Jacksono advokatas prabilo apie žmogų, kuris „susitepė“ atlikėjo krauju: legendos šeima negali to atleisti

Apie Michaelo Jacksono gyvenimą ir mirtį vis dar sklando daugybė gandų, o neseniai užsienio žiniasklaidoje pasirodė ir naujos teorijos apie pop scenos legendą supusius žmones.

4

Pasirodo, kad šįkart kritikos strėlių neišvengė garsus žurnalistas Martinas Bashiras, kontraversiškai pagarsėjęs dar tada, kai ėmė skandalingąjį interviu iš princesės Dianos.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jacksono advokatas prabilo apie žmogų, kuris „susitepė“ atlikėjo krauju: legendos šeima negali to atleisti

Buvęs M. Jacksono advokatas Brianas Oxmanas teigė, kad viskas, ko norėjo žurnalistas, tai „nuversti“ Jacksoną ir „pakišti“ jį per televiziją taip, kaip anksčiau padarė su princese Diana. Anot jo, M. Bashiras šitokiu būdu netgi savotiškai prisidėjo ir prie M. Jacksono mirties, man įvykiai, į kuriuos jis per žurnalistą buvo įpainiotas, galiausiai privedė prie perdozavimo.

Neseniai žurnalistas ir vėl sulaukė kritikos ir iš princesės Dianos brolio, Earlo Spencerio, kuris tikino, kad Bashiras jam parodė suklastotus finansinius dokumentus ir melavo karališkajai šeimai dėl to, kad gautų priėjimą prie Dianos. 

Jacksono advokatas Oxmanas taip pat tikina, kad žurnalistas suklaidino Jacksoną, ka šis sutiktu filmuotis dokumentinėje juostoje „Living with Michael Jackson“.

Anot advokato, žurnalistas suklaidino atlikėją ir įtikino jį filmuotis, prieš tai perdėtai išgyręs jo tėvystės įgūdžius. Savo ruožtu atlikėjas žurnalistui papasakojo, kad leisdavo vaikams miegoti savo lovoje Neverland rančoje. 

Po dokumentinės juostos, kurioje M. Jacksonas tai pasako, juo susidomėjo Kalifornijos policija ir netrukus pateikė jam kaltinimu dėl vaikų išnaudojimo. 

2005 metais M. Jacksonas buvo išteisintas, o tada jo advokatai bandė susidoroti su M. Bashiru. Jie apkaltino žurnalistą už žiūrovų klaidinimą bei pasikartojančius melus, nors žadėjo, kad tai bus pozityvus filmas apie pop scenos legendą.

Deja, žurnalistas buvo gudresnis – pasinaudojo įstatymais, kurie apsaugo žurnalistą nuo bet kokių bandymų susidoroti.

REKLAMA

Tiesa, įdomu tai, jog Jacksono advokatas tikino, jog tuo pačiu metu, kai žurnalistas filmavo savo juostą, atlikėjo operatoriai juos filmavo taip pat. Deja, šios dvi juostos viena nuo kitos ypatingai skiriasi.

Pavyzdžiui, dokumentinėje juostoje teigiama, kad Neverland ranča buvo „pavojinga vieta pažeidžiamiems vaikams“, o štai Jacksonui žurnalsitas teigė, kad filmuoti jo rančą jam yra tikra privilegija, gyrė jį už tai, kad padėjo sergantiems vaikams ir kad neteisingas to pateikimas būtų „pasišlykštėtinas“. 

„Beveik noriu verkti. Tavo prisidėjimas atrodo toks natūralus, mylintis“, – sakė žurnalistas Jacksonui.

Anot atlikėjo advokato, minėtas teismas kankino Jacksoną iki pat jo mirties. „Kai kurie jo šeimos nariai įsitikinę, kad Marinas Bashiras yra „susitepęs jo krauju“, – sakė B. Oxmanas.

„Jis pažemino princesę Dianą per televiziją. Jis norėjo padaryti tai visiems didiesiems pramogų veidams“, – pridėjo advokatas.

Advokatas teigė, kad nors M. Jacksono teismas baigėsi gerai, atlikėjas dėl to itin skaudžiai išgyveno. O kai visa tai prasidėjo, Oxmanas prisiminė, kaip žurnalistas priėjo prie Jacksono ir pasakė: „Nieko asmeniško, Micahelai“.

 


Rašyti komentarą...
M
Mandarinas
2020-12-05 13:15:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Dėl Covid-19 dabar Michaelis neturėtų šansų išgyventi.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų