Ekstremalius iššūkius pamilusi Leonavičiūtė jų neatsisakys: tai tikrai nedingo iš mano galvos

Kol vieni pirmosiomis karantino dienomis ilsėjosi, trenerė Jolanta Leonavičiūtė netrukus ir vėl kibo į darbus – žinoma moteris ėmė vesti virtualias treniruotes per TV3play platformą. Tiesa, ji neslepia, kad karantinas vis dėlto pristabdė ir jos gyvenimą bei, galimai, stipriai pakoregavo ateities planus.

Fotografei Akvilei Razauskienei ir jos vyrui Tomui Jolanta atvirai papasakojo, kaip tiksliai viskas dėl karantino pasikeitė jos kasdienybėje bei už ką šiam laikui ji vis dėlto yra dėkinga.

(20 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Karantino užkandžius nustumkite į šalį: Leonavičiūtė parodys, kaip padailinti figūrą

Pasirodo, kad šiems metams J. Leonavičiūtė buvo pasiruošusi rimtų planų. Žinoma moteris ketino kopti į Argentinoje stūksantį Akonkagvos kalbą, kurio aukštis – beveik 7 kilometrai. O vėliau ji ketino vykti į Antarktidą bei Patagonijos kalnus.

„Mano mintys visą laiką sukas ties tokiais ekstremaliais dalykais ir iššūkiais sau, bet, manau, juos reiks šiek tiek atidėti. Nors kas ten žino, nes bet kuriuo atveju, tokios kelionės finansiškai pakrato truputį piniginę“, – sakė žinoma moteris.

Tiesa, karantinas pakoregavo ne tik Jolantos kelionių planus. Ji neslepia, kad daug pokyčių įvyko ir kasdieniame gyvenime. Pastarasis laikotarpis Jolantai buvo itin įtemptas – trenerė teturėdavo vieną laisvą dieną per savaitę, šeštadienį.

„O dabar tikrai galiu mėgautis ir gamta, ir išeinu pabėgioti, ir dviračiu pasivažinėti. Ir tikrai tas laikas yra būtent skirtas sau – tobulėjimui, augimui. Galiu perskaityti ir nebaigtas knygas saviugdai. Tai, iš tikrųjų, kaip ir sugrįžimas į save. Nesakau, kad tas karantinas atnešė kažkokių neigiamų dalykų. Finansiškai – galbūt kažkiek, bet kas liečia savęs, kaip asmenybės tobulėjimą, kaip augimą, tai tikrai ne“, – atviravi ji.

J. Leonavičiūtę pridėjo, kad dabar ji kasdien veda treniruotes per TV3play, todėl sportas niekur iš kasdienybės nedingo. 

„Tai – virtualus sporto klubas. Iš tikrųjų džiaugiuosi, kad galiu padėti žmonėms tęsti toliau savo fizinę veiklą, nepamiršti sporto, nes sportas yra sveikata. Tai yra ir imuniteto stiprinimas, ir judėjimas, būtinas mūsų kasdieniame gyvenime“, – kalbėjo trenerė.

REKLAMA

Paklausta, kaip žiūri į ateitį, Jolanta neslėpė, kad yra nusiteikusi pozityviai: „Į ateitį žiūriu su ramia šypsena. Visos tos mano svajonės, mano ekstremalūs dalykai tikrai nedingo iš mano galvos, ir tikiu, kad vieną dieną aš juos įgyvendinsiu. Ir dar žiūriu su teigiama turbūt potekste, nes tas karantinas, visa šita situacija, iš tikrųjų spyris mums į sėdmenis apmąstyti savo gyvenime, peržvelgti, ką mes darome taip, ką – ne taip.“

Anot jos, svarbu šį laiką skirti sau, savo šeimai, brangiausiems žmonėms. „Galbūt visam šitam pasibaigus žmonės pakeis darbus, nes supras, kad visgi yra kita veikla, kita sritis, kuri juos daro laimingesniais. Ir, žinoma, vertinsime smulkius dalykus, kurie, iš tikrųjų, labai svarbūs mūsų gyvenime“, – šyptelėjo ji.

Visą A. Razauskienės pokalbį su Jolanta galite pamatyti peržiūrėję šį vaizdo įrašą.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų