Jankauskaitė prisiminė darbą radijuje: žinojo triuką, kaip gauti 12 laisvų minučių

Šį vakarą TV3 laidos „Gero vakaro šou“ studijoje viešėsianti garsi Lietuvos aktorė, dainininkė, laidų vedėja Inga Jankauskaitė su nostalgija prisimins laikus, kai dirbo radijuje, dainavo grupėje „L+“ ir papasakos ne vieną smagų nutikimą iš gyvenimo bendrabutyje.

5

Laidos vedėjams Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui klausinėjant apie praeitį, Inga Jankauskaitė papasakojo apie tuos laikus, kai dirbo radijuje, tuomet, pasak jos, viskas buvo visiškai kitaip.

(5 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Jankauskaitė prisiminė darbą radijuje: žinojo triuką, kaip gauti 12 laisvų minučių

„Šiandien sunku suvokti, kad nebuvo išvis jokio grojaraščio, kad buvo kompaktai ir galėjai groti, ir leisti tokią, muziką, kokią tu nori... Dažniausiai namuose neturėdavai tiek įrašų, kiek nori, bet galėjai paskambinti į radiją bičiuliui ir paprašyt, kad užleistų norimą gabalą. Tie, kas dirbo tais laikais, žino triuką, kad jei nori išeit parūkyt, užleidi „Meat Loaf“ dainą „I Would Do Anything For Love“ ir turi laisvų gerų 12 minučių“, – apie darbo radijuje ypatumus pasakojo Inga.

Dar vienas įdomus etapas jos gyvenime – grupė „ „L+”, kurioje ji dainavo kartu su Linu Adomaičiu.

„Kartu su Linu Adomaičiu mokėmės Juozo Naujalio muzikos gimnazijoje ir jis pakvietė mane kartu dainuoti. Galvoju, kad kažką gero buvau praeitame gyvenime padariusi, kad man taip pasisekė. Aš labai jam dėkinga buvau, esu ir būsiu“, – šiltai apie Liną Adomaitį kalbėjo Inga ir siuntė jam linkėjimus iš studijos.

Ar pasiilgsti senovės? – klausė Justinas Jankevičius laidos viešnios.

„Tikrai taip.  Aš jau dabar sakau – tikrai mūsų laikais buvo geriau. Tikrai labai gerai, kad tais laikais nebuvo visų šitų telefonų, kamerų, instagramų“, – nedvejodama atsakė I. Jankauskaitė.

Prisiminusi laikus, kai gyveno bendrabutyje, Inga juokavo: „Nėra to, ko negalima suvalgyt su majonezu. Jei turi majonezo ir kečupo – vadinasi, jau turi ką valgyt“. O keisčiausias patiekalas, kurį gamino – „sasyskų“ (dešrelių) tartaras.

Neapsiėjo I. Jankauskaitė ir be smagaus išbandymo. Kadangi ji yra trijų vaikų mama, Justinas ir Mindaugas surengė patikrinimą – kaip ji geba atsakyti į netikėčiausius vaikų klausimus, pavyzdžiui: Ką reikia daryti, kad atsirastų sesė, o ne brolis? Kodėl močiutė naktį laiko dantis stiklinėj? Kam galima atiduoti brolį, jeigu jis nusibodo? Ir daugelį kitų. Šmaikštūs Ingos atsakymai, pokštai ir juokai – šiandien, 19.30 val. „Gero vakaro šou“ laidoje per TV3!


Rašyti komentarą...
A
2020-04-29 14:00:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Labai graži ir talentinga moteris
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų