Žvagulis – apie pasikeitusį gyvenimą: iš naujo įsimylėjau savo žmoną

Visuomet pozityviai nusiteikęs ir žodžio kišenėje neieškantis dainininkas Žilvinas Žvagulis publiką linksmina ne tik skambiomis dainomis, bet ir plačia šypsena, o ji nedingsta net ir sunkiu gyvenimo etapu. 

21

Vyras pasakojo, kad į visus gyvenimo išbandymus žiūri optimistiškai, tačiau dėl vieno dalyko baimę vis dėlto jaučia.

(21 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Žvagulis – apie pasikeitusį gyvenimą: iš naujo įsimylėjau savo žmoną

Tiesa, jau šį šeštadienį 19.30 val. per TV3 Žilvinas Žvagulis pasirodys ir laidoje „Gero vakaro šou #IšNamų“, kurioje ruošiasi nustebinti žiūrovus.

Naujienų portalui tv3.lt Žilvinas pasakojo, kad šalyje paskelbtas karantinas jam nerimo nekelia, net priešingai – jis čia atranda pliusų. „Įžvelgiu tik pozityvą. Pažinau iš naujo savo namus, kiekvieną kampelį. Tvarkau, kuopiu ir viską iš naujo atrandu“, – pasakojo vyras.

Nors dienas leidžia tarp 4 sienų, tačiau tai atlikėjo neliūdina: „Iš naujo įsimylėjau savo žmoną, gyvenimas tarp 4 sienų tikrai neveikia neigiamai. Nesipykstame, o net priešingai – iš naujo ją imu pažinti...“

Kalbėdamas apie džiaugsmus jis pabrėžė, kad paskelbtas karantinas įneš ir naujų vėjų atlikėjų kūryboje: „Džiaugiuosi, kad mūsų kartos žmonės bus dabar tiek daug matę: ir litą, ir eurą, ir karantiną, ir dar daugiau. Manau, kad kiekvienas kūrėjas savo kūryboje įneš naujų vėjų, prieskonių. Aš nežinau, ar nustebinsiu su savo naujais kūriniais, tačiau juose bus ir druskos, ir cukraus.“

Tiesa, nors geros nuotaikos Ž. Žvaguliui ir netrūksta, kalbėdamas apie ilgai lauktą koncertinį turą, jis kiek surimtėja. Šiemet atlikėjui sukaks 55-eri, todėl šia proga atlikėjas rudenį ketino surengti 3 koncertus didžiosiose šalies arenose, kuriose pristatys savo 30 metų muzikinį bagažą. Būtent todėl Ž. Žvagulis dabar labiausiai jaudinasi dėl šio turo ateities. 

„Nors į viską žvelgiu pozityviai, tačiau kalbama, kad muzikantai atsigaus vėliausiai. Todėl tikiuosi, kad bent lapkričio mėnesį galėsiu atšvęsti jubiliejų ant scenos, o ne namuose. Organizuoju jubiliejinį koncertą. Dabar visi pasirodymai atšaukti, todėl faktas, kad ir pajamos nutrūko. Nėra pasirodymų – nėra pajamų šaltinio. Duok Dieve, kad viskas praeitų, ir jau rudenį mes galėtumėme vėl koncertuoti“, – viltingai sakė atlikėjas.

REKLAMA

Na, o tie, kurie išsiilgote pramogų pasaulio atstovų, atlikėjų bei gero laiko, kviečiame šeštadienio vakarą žiūrėti laidą „Gero vakaro šou #IšNamų“, kurios metu dalyvaus ir Žilvinas Žvagulis.

Šiuo metu negalime keliauti, nebegalime eiti į koncertus, bet linksmintis tikrai galime! Smagiausių šeštadienio vakarų iš namų tradicija tęsiasi – šį šeštadienį TV3 kvies pramogauti su išskirtine laida „Gero vakaro šou #IšNamų“.

Laidos vedėjams Mindaugui Stasiuliui ir Justinui Jankevičiui bei laidos svečiams – Natalijai Bunkei, Žilvinui Žvaguliui, Renatai Šakalytei, Godai Alijevai, ir kitiems – gerbėjai šios transliacijos metu galės užduoti klausimus, kurių iki šiol neturėjo progos paklausti. O atsakymus jie išgirs jau iškart, tiesioginio eterio metu. Primename, kad klausimus žiūrovai gali užduoti visos laidos metu tv3.lt portale.

Humoro ir linksmybių vakaras su „Gero vakaro šou #IšNamų“ – šeštadienį 19.30 val. per TV3!


Rašyti komentarą...
I
Ilka
2020-04-24 12:03:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip neįsimylėti , tokios gražios ir nuostabios Starošaitės , faina pora ,džiaugiuosi , geros sveikatos linkiu .
Atsakyti
-1

r
rimas
2020-04-24 09:14:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
...reiskia yra ka ir uz ka myleti!!!!!!!!!!!
Atsakyti
-1

C
Ceslovas
2020-04-24 23:20:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
Albinas is Radio show koncertuos zbignevui Nemencinej ! Gerulis,,,,
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų