Krepšininkų širdis užkariavo gražuolės užsienietės: filmo scenarijaus vertos istorijos

Krepšininkus akylai aikštelėje stebinčios bei už jos ribų guodžiančios žmonos ir širdies draugės yra pats didžiausias palaikymas šalies sportininkams. Tiesa, vis dažniau garsūs šalies sportininkai sukuria internacionalines šeimas, o tam įtakos turi žaidimas kitoje pasaulio pusėje.

20

Vienas geriausių tarptautinės santuokos pavyzdžių – krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Krepšininkai, pamilę užsienietes: kuri pora gražiausia?

Pora 2017-aisiais po 8-erių metų draugystės sumainė aukso žiedus ir įtvirtino savo sąjungą. Daugeliui Šarūnas ir Anna atrodė kaip ilgus metus susituokusi pora, tačiau amžiną meilę prisiekti jie ryžosi tik po 8-erių metų.

Šarūnas ir Anna savo santuoką įtvirtino Graikijoje, prie Vouliagmeni ežero, šalyje, kuri jiems yra ypač svarbi – čia iš Korfu salos kilusi Anna 2009-aisiais viename Atėnų bare, dar būdama studente, sutiko krepšininką, kuris žaidė „Panathinaikos“ klube.

Pora taip pat susižadėjo Graikijoje, itin populiarioje Santorini saloje 2015-ųjų rugpjūtį, todėl daugelio nenustebino ir jų sprendimas tuoktis Graikijoje.

Turbūt labiausiai švente džiaugėsi poros vaikai – 2012-aisiaisi gimęs sūnus Lukas ir 2010-aisiais gimusi poros pirmagimė dukra Aila.

Ne paslaptis, kad porai kartu teko pereiti ir šiltą, ir šaltą. Anna ir Šarūnas buvo išsiskyrę, draugavo per atstumą, tačiau suprato, kad vienas be kito tiesiog negali.

Pats Š. Jasikevičius buvo minėjęs, kad tada, kai sutiko Anna, jis buvo tik po skyrybų su izraeliete Linor Abargil, nesėkmingos draugystės su Goda Alijeva. Anna buvo prasitarusi, kad Šarūną jos tėvams pažinti ir priimti į savo šeimą nebuvo lengva – jie nesitikėjo, kad dukra susiras kitatautį vaikiną.

Gražuolė iš Rusijos

Krepšininkas Kšištofas Lavrinovičius 2006-aisiais vedė savo gyvenimo moterį – iš Rusijos į Lietuvą gyventi atvykusią Tatjaną Sidorčuk. Tuo metu Kšištofui buvo 26-eri, o jo mylimai moteriai – vos 21-eri.

Pora savo santuoką įteisino Vilniaus santuokų rūmuose, o jų tuoktuvių liudininkais tapo brolis Darjušas su žmona Edita.

Tatjana 2004-aisiais buvo išrinkta gražiausia Rusijos mergina – ji gimė ir užaugo Permėje, dideliame mieste, kuriame gyvena daugiau nei milijonas gyventojų.

REKLAMA

Pamilo graikę

Liepos mėnesį į Palangoje vykusią krepšinio stovyklą aukštaūgis Lukas Lekavičius atsivežė ir naują širdies draugę – graikę Meliną.

Krepšininkas pastaruosius du sezonus žaidė Atėnų „Panathinaikos“ gretose, panašu, kad ten pora ir susipažino.

Simpatiška mergina savo „Instagram“ paskyroje taip pat dalijasi ne tik seksualiomis asmenukėmis, bet taip pat ir kadrais su mylimuoju.


Rašyti komentarą...
V
Vo kaip
2019-08-19 11:17:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Aukštaūgis Lukas Lekavičius :D
Atsakyti
0

V
Vyras
2019-08-19 17:50:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šiaip visos užsienietes gražios:) o lietuves fuj barakudos baisios:/.......
Atsakyti
0

T
Tau
2019-08-19 17:52:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Lietuvės - barakūdos
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (5)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų