Majausko mylimoji nebeslepia jausmų: oficialiai deklaravo savo santykius

Dar visai neseniai politikas Mykolas Majaukas nustebino, kuomet pasidalijo nuotrauka, kurioje jis pozuoja su  prezidento Gitanos Nausėdos patarėja. Ši nuotrauka užminė mįslę, žmonės ėmė klausinėti ar tai yra jo naujoji širdies draugė. 

10

Kiek vėliau jis viešai pranešė, jog buvusi patarėja  – Lina Svidinskaitė –  jo mylimoji. Jis prie punkto „Deklaruojančio asmens sutuoktinis, sugyventinis, partneris“ prirašė naujos mylimosios vardą. Tokį patį žingsnį dabar žengė ir jo mylimoji.

(10 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Majauskas džiaugiasi naujais santykiais: parodė gražuolę merginą

Rugpjūčio 12-ąją Lina savo romantiškus santykius su M. Majausku oficialiai patvirtino privačių interesų deklaracijose įrašydama jo pavardę ir pareigas.

Naujienų ir pramogų portalas tv3.lt primena, kad liepos 1d. jis nustebino savo gerbėjus, kai netikėtai socialiniuose tinkluose pasidalijo nuotrauka su nauja mylimąja.

Kur kas jaunesnė M. Majausko mergina – Lina Svidinskaitė. Asmenuke, kurioje pozuoja su 12 metų jaunesne mylimąja, M. Majauskas pasidalijo socialinio tinklo „Instagram“ asmeninėje paskyroje.

„Gera kartu“, – po šilta nuotrauka rašė jis.

Dar 2018 metų rugsėjį pasirodė kalbos, kad politikas skiriasi su savo dabar jau buvusia žmona, Ieva Domarkaite. Pora kartu praleido daugiau nei 20 metų, susilaukė vaikų.


Rašyti komentarą...
m
motina
2019-08-14 08:24:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Drąsi panelė. Prigimties nepakeisi...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų