Karalienei – staigmena: paaiškėjo slapta Meghan suknelės reikšmė

Buvusi JAV aktorė Meghan Markle ketvirtadienį pirmą kartą pasirodė viešai dviese su karaliene Elizabeth II per jos karališkąjį vizitą Anglijos šiaurės vakaruose.

58

Karalienė ir Sasekso kunigaikštienė išvyko specialiu karališkuoju traukiniu. Ketvirtadienį jos turėjo dalyvauti virtinėje numatytų renginių.

Vidurdienį kartu su visa Didžiąja Britanija jos tylos minute pagerbė didžiulio gaisro Londono daugiabutyje aukų atminimą, šaliai minint šios 71 žmogaus gyvybę nusinešusios tragedijos metines.

(58 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Meghan pirmąkart viešame renginyje pasirodė kartu su karaliene

Visą kitą 92-jų karalienės ir 36 metų amerikietės kelionės dalį jas lydėjo žmonių šypsenos ir sveikinimai.

Abi moterys buvo apsirengusios kontrastuojančių spalvų drabužiais. Kunigaikštienė buvo apsivilkusi smėlio spalvos siaurą „Givenchy“ suknelę, o Jos Didenybė dėvėjo žaliosios citrinos spalvos paltą su prie jo priderinta skrybėlaite. Atrodė, kad karalienė jaukiai jaučiasi naujos savo šeimos narės draugijoje.

Meghan pasirinko įspūdingą, tačiau neutralią kūno spalvos suknelę. Tiesa, ko gero daugelis nežino, kokia paslėpta reikšmė slypi už šios suknelės.

Mados ekspertas Lucas Armitage pabrėžė, kad taip „Meghan parodė karalienei pagarbą“.

„Tai yra labai puikus ir taktiškas stiliaus sprendimas, nes Meghan šalia karalienės ir neturėjo išsiskirti ryškesne suknele“, - „Daily Mail“ sakė Lucas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų