite?

Gerai pasaulyje žinomas atlikėjas pasidalijo nuotrauka iš vaikystės. Justinas Bieberis pasidalijo kadru, kuriame jis dar visai mažytis. Iš nuotraukos galima pastebėti, kad jam tuo metu krito dantukai. Fotografijoje Justinas šypsosi ir atrodo laimingas. Šiuo kadru jis pasidalijo socialiniame tinkle „Instagram“. Be  to, dainininkas Justinas Bieberis su žmona Hailey Bieber gyvena džiugiu laukimu – sutuoktiniai taps tėvais.
2024-07-19

Gerbėjai Justino Bieberio pasirodymą turtuolio vestuvėse vadina „beskonybe“: už porą dainų – milijonai

Naujausias popmuzikos žvaigždės Justino Bieberio (30 m.) pasirodymas sukėlė pasipiktinimą – ne dėl muzikos, o dėl didelių pinigų. Gerbėjai įsiuto po to, kai paaiškėjo, kad už privatų pasirodymą Indijos milijardieriaus sūnaus  šventėje jis uždirbo milžinišką sumą.
2024-07-11

Gerbėjai susirūpino Justinu Bieberiu: ašaros nuotraukose kursto gandus apie skyrybas

Po to, kai šeštadienį Justinas Bieberis paviešino kelias savo asmenukes, kuriose jis matomas apsiašarojęs, gerbėjai suplūdo komentuoti ir kurti įvairiausias teorijas. Atlikėjas „Instagram“ tinkle pasidalijo keliomis nuotraukomis, o dviejose iš jų jis ašarodamas žiūri į fotoaparatą. Vienoje iš nuotraukų J. Bieberiui darant asmenukę akyse kaupėsi ašaros, rašo „Page Six“. Antroje nuotraukoje matyti, kaip Bieberio skruostu rieda ašara.
2024-04-29

Justino Bieberio žmona sureagavo į gandus apie skyrybas: atskleidė, ar suka skirtingais keliais

Internete pasklido gandai apie tariamą žvaigždžių poros, modelio Hailey Bieber, kuri anksčiau sirgo sudėtinga liga, ir dainininko Justino Bieberio išsiskyrimą. Informacija pasklido po Hailey tėvo, kuris ragino melstis už dukrą ir žentą, įrašo. Pasak „Mirror“, verslininkė savo instagrame paskelbė nuotrauką, kurioje paneigė visus gandus apie išsiskyrimą su Bieberiu. Haley parodė kelias nuotraukas, kuriose puikuojasi vestuviniu žiedu, taip užsimindama, kad jai ir jos vyrui sekasi gerai.
2024-04-08

Sklinda gandai apie braškančią Justino Bieberio santuoką: „Jie nuolat ginčijasi“

Pranešama, kad garsus amerikiečių dainininkas Justinas Bieberis turi problemų santuokoje. Sklinda gandai, kad dainininko ir jo žmonos Hailey Bieber santykiai pastaruoju metu pašliję.  Pasak leidinio „In Touch Weekly“, pora atsidūrė ant skyrybų slenksčio, o visos bendros nuotraukos, kurias jie skelbia internete – tai tik bandymas nuslėpti tikrovę. Hailey esą pasiekė santykių su Justinu piką.
2024-02-12

Londone pirtininkas Vladas Jokubauskas išvanojo Justiną Bieberį: pasidalijo įspūdžiais

Šiaulių SPA centras socialiniuose tinkluose visai neseniai pasidalijo įdomia žinia – jų meistrams teko garbė savo paslaugas teikti atlikėjui Justinui Bieberiui. Įspūdžiais ir įrašu jie sutiko pasidalyti su portalo tv3.lt skaitytojais.
2023-02-22

Justinas Bieberis pirmą kartą po paralyžiaus pasirodė scenoje: paviešino kadrus

Birželio mėnesį Justinas Bieberis papasakojo, kad jį ištiko veido paralyžius. Jis tikino, kad ši būklė jį ištiko diagnozavus Ramsay Hundt sindromą, kuris paveikia veido ir ausies nervus ir jam teko atšaukti koncertus. Panašu, jog šis sudėtingas etapas jau praeityje ir vyras vėl grįžo į sceną. J. Bieberis socialiniame tinkle pasidalijo nuotraukomis, kuriose jis užfiksuotas pirmą kartą po veido paralyžiaus.
76 2022-08-03

Išskirtinė „Power Hit Radio“ dovana ištikimiausiems klausytojams: laimėkite kelionę į Justino Bieberio koncertą

Išskirtinis, pasaulinis Justino Bieberio turas „Justice“ laukia tavęs! O kad būtent tu taptum tuo laiminguoju, kuris jau visai netrukus su miniomis trauks pop scenos dievuko dainas, vienas klausomiausių jaunimo radijo „Power Hit Radio“ skelbia konkursą ištikimiausiems savo klausytojams! Nuo šios savaitės pradžios radijas kviečia dalyvauti žaidime ir laimėti kelionę į rugpjūčio 9-ąją Suomijoje įvyksiantį J. Bieberio koncertą.
2022-07-21

Per plauką nuo mirties: Justino Bieberio močiutė pateko į kraupią avariją

Justino Bieberio šeimoje – nelaimė: atlikėjo 17-metis pusbrolis Brandanas kartu su jų močiute Kathy pateko į automobilio avariją. Pranešama, jog būtent paauglys ir sėdėjo už automobilio vairo.  Atlikėjo Justino Bieberio močiutė Kathy pateko į šiurpią avariją, kuri vos nesibaigė jos mirtimi. Moteris sėdėjo savo vintažinio raudono „Mustango“ keleivio vietoje, o automobilį vairavo jos anūkas ir Bieberio pusbrolis Brandonas.
2022-07-04

Justinas Bieberis prabilo apie veido paralyžių: įžvelgė tik vieną

Savaitgalį atlikėjas, popmuzikos žvaigždė Justinas Bieberis papasakojo, kad jį ištiko veido paralyžius. Jis tikino, kad ši būklė jį ištiko diagnozavus Ramsay Hundt sindromą, kuris paveikia veido ir ausies nervus. Apie virusą ir susidariusią situaciją atlikėjas pasidalino savo socialiniuose tinkluose, kuriame atskleidė savo rimtą diagnozę – juostinės pūslelinės komplikaciją, galinčią sukelti veido paralyžių.
2022-06-14
REKLAMA
REKLAMA

Justino Bieberio komandoje – koronaviruso protrūkis: užsikrėtė ir pats, atideda koncertus

Kanadiečių dainininkas Justinas Bieberis užsikrėtė koronavirusu, praneša užsienio žiniasklaida. Vaikinas nemalonios žinios sulaukė vos prasidėjus savo koncertiniam turui.  Sekmadienio naktį pranešta, jog J. Bieberis turės perkelti savo koncertą Las Vegase, nes jo komandoje užfiksuotas koronaviruso protrūkis.  „Justice turo šeimoje užfiksavus teigiamus koronaviruso testus, mes esame priversti perkelti sekmadienio koncertą Las Vegase.
2022-02-21

Po Bieberio koncerto surengtame vakarėlyje pašauti keturi žmonės

Po Justino Bieberio koncerto šeštadienį vykusiame vakarėlyje Los Andžele kilus muštynėms, buvo pašauti keturi žmonės, pranešė policija. Pasak Los Andželo policijos, susišaudymas įvyko restorano „The Nice Guy“ prieigose. Jo metu sužeisti keturi vyrai: 19-os, 20-ies, 22-ejų ir 60-ies metų. Jų pavardės neviešinamos. Į iškvietimą sureagavę pareigūnai rado du nukentėjusiuosius, jie buvo pristatyti į ligoninę. Pavojus jų gyvybėms negresia. Dar du nukentėjusieji į ligonines nuvyko patys.
2022-02-13

Paaiškėjo nukeltų „Grammy“ likimas: keičiasi ne tik renginio data

Muzikos apdovanojimų „Grammy“ įteikimo ceremonija, dėl pandeminio koronaviruso omikron atmainos plitimo JAV atidėta iki balandžio 3 dienos, pirmą kartą bus surengta Las Vegase. 64-oji metinė „Grammy“ ceremonija, kurioje dalyvaus tokie nominantai kaip Justinas Bieberis, Billie Eilish ir Olivia Rodrigo, turėjo įvykti sausio 31 dieną Los Andžele. Dabar planuojama, kad komiko Trevoro Noah vedamas renginys įvyks balandžio 3-iąją arenoje „MGM Grand Garden Arena“ Las Vegase.
2022-01-20

Nukelti kasmetiniai „Grammy“ apdovanojimai: baiminamasi dėl saugumo

„Grammy“ įteikimo ceremonijas rengianti organizacija atidėjo sausio 31 dieną turėjusį įvykti muzikos apdovanojimų renginį dėl „neaiškumų, susijusių su koronaviruso omikron atmaina“, pastarosiomis savaitėmis žaibiškai plintančia Jungtinėse Valstijose. „Rengti šou sausio 31 dieną yra pernelyg rizikinga“, – nurodoma Garso įrašų akademijos pareiškime priduriant, kad „netrukus“ bus paskelbta nauja data.
2022-01-06

„X faktorių“ palikusi Alika neslėpė apmaudo: įvaizdžiui sugaišo 17 valandų

Sekmadienio vakarą įvyko trečiasis „X faktoriaus“ finalas. Deja, jo pabaigoje paaiškėjo, kad šį projektą lemta palikti iš JAV atvykusiai futbolininkei Alikai Keene. Mergina šiam pasirodymui ruošėsi itin ilgai – jai teko net 17 valandų praleisti plaukų stilistės kėdėje.  Naujienų portalui tv3.lt Alika papasakojo, Vilniuje radusi specialistę ir vėl susipynusi afrikietiškas kasytes. Mergina tikino, jau seniai taip ilgai nesėdėjusi stilisto kėdėje – įprastai renkasi paprastesnę šukuoseną.
2021-11-22

Nugriaudėjo MTV muzikos apdovanojimai: paaiškėjo, kas turėjo daugiausiai nominacijų

MTV Videomuzikos apdovanojimų ceremonijoje sekmadienį reperis Lil Nas X laimėjo metų vaizdo klipo apdovanojimą, o Justinas Bieberis triumfuodamas sugrįžo į sceną kaip metų atlikėjo apdovanojimo laureatas. „Nepriimu to kaip savaime suprantamo dalyko“, – pasakė Lil Nas X, atsiimdamas paskutinį vakaro apdovanojimą už savo dainą „Montero". Iš pradžių didelė šou dalis priklausė J. Bieberiui, VMA ceremonijoje pasirodžiusiam pirmą kartą po šešerių metų pertraukos.
2021-09-13

Bieberis kaltinamas aprėkęs žmoną: plinta kompromituojantis vaizdo įrašas

Internete sparčiai plinta vaizdo įrašas, kuriame dainininkas Justinas Bieberis galimai šaukia ant žmonos Hailey Baldwin. Praėjusį savaitgalį pora praleido Las Vegase, kur užfiksuota medžiaga dabar kelia nerimą dainininko gerbėjams.  „US Magazine“ praneša, jog socialiniame tinkle „TikTok“ sparčiai plinta vaizdo įrašas, kuriame Bieberis galimai šaukia ant savo žmonos. Įrašas sparčiai tapo diskusijų objektu.
2021-07-16

Du draugai – Justinas Bieberis ir The Kid Laroi – pristato neįprastą vaizdo klipą

Muzikiniai bendradarbiavimai ir toliau sėkmingai augina naujas žvaigždes. Neseniai 17-metis australas The Kid LAROI pristatė akustinę savo platininio hito „Without You“ versiją su žymiąja skandaliste Miley Cyrus. O jau šiandien į pasaulį jis išleido kitą neabejotiną hitą pavadinimu „Stay“. Šįkart – su popmuzikos superžvaigžde Justinu Bieberiu. The Kid LAROI ir Justinas Bieberis yra geri draugai, todėl šis bendradarbiavimas abiejų dainininkų gerbėjams nėra netikėtas.
2021-07-09

Dua Lipa paduota į teismą: problemų sukėlė paparacų užfiksuoti kadrai

Dua Lipa turi problemų su teisėsauga – atlikėjai iškeltas ieškinys dėl to, kad ji į socialinius tinklus įsikėlė paparacų padarytą savo nuotrauką.  Kompanija „Integral Images“ siekia prisiteisti iš Dua Lipos beveik 130 tūkstančių eurų už tai, jog ji į savo „Instagram“ paskyrą įsikėlė paparacų darytą nuotrauką, praneša Billboard. Atlikėjai iškelta baudžiamoji byla dėl autorinių teisių pažeidimo. Taip pat iš jos prašoma padengti teismo išlaidas.
2021-07-09

Po 17 metų pertraukos grįžta serialas „Draugai“

Speciali kultinio serialo „Draugai“ susitikimo po daugelio metų serija „Friends: The Reunion“, dar vadinama „Ta, kai jie vėl kartu susirinko“, pagaliau baigta ir joje be visų pagrindinių serialo aktorių taip pat dalyvauja garsūs jo gerbėjai, nuo Justino Bieberio  iki Davido Beckhamo, ketvirtadienį paskelbė vaizdo transliuotojas internetu „HBO Max“. Ilgam atidėtas ir smarkiai reklamuotas „susitikimas“ vadinamas be scenarijaus rengiamu populiariojo televizijos serialo pagerbimu.
2021-05-14

Bieberis sulaukė kaltinimų: gerbėjams užkliuvo dredai

Justinas Bieberis sulaukė kaltinimų kultūros pasisavinimu – internautams ir Bieberio gerbėjams užkliuvo vaikino dredai.  Sekmadienį atlikėjo Instagram paskyroje pasirodė nuotraukos, kuriose Justinas debiutavo naują šukuoseną – vaikinas susivėlė dredus. Visgi, nauja šukuosena kaip mat sukėlė audras internete ne vien dėl skonio skirtumų – dainininkas kaltinamas pasisavinęs svetimą kultūrą, rašo insider.com.
2021-04-28

Atskleistos detalės apie Bieberio ir jo žmonos santykius: iki vestuvių laikėsi celibato

Bene labiausiai aptarinėta sutuoktinių pora – Justinas Bieberis ir Hailey Baldwin atskleidė savo sėkmingų santykių paslaptį – celibatas iki pat vestuvių. Visgi, jau spėjo pasigirsti ir kalbų, kodėl pora slapta susituokė vos po 12 savaičių draugystės. Internautai leipsta juokais, esą jei draugaujant jokio sekso, o jis – tik po vestuvių, vargšas Justinas neturėjo kito pasirinkimo, kaip tik vesti.
2021-04-03

Plinta Justino Bieberio nuotraukos iš Vilniaus oro uosto: tiesa ar tik pokštas?

Balandžio 1-osios rytą ėmė plisti neva Vilniaus oro uoste užfiksuota JAV žvaigždė Justinas Bieberis. Kaip teigiama pranešime spaudai, čia jis ketina filmuoti slaptą vaizdo klipą albumui „Justice“. Tokią žinią pranešė „Universal Music“. Vis dėlto ar oro uoste užfiksuotas vyras iš tiesų J. Bieberis – kyla abejonių. Galbūt tai – tik linksmas balandžio 1-osios pokštas. Įvertinti pop muzikos žvaigždės ir nuotraukose užfiksuoto vyro panašumus galite nuotraukų galerijoje.
2021-04-01

Muzikos pasaulis rengiasi „Grammy“: atlikėjas „The Weeknd“ atsuko nugarą šiems apdovanojimams

Praėjus beveik metams po to, kai COVID-19 sustabdė muzikinius turus ir privertė uždaryti koncertų sales, muzikos pasaulis sekmadienį per „Grammy“ apdovanojimų ceremoniją pagerbs ryškiausias muzikos žvaigždes.
2021-03-14

Kardashian klanui – skausmingas pralaimėjimas: įvertintos net mažiau žinomos garsenybės

Kardashian-Jenner klano pristatyti nebereikia jau seniai. Vieni šios garsios šeimos atstoves dievina ir laiko tikru pavyzdžiu, kiti – nekenčia, vis dėlto abejingų joms rasti būtų sunku. Ir nors moterys renka rekordinius sekėjų skaičius „Instagram“, o iš savo kosmetikos linijų uždirba milijardu, panašu, kad pasaulis nežiūri į jas kaip į itin įtakingas.
2020-12-11

Vaizdo įrašas plinta it virusas: Kardashian klanas neįtikėtinai šmaikščiai apgavo garsenybes

Kardashian-Jenner klanas garsėja ne tik nesibaigiančiomis dramomis, bet ir būriu garsenybių draugų bei iškart po visą pasaulį pasklindančiais pokštais. Visai neseniai garsios šeimos moterys nusprendė kiek pajuokauti su savo garsiais draugais, o vaizdo įrašas tapo it virusas – daugeliui tai karantino metu ypatingai pakėlė nuotaiką. Tie, kas ištikimai seka Kardashian-Jenner klaną, puikiai žino, kad šeima mėgsta pokštus, ir krečia juos ne tik vieni kitiems, bet ir garsiems draugams.
2020-12-05

Bieberis prabilo apie santykius: praeityje patyrė daug skausmo

Justinas Bieberis pripažino, kad jis „labiau pasitiki savo santykiais“, tačiau norint tai pasiekti, reikėjo įdėti nemažai darbo. Justinas Bieberis atviravo apie savo santykius ir atskleidė, kad praeityje jis patyrė „skausmą“. 26 metų muzikos žvaigždė, dvejus metus vedęs Hailey Bieber, savo naujame dokumentiniame filme atskleidė, kad jis labiau pasitiki savo santykiais ir dvasingumu.
2020-10-24

Pasižvalgykite: Bieberis su žmona įsigijo antrą namą Beverli Hilse – atsiėjo net 21 mln. 

Manekenė Hailey Baldwin ir dainininkas Justinas Bieberis visai neseniai savo jau turimų įspūdingų namų sąrašą papildė dar vienu. Maždaug prieš pusantrų metų nusipirkę namą Beverli Hilse už 7 mln. dolerių, jie neseniai įsigijo dar vieną, toje pačioje vietoje. Tik šįkart jo kaina kur kas didesnė – net 21 mln. dolerių. Minėtas namas yra Beverly Parke vietovėje, kuri puikiai žinoma dėl savo įspūdingo dydžio namų ir ne ką mažiau žinomų gyventojų.
2020-09-28

Paviešino naujausias žinias apie Kardashian ir Westo santuoką: Kim jau apsisprendė

Jau kurį laiką netyla kalbos apie byrančią reperio Kanye Westo ir jo mylimosios Kim Kardashian santuoką. Nors pora iš pradžių buvo laikoma tiesiog tobula, gandai apie jų nesutarimus pasirodė jau kantino pradžioje, o K. Westo liga situaciją tik pablogino. Remiantis užsienio žiniasklaida, Kim įsitikinusi, kad šiuo metu reikia žengti paskutinį žingsnį. Teigiama, kad Kim įsitikinusi, jog atėjo metas skirtis su Kanye, o visus savo žingsnius jau yra suplanavusi.
2020-09-21

Į Kim ir Kanye santykių dramą įsikišo žinomas vyras: pamokė, kaip elgtis su žmona

Garsiosios realybės šou žvaigždės Kim Kardashian ir jos mylimojo reperio Kanye Westo santykiai jau karantino metu buvo stipriai pablogėję, o situacija, panašu, kiekvieną dieną darosi tik prastesnė.  Prieš mėnesį viešai pratrūkęs Kanye pasakė daugybę žmoną, jų vaikus ir visą šeimą įžeidžiančių žodžių, o iškart po to apie garsios poros santykių krizę ima kalbėti ir viešai. Tiesa, pora vis dar stengiasi praleisti nemažai laiko kartu – Kanye netgi dėl to atvyko į Los Angelą.
2020-08-26

Bieberis susidūrė su nemalonia situacija: pateikė 18 mln. eur. ieškinį

Visai neseniai socialiniai tinklai bei užsienio žiniasklaida mirgėjo nuo nuo pranešimų apie tai, jog atlikėjas Justinas Bieberis kaltinamas seksualiniu priekabiavimu. Nepaisant to, kad žinomas vyras neigė šiuos kaltinimus bei pateikė savo versiją, tačiau šiai istorijai dar nėra pabaigos. J. Bieberis siekia kreiptis į teismą. J. Bieberis pateikė ko ne 18 mln. eur. vertės šmeižto ieškinį 2 moterims, apkaltinusioms jį seksualiniu užpuolimu, pranešė people.com.
2020-06-27

Bieberis sulaukė rimtų kaltinimų dėl seksualinio priekabiavimo: pateikė savo versiją

Visai neseniai žinomas atlikėjas Justinas Bieberis susidūrė su itin nemalonia situacija. Viena mergina paskelbė, kad jis prieš kelis metus buvo seksualiai prie jos priekabiavęs.  Nepaisant to, J. Biebers tikina, kad visą tai melas ir pateikė savo versiją. Socialinio tinklo „Twitter“  paskyroje moteris pasakojo, kad šis incidentas vyko 2014 m.  Mergina pasakojo, kad Justinas Bieberis pakvietė ją ir dvi drauges į „Four Seasons“ viešbutį Austine, Teksase.
2020-06-23

Chrisas Brownas gimtadienio proga pasidovanojo neįprastą dovaną: sulaukė sveikinimo ir iš Bieberio

„Grammy“ laimėtojas ir pasaulinė repo žvaigždė Chrisas Brownas vakar atšventė savo 31-ajį gimtadienį ir ta proga kartu kitu vienu įtakingiausių šių dienų reperių bei „Grammy“ laimėtoju Young Thug išleido skaitmeninį albumą „Slime & B“, kuris iš karto susilaukė dėmesio, rašoma pranešime spaudai.
2020-05-06

Atviras Gomez interviu apie Bieberį: išliejo visus skaudulius

Nepaisant to, kad dainininkas Justinas Bieberis jau metus vedęs gražuolę manekenę Hailey Baldwin, kai kuriems jo gerbėjams vis dar sunku pamiršti vieną pirmųjų jo meilių, kitą garsią dainininkę Seleną Gomez.  Po paskutinių skyrybų su dainininku Selena palūžo, o naujausios jos dainos, anot gerbėjų, yra apie jos nelaimingą meilę.
2020-04-15

Kaip reikiant pasikarščiavo: Bieberis užsitraukė savo žmonos draugės neapykantą

Nepaisant to, kad dainininkas Justinas Bieberis ir jo mylimoji manekenė Hailey Baldwin atrodo ideali pora, gražuolės draugės nėra didžiausios jo vyro gerbėjos. Pasirodo, kad visai neseniai žinomas vaikinas užsitraukė Hailey draugės bei kitos garsios manekenės Caros Delevigne neapykantą.  Apsilankęs viename šou, vaikinas laidos vedėjo buvo priverstas paeiliui išvardinti jam mažiausiai patinkančias savo žmonos H. Baldwin drauges.
2020-02-23

Pavojinga liga sergantis Bieberis pasiryžo išvaizdos pokyčiams: pamatykite

Vienas garsiausių atlikėjų bei dainų autorių Justinas Bieberis savo gerbėjus nustebino išvaizdos pokyčiais. Ilgą laiką vyras nešiojo ūsus, tačiau ryžosi jais atsikratyti. Savo pokyčius jis pademonstravo socialiniame tinkle. Vyras teigė, kad nusiskuto ūsus, tačiau jie dar sugrįš. Internautai negailėjo gražių žodžių bei teigė, kad taip jis atrodo daug gražiau. Naujienų portalas tv3.lt primena, kad atlikėjas serga sunkia liga.
2020-02-22

Bieberio mylimoji atsivėrė: po vestuvių prabilo apie kylančius jausmus prieš ceremoniją

Praėjusių metų rugsėji Justinas Bieberis sumainė aukso žiedus su modeliu Hailey Baldwin. Pora šias vestuves slėpė nuo visuomenės, susituokė slaptoje ceremonijoje, o galiausiai iškėlė prabangią puotą ir kviestiniams svečiams. Sutuoktiniai visais įmanomais būdais vengia dėmesio, tačiau visai neseniai H.Baldwin atsivėrė. Mergina papasakojo, ką jautė nuo pat pradžių J.Bieberiui.
2020-01-31

Gomez kūną papuošė mįslingas užrašas: vis dar negali pamiršti buvusio mylimojo?

Pastarieji metai dainininkei Selenai Gomez buvo išties nelengvi – jos ilgametis mylimasis Justinas Bieberis netrukus po skyrybų su atlikėja pasipiršo žinomai manekenei Hailey Baldwin, o vėliau su ja susituokė. Kiek vėliau dėl sveikatos problemų, pačiai Selenai netgi teko laiką praleisti psichiatrinėje ligoninėje. Na, o dabar mergina vis dažniau pradeda puošti savo kūną mįslingais užrašais.
2020-01-21

Bieberis prisipažino sergantis pavojinga liga: pastarieji metai nebuvo lengvi

Vienas garsiausių atlikėjų bei dainų autorių Justinas Bieberis savo gerbėjams atskleidė netikėtą žinią, kad kovoja su pavojinga liga. Tiesa, daugelis internautų teigė, kad šis vartoja narkotikus, tačiau nė neįtarė apie pablogėjusią sveikatą dėl ligos.
2020-01-09

Gerbėjai – šoke: 20 kilogramų atsikračiusi Adele pastebėta su garsios manekenės „eks“

Prieš pusė metų apie skyrybas paskelbusi Adele šiuo metu tiesiog neatpažįstama. Moteris net ik nušvito naujomis spalvomis ir viešai pasakė, kad dabar visą dėmesį skirs sau, bet ir atsikratė daugiau nei 20 kilogramų svorio. Vis dėlto tai – ne vienintelė pikantiška naujiena garsios dainininkės gyvenime. Užsienio žiniasklaida rašo, jog 31 metų Adele ir kitas garsus atlikėjas – Harry Stylesas – pastebėti laiką leidžiantys kartu kelionėje! Abu jie pramogavo įspūdingoje Angilijos saloje.
2020-01-05

Anksčiau rimtai sirgusi Gomez atskleidė didžiausią kompleksą: gerbėjai buvo negailestingi

Pastarieji metai dainininkei Selenai Gomez buvo išties nelengvi – jos ilgametis mylimasis Justinas Bieberis netrukus po skyrybų su atlikėja pasipiršo žinomai manekenei Hailey Baldwin, o po to, dėl sveikatos problemų, pačiai Selenai netgi teko laiką praleisti psichiatrinėje ligoninėje. Ne ką mažiau ją paveikė ir gerbėjai, kurie, anot jos, ne tik palaiko, bet dažnai nevengia ir sukritikuoti, o daugiausiai priekaištų jie turi S. Gomez kūnui.
2019-11-25

Bieberiai spinduliuoja aistra: erotiškuose kadruose pozavo vien su apatiniais

Praėjus vos kelioms dienoms po to, kai Justinas Bieberis su širdies dama Hailey Baldwin atšventė trankias vestuves draugų būryje, jie taip pat tapo ir seksualios „Calvin Klein“ kampanijos veidais.  Viena garsiausių pasaulio porų savo „Instagram“ paskyrose pasidalijo nespalvotais kadrais, kuriuose romantiškai pozuoja vilkėdami vos apatinius.
2019-10-09

Bieberio ir jo mylimosios vestuvės jau kelia nepasitenkinimą: atskleidė, kas erzina labiausiai

Praėjusiais metais slapta žiedus sumainę dainininkas Justinas Bieberis ir jo mylimoji manekenė Hailey Baldwin jau netrukus iškels įspūdingas vestuves, kurių nepraleis ir ryškiausi užsienio pramogų pasaulio atstovai. Deja, kol vieni svajotų atsidurti jų vestuvėse, kiti smarkiai dėl to išgyvena ir vadina didžiausiu košmaru. Kaip praneša užsienio žiniasklaida, J. Bieberio ir H. Baldwin vestuvės turėtų už kelių dienų įvykti Pietų Karolinoje, įspūdingame „Montage Palmetto Bluff“ viešbutyje.
2019-09-28

Bieberis atskleidė, kas slypi už šlovės: teko gydytis

Popmuzikos dievaitis Justinas Bieberis atvirai papasakojo apie savo gyvenimą, kuriame netrūko šlovės, meilės ir paklydimų. Nors dauguma žmonių galėtų pavydėti tokio gyvenimo, tačiau nedaugelis žino, kad būti garsiam nėra lengva. Už visos šlovės slepiasi ir įvairios ligos, pykčiai ir skandalai. Justinas Bieberis socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo ilga žinute, kurioje atvirai prabilo apie savo gyvenimą.
2019-09-04

Bieberis ruošiasi šventei: vėl atšoks vestuvių valsą

Dar šiais metais pramogų pasaulį apskriejo žinia, jog Justinas Bieberis slapta susituokė su savo išrinktąja Hailey Baldwin. Nors ceremonija ir vyko slapta, be artimų bičiulių, pranešama, kad jau visai netrukus jie vėl atšoks vestuvių valsą.   Šį kartą jie ruošiasi pakviesti visus artimus jiems žmones.   Anot portalo cosmopolitan.com, Justinas su Hailey planuoja surengti didelę ceremoniją, kurioje dalyvautų jų artimi draugai bei šeimos nariai.
2019-08-26

Visiškai pamiršo Bieberį? Atskleidė, koks dabar yra Gomez meilės gyvenimas

Praėjusi vasara dainininkei Selenai Gomez išties nebuvo lengva – jos buvęs mylimasis Justinas Bieberis pasipiršo manekenei Hailey Baldwin, o vėliau dėl emocinio išsekimo jai netgi teko gultis į psichiatrinę ligoninę. Vis dėlto šie metai vienai labiausiai sekamų socialinėje erdvėje žvaigždžių yra daug geresnė, ir nors pati viešai apie savo asmeninį gyvenimą ji nekalba, ėmė sklisti keletas įdomių naujienų.
2019-07-24

Bieberis parodė savo romantiškąją pusę: nepaliko abejingų

Popmuzikos dievaitis Justinas Bieberis socialiniuose tinkluose dažnai dalijasi įvairiais kadrais iš savo gyvenimo.Skandalais apipintas vaikino gyvenimas ne visuomet būna priimtinas gerbėjams, tačiau šį kartą jis maloniai nustebino, jis parodė savo kitą  – romantišką pusę. Socialiniame tinkle „Instagram“ atlikėjas pasidalijo savo ir žmonos Hailey Baldwin nuotrauka. Nuotraukoje įamžinta mieganti gražuolė.
2019-07-15

Sheerano koncerte Rygoje – būrys žinomų lietuvių: nepraleido ir svarbaus vakarėlio

Penktadienį Latvijos sostinėje Rygoje rinkosi ištikimiausi Edo Sheerano gerbėjai. Išskirtinės muzikos šventės nepraleido ir Lietuvos įžymybės, rašoma pranešime spaudai. Prieš koncertą jos dalyvavo liepos 12-ąją pasirodžiusio naujo E.Sheerano albumo „No.6 Collaborations Project“ pristatyme. Panašu, kad Edas Sheeranas į Baltijos šalis grįžta tik specialiomis progomis. Praėjusį kartą Taline jis šventė savo gimtadienį, o šį kartą koncerto dieną Rygoje pasirodė naujas Edo albumas „No.
2019-07-13

Bieberio įrašas sukėlė reakcijų audrą: nori sudoroti Cruise'ą

Sunkų asmeninio gyvenimo laikotarpį išgyvenantis atlikėjas Justinas Bieberis savo gerbėjus nustebino netikėtu įrašu tviteryje – kanadietis užsigeidė stoti į vyrišką kovą su aktoriumi Tomu Cruise'u. „Noriu susikauti oktagone su Tomu Cruise'u. Tomai, jei nesutiksi, visiems laikams liksi bailiu ir negalėsi nieko nepakeisti. Kas apsiimtų organizuoti kovą? Dana White'ai?“, – į UFC organizacijos prezidentą netikėtai kreipėsi J. Bieberis. Įrašas netrukus sulaukė maždaug 300 tūkstančių reakcijų.
2019-06-15

Viešumoje pasirodžiusi Gomez vos neparodė per daug: suknelė vos sulaikė privalumus

Praėję metai dainininkei bei aktorei Selenai Gomez tikrai nebuvo patys lengviausi – jos mylimasis Justinas Bieberis vedė manekenę Hailey Baldwin, o vėliau, dėl emocinio išsekimo, jai teko gultis į psichiatrinę ligoninę. Vis dėlto panašu, kad moteris kasdien jaučiasi vis geriau – o visai neseniai ji netgi ir vėl ryžosi paragauti aktorystės. Prieš kelias dienas Selena pasirodė Niujorke, naujojo savo filmo premjeroje.
2019-06-14
Į viršų