anna douka

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „anna douka“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „anna douka“.

Šaro šeimoje – šventė: didžiuojasi dukros pasiekimu

Stambulo „Fenerbahče“ komandą treniruojantis Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka turi kuo pasidžiaugti – judviejų dukra Aila užbaigė svarbų gyvenimo etapą.  Š. Jasikevičiaus ir A. Doukos pirmoji atžala – dukra Anna – baigė pagrindinę mokyklą.  Pasidalijo šventiniais kadrais Šia proga Šaras socialiniame tinkle „Instagram“ paviešino įrašą, kuriame pasidžiaugė paauglės pasiekimu. Dviejų vaikų tėtis taip pat pasidalijo nuotraukomis iš pagrindinės mokyklos baigimo šventės.
2024-06-20

Šarūno Jasikevičiaus šeima laisvu laiku mėgaujasi Stambulo grožiu: Anna Douka pasidalijo nuotraukomis

Kol Šarūnas Jasikevičius treniruoja Stambulo „Fenerbahče“ krepšinio komandą, jo šeima Turkijoje neleidžia laiko veltui. Žmona Anna Douka su vaikais apžiūri gražiausias šalies sostinės vietas. Šarūnas Jasikevičius Turkijoje skina pergales. Kol jis dirba, žmona Anna Douka su vaikais keliauja po Stambulą. Akimirkomis ji dalijasi socialiniame tinkle „Instagram“. „Stambulas!“ – rašė Anna prie nuotraukų, kuriose pozuoja kartu su vaikais Aila bei Luku.
2024-01-08

Šarūnas Jasikevičius šventes sutiko Stambule: per Kūčias – smagi pramoga

Stambulo „Fenerbahče“ klube besidarbuojantis krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius Turkijoje sutiko ir didžiąsias metų šventes.  Socialiniame tinkle „Instagram“ Š. Jasikevičius su būriu sekėjų pasidalijo žaviomis akimirkomis su šeima.  Jasikevičius parodė, kaip sutiko šventes Nuotraukose krepšinio treneris užfiksuotas su visa šeima – žmona Anna Douka, dukra Aila bei Luku.  Šeima įamžino savo vakarienę restorane.
2023-12-27

Šarūnas Jasikevičius pasveikino žmoną su džiugia švente: pasidalijo šventiniu kadru

Krepšinio trenerio Šarūno Jasikevičiaus namuose – graži šventė. Vyro žmona Anna Douka atšventė 38-ąjį gimtadienį, socialiniuose tinkluose ją pasveikino ir pats Šaras.  Š. Jasikevičius žmonos A. Doukos gimimo dienos proga socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo sveikinimu ir paviešino žavius kadrus su mylimąja bei vaikais.  Pirmame kadre užfiksuota visa Jasikevičių šeima restorane, ant stalo matyti ir torto gabalėlis su žvakutėmis, skirtas 38-ojo Annos gimtadienio proga.
2023-12-10

Šarūno Jasikevičiaus namuose sužibo jaukumu tviskanti kalėdinė eglutė

Krepšinio trenerio Šarūno Jasikevičiaus namuose jau pakvipo gražiausiomis metų šventėmis. Kartu su žmona Anna Douka ir vaikais, vyras papuošė Kalėdų eglutę.  Socialiniame tinkle „Instagram“ Šaras su sekėjais pasidalijo keliomis jaukiomis akimirkomis prie namuose sužibusios Kalėdų eglutės.  Nuotraukose treneris įsiamžino su visa šeima – žmona Anna, dukra Aila ir sūnumi Luku.
2023-12-05

Šarūnas Jasikevičius su būriu artimųjų leidžia laiką Romoje: šventė ypatingą progą

Krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka ir vaikais viešėjo Italijos sostinėje Romoje. Čia jis atvyko ne tik pasigrožėti miestu, bet ir paminėti brolio Vytenio Jasikevičiaus gimimo dieną.  Socialiniame tinkle „Instagram“ Š. Jasikevičius su būriu sekėjų dalijosi akimirkomis iš vizito Romoje.  Nuotraukų karuselėje žinomas krepšinio treneris pozavo ne tik su žmona bei vaikais, bet ir su gimtadienį paminėjusiu broliu Vyteniu.
2023-11-21

Šaras su šeima vasarą leidžia skirtinguose pasaulio kampeliuose: nuotraukose – pavydėtinos žmonos kūno linijos

Krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius (47 m.) su žmona Anna Douka (36 m.) ir vaikais Aila bei Luku šią vasarą poilsiauja įvairiuose pasaulio kampeliuose. Šeima kone tris mėnesius atostogauja keliaudami po įvairiausias pasaulio šalis. Socialiniuose tinkluose ne tik Anna Douka, bet ir pats Šarūnas Jasikevičius dalijasi pavydėtinais kadrais iš jų atostogų. Daug laiko šeima praleido Annos gimtinėje Graikijoje. „Nuostabus laikas“, – pasidalijęs nuotrauka su žmona rašė Š. Jasikevičius.
2023-08-18

Šaras su šeima leidosi į kelionę po Viduržemio jūrą: paminėjo vestuvių metines

Su „Barcelona“ klubu atsisveikinęs Šarūnas Jasikevičius (47 m.) vasarą leidžia atostogaudamas. Vyras su sutuoktine Anna Douka-Jasikevičius ir jųdviejų vaikais – dukra Aila ir sūnumi Luku – jachta keliavo po Viduržemio jūrą. Vasaros atostogos sutapo su Jasikevičiams svarbia proga. Liepos 21-ąją Šarūnas ir Anna minėjo vestuvių šeštąsias metines. Šeimos kelionė prasidėjo liepos pradžioje Graikijai priklausančioje Paros saloje.
2023-07-27

Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna pademonstravo pavydėtiną figūrą: parodė, kokiu sportu užsiima

„Barcelonos“ krepšinio klubo trenerio Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna Douka viešumoje visada žavi savo elegancija ir išlavintu stiliaus pojūčiu. Kaune prasidėjus Eurolygos finalo ketvertui, čia sugrįžo ir Jasikevičių šeima.  Lietuvą ir vėl aplankiusi graikė socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo trumpu vaizdo įrašu bei nuotrauka ir parodė, ką veikia Kaune. Čia sugrįžusi moteris apsilankė pilateso treniruotėje ir pademonstravo dailią figūrą.
2023-05-21

Jasikevičius su žmona Barselonoje stebėjo Ispanijos teniso vunderkindo dominavimą

Barselonoje (Ispanija) surengtą ATP 500 serijos „Barcelona Open Banc Sabadell“ vyrų teniso turnyrą antrus metus iš eilės laimėjo ispanas Carlosas Alcarazas (ATP-2). Sekmadienį finale jis per 1 valandą 20 minučių 6:3, 6:4 įveikė graiką Stefaną Tsitsipą (ATP-5). Tai buvo jau ketvirta ispano pergalė prieš graiką iš tiek pat galimų. S.Tsitsipas finalą pradėjo geriau – jau trečiajame geime laimėjo varžovo padavimų seriją.
2023-04-23
REKLAMA
REKLAMA

Žiemos šventes Šaras sutiko Barselonoje: krepšinio strategą aplankė iš Kauno atvykę tėvai

Krepšinio klubo „Barcelona“ treneris Šarūnas Jasikevičius (46 m.) didžiąsias žiemos šventes sutiko Ispanijoje. Šv. Kalėdų išvakarėse krepšinio stratego žmona Anna Douka-Jasikevičius (36 m.) socialiniame tinkle „Instagram“ pasidalijo jaukiomis šeimos akimirkomis. Jasikevičiai su vaikais – sūnumi Luku ir dukra Aila – namuose pozavo prie žaisliukais papuoštos žaliaskarės.  Barselonoje šeimą aplankė ir iš Kauno atvykę Šarūno tėvai – mama Rita ir tėvas Linas.
109 2022-12-25

Šaras su žmona atostogavo Portugalijoje: pasidalijo kelionės akimirkomis

Krepšinio klubo „Barcelona“ treneris Šarūnas Jasikevičius (46 m.) su žmona Anna Douka (35 m.) leidosi į kelionę po saulėtąją Portugaliją. Atostogų nuotraukomis pora dalijosi socialiniuose tinkluose, kur matomi ne tik Lisabonos vaizdai, bet ir jųdviejų linksmybės. Sutuoktiniai lankėsi žymiose Portugalijos sostinės vietose, ragavo vietinį maistą, žavėjosi miesto panorama.
2022-11-16

Anna Douka ir toliau stebina pavydėtinais atostogų kadrais: tyrinėja egzotinę šalį

Krepšinio treneris, buvęs krepšininkas Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka ir vaikais mėgaujasi saulėtomis atostogomis.  Neseniai pora dalijosi kadrais iš saulėtosios Sicilijos, o dabar kelias savaites jie keliauja po Afriką. Šeima tyrinėja Zanzibarą ir dalijasi pavydėtinais kadrais. Taip pat šeima neseniai dalijosi kadrais iš Italijos.  „Sicilija, mes čia“, – pažymėjo Š. Jasikevičius ir pasidalino nuotraukomis iš pirmųjų kelionės dienų.
58 2022-08-21

Šaro žmona – tarsi aukščiausio lygio modelis: tokio kūno pavydi daugelis

Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora. Visuomet laimingi ir gyvenimu besidžiaugiantys sutuoktiniai vis dažniau palepina ir savo gerbėjus socialiniuose tinkluose. Visai neseniai Anna savo „Instagram“ gerbėjams pasirodė su žalios spalvos maudymosi kostiumėliu, kuris iškart patraukė gerbėjų dėmesį. „Liepos 1-oji reiškia atostogas“, – po nuotrauka brūkštelėjo Anna.
456 2022-07-02

Šaro žmonos suknelė pribloškė sekėjus: negailėjo komplimentų

Šarūno Jasikevičiaus žmonos Anna Douka-Jasikevičius socialiniuose tinkluose tikrai galima išvyksti visko – nuo asmeninio iki darbinio gyvenimo akimirkų. Štai moteris šeštadienio vakarą pasidalijo iškilmingo renginio akimirkomis. Moteris prisidėjo prie organizacijos „Cash and Rocket“ veiklos. Moterų solidarumo dėka bendruomenė renka lėšas labdaros organizacijoms visame pasaulyje. Barselonoje vykusiame renginyje dalyvavo ir Dariaus Maskoliūno žmona.
2022-06-12

Po „Barcelonos“ pergalės – širdį sušildančios akimirkos: Šaras skubėjo apkabinti brangiausius

Sekmadienį Granados mieste įvyko Ispanijos Karaliaus taurės finalinės varžybos. Paskutinio kėlinio pabaigoje po įtemptos kovos paaiškėjo, jog taurė keliauja į Kataloniją – „Barcelona“ nugalėjo „Madrido Real“ 5 taškų skirtumu. „Barcelonai“ išplėšus pergalę, kameros nukrypo į komandos vyriausiąjį trenerį Šarūną Jasikevičių. Treneris savo džiaugsmingas emocijas parodė ne komandos žaidėjams, bet savo šeimai.
2022-02-21

Anna Douka dalijasi išskirtiniais atostogų kadrais: parodė ūgtelėjusius vaikus

Krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka ir atžalomis Luku ir Aila mėgaujasi saulėtomis atostogomis Prancūzijos Rivjeroje. Pora socialiniuose tinkluose su gerbėjais dalijasi pavydėtinomis akimirkomis. Š.Jasikevičius ir A.Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora. Socialiniuose tinkluose vis dažniau į savo asmeninį gyvenimą gerbėjus įsileidžiantis krepšinio treneris kone kasdien sekėjus stebina atostogų kadrais.
2021-10-25

Anna Douka dalijasi išskirtiniais atostogų kadrais: užburia žydra jūra

Krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka ir atžalomis Luku ir Aila mėgaujasi saulėtomis atostogomis Graikijoje. Pora socialiniuose tinkluose su gerbėjais dalijasi pavydėtinomis akimirkomis. Atostogaudami Annos gimtojoje Graikijoje, Jasikevičiai jau spėjo sudalyvauti ir bičiulių vestuvėse, ir pasimėgauti siūlomomis kurortų pramogomis. Š.Jasikevičius ir A.Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora.
2021-08-08

Šaro atostogų kadrai – lyg iš pasakos: spėjo sudalyvauti vestuvėse, išbandė pavydėtinas pramogas

Krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka ir atžalomis Luku ir Aila mėgaujasi saulėtomis atostogomis Graikijoje. Pora socialiniuose tinkluose su gerbėjais dalijasi pavydėtinomis akimirkomis. Atostogaudami Annos gimtojoje Graikijoje, Jasikevičiai jau spėjo sudalyvauti ir bičiulių vestuvėse, ir pasimėgauti siūlomomis kurortų pramogomis. Š.Jasikevičius ir A.Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora.
2021-07-16

Šaro žmona mini ypatingą dieną: moteris neslepia – šie metai buvo pilni iššūkių

Legendinio krepšininko bei trenerio Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna Douka mini ypatingą progą. Gruodžio 9-ąją ji mini 34-ąjį gimtadienį. Š.Jasikevičius ir A.Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora. Visuomet laimingi ir gyvenimu besidžiaugiantys sutuoktiniai vis dažniau palepina ir savo gerbėjus socialiniuose tinkluose.
2020-12-09

Šaras mini 44-ąjį gimtadienį: šie metai buvo ypatingi

Ilgametis Lietuvos vyrų krepšinio rinktinės žaidėjas, keturiskart Eurolygos čempionas ir dabartinis Kauno „Žalgirio“ vyriausiasis treneris Šarūnas Jasikevičius kovo 5-ąją, mini 44-ąjį gimtadienį. Socialiniuose tinkluose vis dažniau į savo asmeninį gyvenimą gerbėjus įsileidžiantis krepšinio treneris kone kasdien sekėjus stebina naujais kadrais.
2020-03-05

Šaro žmona parodė savo mamą: atrodo lyg seserys

Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora. Visuomet laimingi ir gyvenimu besidžiaugiantys sutuoktiniai vis dažniau palepina ir savo gerbėjus socialiniuose tinkluose. Šį kartą Anna savo gerbėjams parodė savo mamą. Moterų panašumas iškart patraukė gerbėjų dėmesį. „Laimingo 54-ojo gimtadienio mano mamai. Esi pati geriausia mama man ir močiutė mano vaikams. Myliu tave ir labai pasiilgau“,  – jautrius žodžius instagrame mamai skyrė Anna.
2019-10-05

Garsių krepšininkų vaikai – tėčių kopijos: įvertinkite panašumą

Tėvų ir vaikų panašumas neretai stebina, atrodo, kad jie yra mažosios tėvų kopijos. Būtent Lietuvos krepšininkų atžalos neretai sulaukia įvairių komentarų, pagyrų bei replikų, jog yra labai panašios į savo tėvus. Dažniausiai savo vaikų nuotraukomis krepšininkai ar jų žmonos dalijasi savo socialiniuose tinkluose, ten jos ir sulaukia daugybės komplimentų iš internautų. Šarūnas Jasikevičius Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora.
2019-09-07

Šaro žmona – tarsi aukščiausio lygio modelis: tokio kūno pavydi daugelis

Šarūnas Jasikevičius ir Anna Douka – bene tobuliausia sporto pasaulio pora. Visuomet laimingi ir gyvenimu besidžiaugiantys sutuoktiniai vis dažniau palepina ir savo gerbėjus socialiniuose tinkluose. Visai neseniai Anna savo „Instagram“ gerbėjams pasirodė su ryškiu geltonu kostiumėliu, kuris iškart patraukė moters gerbėjų dėmesį. „2019-ųjų vasara... Pilna spalvų, momentų ir patirčių“, – skelbė ji.
2019-08-26

Krepšininkų žmonos – pavydėtinos išvaizdos: viena už kitą gražesnė

Krepšininkus aikštelėje saugo ir stebi treneriai, tačiau už jos ribų sportininkus pasitinka mylinčių žmonų rankos, kurios yra pasiryžusios palaikyti savo mylimuosius bet kurią akimirką. Viena už kitą gražesnė – taip galima būtų apibūdinti mūsų šalies krepšininkų antrąsias puses. Visuomet palaikančios, varžybose dalyvaujančios ir stebinčios savo vyrų žaidimą jos taip pat demonstruoja ir stulbinančią išvaizdą. Ne viena jų yra tituluota gražuolė ar manekenė, šokėja, verslininkė.
2019-08-17

Krepšininkų širdis užkariavo gražuolės užsienietės: filmo scenarijaus vertos istorijos

Krepšininkus akylai aikštelėje stebinčios bei už jos ribų guodžiančios žmonos ir širdies draugės yra pats didžiausias palaikymas šalies sportininkams. Tiesa, vis dažniau garsūs šalies sportininkai sukuria internacionalines šeimas, o tam įtakos turi žaidimas kitoje pasaulio pusėje. Vienas geriausių tarptautinės santuokos pavyzdžių – krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna Douka. Pora 2017-aisiais po 8-erių metų draugystės sumainė aukso žiedus ir įtvirtino savo sąjungą.
2019-08-16

Šaro žmona dalijasi įspūdingu kadru: nėra taip lengva, kaip atrodo

Legendinis krepšininkas bei treneris Šarūnas Jasikevičius, pasibaigus krepšinio lygos sezonui, nesnaudžia ir visą savo laiką skiria akimirkoms su šeima. Jau daugiau kaip mėnesį šeima poilsiauja svetur ir su gerbėjais dalijasi įspūdingais atostogų kadrais. Visai neseniai, šiltu oru Sardinijoje besidžiaugianti Šarūno žmona Anna Douka asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotaikinga nuotrauka, kurioje ji įsiamžino ant irklentės stovėdama tik ant vienos kojos.
2019-08-12

Šaras dalijasi atostogų kadrais: vaizdai atima žadą

Legendinis krepšininkas bei treneris Šarūnas Jasikevičius, pasibaigus krepšinio lygos sezonui, nesnaudžia ir visą savo laiką skiria akimirkoms su šeima. Kartu su visa šeima vyras išvyko atostogauti į žmonos gimtinę, Korfu salą esančią Graikijoje. Socialiniuose tinkluose vis dažniau į savo asmeninį gyvenimą gerbėjus įsileidžiantis krepšinio treneris kone kasdien sekėjus stebina atostogų kadrais.
2019-07-02

Spalvingos Šaro atostogos: jautri žmonos žinutė ir senų bičiulių draugija

Dar vieną puikų sezoną su Kauno „Žalgiriu“ turėjęs vyriausiasis klubo treneris Šarūnas Jasikevičius mėgaujasi užtarnautu poilsiu. Lietuvos čempionų strategas šią savaite vieši Graikijoje, iš kur yra kilusi buvusio krepšininko žmona Anna Douka-Jasikevičius. Moteris savo „Instagram“ paskyroje pasidalijo miela šeimos nuotrauka prie bendro pietų stalo, kur sėdėjo ir jos tėtis.
2019-06-18

Lietuvaitės neatitraukia akių: Jasikevičiaus žmona parodė savo brolį

„Žalgirio“ krepšinio klubo vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna Douka – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Moteris vis dažniau savo sekėjams ir gerbėjams parodo asmeninio gyvenimo akimirkų, kurios nepalieka abejingų. Visai neseniai moteris savo „Instagram“ profilyje dalijosi kadrais iš viešnagės Vilniuje su broliu. Šios nuotraukos sulaukė ypatingo Annos sekėjų dėmesio, kurie šįkart komplimentus žarstė ne jai, o jos broliui.
2019-05-24

Karščiau nebūna: Jasikevičiaus žmona apsitempė seksualia suknele

Visai neseniai „Žalgirio“ vyriausiojo trenerio Šarūno Jasikevičiaus šeima lankėsi snieguotoje Laplandijoje. Ten jis su žmona Anna Douka bei vaikais – Aila ir Luku – susitiko su tikruoju Kalėdų Seneliu. Tiesa, gruodžio 9-ąją krepšinio legendos žmona Anna švęs ypatingą dieną – garsiai moteriai sueis 33-eji. Artėjančio gimtadienio proga ji pasidalijo akimirka iš vieno prabangiausių sostinės viešbučių.
2018-12-08

Nuostabi akimirka: Šarūnas Jasikevičius su šeima aplankė Kalėdų Senelį

FIBA rinktinių „langų“ pertrauką pristabdė Lietuvos krepšinio lygos (LKL) pirmenybes, o išpuolusia galimybę pasinaudojęs čempiono Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius trumpam atsipalaidavo ir su šeima nuvyko į Laplandiją. Čia jis su žmoną Anna Douka ir vaikais aplankė Kalėdų Senelį. Susitikimo akimirkomis Šaras pasidalino savo „Instagram“ paskyroje. „Puikus apsilankymas pas Kalėdų Senelį Laplandijoje.
2018-12-04

Seksualiau nebūna: Jasikevičiaus žmona apstulbins ir visko mačiusius

Praėjusį vakarą Vilnių sudrebino vienas didžiausių mados pasaulio Lietuvoje renginių – 50-metį švenčiantis Juozas Statkevičius pristatė mados namų 30-mečio kolekciją. Dviprasmiškai vertinamo renginio taip pat nepraleido ir pramogų pasaulio grietinėlė – tarp jų buvo galima išvysti ne tik žymių mados pasaulio žmonių, bet taip pat ir Šarūno Jasikevičiaus žmoną Anna Douka.
2018-11-29

Prezidentės apdovanojimą gavusiam Šarui – jautrūs žmonos žodžiai

Šiandien Lietuvos Respublikos Prezidentė Dalia Grybauskaitė įteikė valstybinius apdovanojimus geriausiems metų sportininkams bei jų treneriams. Kauno „Žalgirio“ komandos vyriausiam treneriui Šarūnui Jasikevičiui D. Grybauskaitė įteikė Gedimino ordino Didįjį kryžių. Šiemet komanda iškovojo bronzos medalius Eurolygos turnyre. Palaikymą vyrui taip pat išreiškė ir Šarūno žmona Anna Douka bei poros vaikai. Po ceremonijos Anna iškart savo socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka su mylimuoju.
2018-10-03

Širdį veriantys žodžiai: Š. Jasikevičiaus šeimoje – ypatinga proga

Gražuolė krepšinio trenerio Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna Douka vis dažniau su savo gerbėjais socialinėje erdvėje pasidalija įvairiomis asmeninio gyvenimo akimirkomis. Praėjusį vakarą žinoma moteris įkėlė savo dukros Ailos nuotrauką – mergaitė šventė aštuntąjį gimtadienį. „Tai mano dukra prieš kelerius metus. Stebėjome krepšinio varžybas Graikijoje, o ji ištiesusi rankas ir pasiruošusi apkabinti tėtį po labai svarbių rungtynių. Šiandien jos gimtadienis ir jai – aštuoneri“, – skelbė A. Douka.
2018-09-23

Poilsis pajūryje: Š. Jasikevičiaus žmona Anna – spinduliuoja grožiu

Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna Douka su beveik 15 tūkst. gerbėjų dalijasi įvairiais kadrais. Vis dažniau juose galima išvysti ne tik poilsiaujančią moterį, bet ir jos vaikus, sutuoktinį Šarūną. Visai neseniai ji pasidalijo akimirkomis iš šeimos atostogų pajūryje – šiemet ir Paryžiuje, ir Londone bei kituose miestuose keliavusi pora ilsisi taip pat ir Lietuvoje.
2018-09-18

Kūną apnuoginęs Šarūnas Jasikevičius sulaukė kritikos: pilvas užgožia gražų vaizdą?

Kauno „Žalgirio“ treneris Š. Jasikevičius yra labai gerbiamas žmogus, tačiau net ir jis neišvengia apkalbų. Neseniai į kelionę kartu su žmona Anna Douka išvykęs Šarūnas paviešino nuotrauką, kurioje jiedu stovi ant uolos krašto, šalia dangiškai žydro vandens. Ibizoje atostogaujanti šeima džiūgavo, kad pagaliau pavyko ištrūkti iš darbų bei rutinos ir pailsėti kartu su draugais. Visgi internautai bei krepšininkas Ramūnas Kaukėnas negalėjo nepastebėti, kad Šarūnas prarado kūno formą.
2018-08-03

Gaisrai Graikijoje sukrėtė Šarūno Jasikevičiaus žmoną: viską pasiglemžė ugnis

Krepšinio trenerio Šarūno Jasikevičiaus gražuolė žmona Anna Douka šiuo metu gyvena ne pačiomis geriausiomis nuotaikomis – žinomą moterį sukrėtė Graikiją siaubiantis gaisras. Dūmuose ir ugnyje skęstančioje Graikijoje jau žuvo 79 žmonės, daugiau nei pusantro šimto žmonių prireikė skubios medikų pagalbos. Ši tragedija taip pat sukrėtė ir Anna Douka – ji savo socialinio tinklo paskyroje pasidalijo savo išgyvenimais. „Tai, kas nutiko – nesuvokiama.
2018-07-25

Atostogų kadruose – Jasikevičių šeima: pasirinko Londoną

Krepšinio treneris Šarūnas Jasikevičius kartu su žmona Anna Douka bei vaikais nusprendė atsikvėpti nuo įtempto treniruočių grafiko ir atsipūsti. Atostogoms šeima pasirinko lietuvių itin pamėgtą kraštą – Londoną. Kartu su vaikais išvykusi pora savo kelionės akimirkomis dalijasi ir su sekėjais. Kaipmat gausybės „patinka“ paspaudimų sulaukė nuotraukos, kuriose pora pozuoja šalia garsiojo Tauerio tilto.
2018-07-10

Š. Jasikevičiaus žmona Anna pasidalijo atostogų kadru: į akis krenta tobulos kojos

Vyriausiasis Kauno „Žalgirio“ treneris Šarūnas Jasikevičius turėtų būti beprotiškai laimingas vyras. Jis ne tik turi nuostabią šeimą ir puikiai besiklostančią karjerą, bet ir ypatingo grožio žmoną. Vyras ne kartą yra gražiai atsiliepęs apie savo puikią šeimą, o štai paskutinis jo žmonos Annos kadras socialiniuose tinkluose privertė visus jų gerbėjus išsižioti. Paviešinusi nuotrauką iš paplūdimio, Anna atrodė tarsi pasakoje, o jos kūno formos pavydą sukėle ne vienai moteriai.
2018-07-03

Viešumoje dažnai neišvysite: paslaptingos krepšininkų mylimosios – tikros gražuolės

Krepšininko žmona būti nėra lengva. Ne tik dėl to, kad sportininkai nuolat išvyksta treniruotis ar žaisti į kitas šalis, bet ir dėl to, jog tiek Lietuvoje, tiek kitose pasaulio valstybėse krepšininkai yra vieni geidžiamiausių vyrų. Garsiausi Lietuvos krepšininkai dažnai vengia atvirauti apie savo asmeninį gyvenimą.
2018-06-23

Prieš lemtingą „Žalgirio“ kovą – ypatingas Šaro žmonos Annos palaikymas

Jau šiandien Belgrade įvyks ilgai laukta kova. Čia Kauno „Žalgiris“ dėl galimybės tapti Eurolygos čempionais kausis kartu su Stambulo „Fenerbahče“. O visai neseniai lietuvių komandą treniruojantis Šarūnas Jasikevičius sulaukė ir ypatingo šeimos palaikymo – Belgrade svečiuojasi ir jo mylima žmona Anna Douka. Tiesa, dienomis čia moteris laiko veltui neleidžia. Neseniai socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje ji pasidalijo nuotrauka, kurioje pozuoja kartu su savo tėčiu ir broliu.
2018-05-18

Š. Jasikevičiaus žmona Anna Douka sužavėjo gerbėjus: pademonstravo tobulas kojas

Vyriausiojo Kauno „Žalgirio“ trenerio žmona Anna Douka visuomet palaiko savo vyrą. Ji stebi rungtynes, linki jam sėkmės tiek realybėje, tiek socialiniuose tinkluose. Stipri, savimi pasitikinti ir šeimyniška moteris – kaip tokia įmanoma nesižavėti? Šiltu pavasariu besidžiaugianti Anna asmeninėje socialinio tinklo „Instagram“ paskyroje pasidalijo nuotaikinga nuotraukoje, kurioje ji įsiamžino ant sūpynių. „Pavasaris – tai gamtos ženklas, kad laikas vakarėliui“, – rašė moteris.
2018-05-17

Š. Jasikevičiaus žmona pasidalijo miela vaikų akimirka: brolis ir sesuo

Buvusio krepšininko, „Žalgirio“ krepšinio klubo trenerio Šarūno Jasikevičiaus žmona Anna Douka – aktyvi socialinių tinklų vartotoja. Moteris dažnai savo „Instagram“ paskyroje pasidalija įvairiomis asmeninio gyvenimo akimirkomis. Kartu su Š. Jasikevičiumi moteris augina dvi atžalas – dukrą Ailą ir sūnų Luką. Kaune gyvenanti pora taip pat aktyviai leidžia ir savo laisvalaikį. A.Douka savo paskyroje pasidalijo miela akimirka, kurioje įamžinti jų vaikai.
2018-05-02

Atims kvapą: pergalingose rungtynėse – gražuolės krepšininkų mylimosios

Ketvirtadienio vakarą tūkstančiai žiūrovų Kauno „Žalgirio“ arenoje ir prie televizijos ekranų sulaikę kvėpavimą stebėjo istorines rungtynes. Po devyniolikos metų „Žalgirio“ komanda išpildė ilgus metus trukusią svajonę – pateko į „Eurolygos“ finalo ketvertą. Šia pergale taip pat džiaugėsi ir krepšininkų antrosios pusės – žmonos, gyvenimo draugės, jų atžalos. Džiaugsmas arenoje tryško per kraštus, tad vos po finalinės sirenos krepšininkai skubėjo pasidžiaugti kartu su savo mylimosiomis.
2018-04-27

Š. Jasikevičius švenčia gimtadienį: pasidalijo miela asmenuke

Kovo 5-ąją 42-ąjį gimtadienį švenčiančia legendinis krepšinininkas bei treneris Šarūnas Jasikevičius. Šią dieną ypatingai paminėti nusprendęs vienas geriausių Lietuvos ir Europos krepšininkų leido laiką mylimų žmonių apsuptyje.  Socialiniuose tinkluose vis dažniau į savo asmeninį gyvenimą įsileidžiantis krepšinio treneris ir gimtadienio dieną pasidalijo miela asmenuke.  „Nuostabu švęsti savo gimtadienį Alpėse! Tai prabanga, kurią turime ir Lietuvoje“, - skelbė žinomas vyras.
2018-03-05

Atostogos meilės mieste: Š. Jasikevičius pasidalijo romantiška asmenuke

Kol Lietuvą sukaustęs stingdantis šaltis, kai kurios pramogų pasaulio žvaigždės nusprendė šalčius iškeisti į kiek šiltesnius orus. Atsipūsti po darbų ir pailsėti taip pat nusprendė ir Šarūnas Jasikevičius su žmona Anna. Penktadienį Š. Jasikevičiaus treniruojamas krepšinio klubas „Žalgiris“ Eurolygos turnyre šventė pergalę prieš Stambulo komandą „Anadolu Efes“. Atsipalaiduoti po pergalės prireikė ne tik krepšininkams, bet ir treneriui – jis su žmona išvyko į meilės miestą – Paryžių.
2018-02-26

Š. Jasikevičiaus žmona pasidalijo jautriu kadru: „Tai – mūsų šeima“

Paskutinė metų diena – laikas prisiminti tai, kas įvyko per visus metus. Įvairiomis savo gyvenimo akimirkomis baigiantis metams taip pat sutiko pasidalinti ir žinomi žmonės. Šiemet, liepos 21-ąją, Graikijoje po aštuonerių metų draugystės aukso žiedus sumainė garsi sporto pasaulio pora – krepšinio klubo „Žalgiris“ treneris Šarūnas Jasikevičius bei jo mylimoji, graikė Anna Douka.
2017-12-31

Akimirkos iš Š. Jasikevičiaus vestuvių: prabangi nuotakos suknelė pribloškė

Kauno „Žalgirio“ komandos treneris Šarūnas Jasikevičius ir jo ilgametė širdies draugė Anna Douka penktadienį sumainė aukso žiedus. Pora amžinąją meilę vienas kitam prisiekė Graikijoje. Tuoktuvės vainikuos judviejų 8-erių metų draugystę. Pranešama, kad vestuvių šventė vyko prie Vouliagmeni ežero, netoli Atėnų. Ir nors pora kaip įmanydama stengėsi išsaugoti šventės privatumą, internete pasklido labai graži akimirka.
2017-07-22
Į viršų