Žutautienė atskleidė, ko per karantiną pasiilgo labiausiai: neištvėrusi sukorė net 100 kilometrų

Praėjusią savaitę dvi „TV Pagalbos“ žvaigždės – Renata Šakalytė-Jakovleva ir Sandra Žutautienė susitiko nuotoliniu būdu, Renatos laidoje „Pasikalbėkim #ISNAMU“. 

Čia Sandra atvirai papasakojo apie savo karantiną, kaip bando pramogauti, ir kodėl šios Velykos, nors ir kitokios, nei visada, tikrai nebuvo prastesnės.

(16 nuotr.)
FOTOGALERIJA. „TV Pagalbos“ žvaigždė Žutautienė nustebino pokyčiais: išmokau gyventi savo malonumui

Kaip laidos „TV Pagalba“ žvaigždė pokalbyje pristatyta Sandra buvo nuoširdi – tokia savęs ji tikrai nepavadintų. „Nei „TV Pagalbos“, nei dar kažkokia žvaigžde aš nesijaučiu, tiesiog nelimpa“, – šyptelėjo ji.

O štai paklausta, kaip praleido pirmąsias karantino dienas, S. Žutautienė ėmė juoktis – prisipažino, kad kartais jaučiasi išeinanti iš proto, o kartais – ir vėl į jį sugrįžtanti.

„Pirmos pora dienų buvo visai nieko, nes anksčiau būdavo lėkimas, kažkokie reikalai. Į namus grįždavau tik permiegoti ir viskas. Todėl pirmas dienas buvo keista, kad nereikia niekur bėgti. Bet visai gerai sekėsi padrybsoti, tą patį televizorių ar net „TV Pagalbą“ pažiūrėti, nes anksčiau tam tiesiog nebūdavo laiko – reikėdavo dirbti“, – atviravo žinoma moteris.

Sandra užsiminė, kad nemažai „kentėti“ turėtų ir jos augintiniai – katinai Luna ir Lexusas, mat ji negali nustoti jų myluoti. Vis dėlto labiausiai žinoma moteris prisipažino pasiilgusi savo tėvų bei artimo, šaltimo kontakto tiek su šeima, tiek ir su artimaisiais.

„Prieš kelias dienas buvo užėjusi didžiulė nostalgija dėl tėvų, kad jų nematau. Draugai tai draugai, dar kažkaip susiskambiname per vaizdo skambučius, ir vis yra ką šnekėti. Pasiilgstu ir apsikabinimo, ir pabučiavimo, prie ko, turbūt, daugelis yra pripratęs, o aš – ypatingai. Man apkabinti žmogų – labai gera, šis veiksmas man labai limpa. O su tėvais – tik skambučiai“, – pasakojo ji.

Dėl šios priežasties „TV Pagalbos“ gelbėtoja nusprendrė padaryti šeimai siurprizą ir nors kiek nuraminti savo ilgesį – leidosi į kelionę pas šeimą, į Telšių rajoną: „Neseniai sėdau į mašiną, ir viena pati nuvažiavau 100 kilometrų iki to savo kaimuko. Atsistojau su mašina viduryje kiemo, o mama ir tėtis – prie lango. Truputį pašnekėjome, mama net susigraudino…“

REKLAMA

Tiesa, Sandra pridėjo, kad būtent kelionės mašina jai padeda šiuo sunkiu laikotarpiu. „Išvažiavimas iš namų man labai patinka dėl galvos pravėdinimo. Ne dėl to, kad kažkur nueičiau, pasižvalgyčiau, ar daug žmonių, ar ne. Ne, aš sėdu į mašiną, ir arba ratais, arba su kokiu tikslu važinėju“, – savo atrastą būdą nuo rutinos įvardijo žinoma moteris.

Besijuokdama ji pridėjo, kad net užsisakydama daiktus į namus stengiasi, kad jie būtų ne kurjerio atvežami, o pristatomi į paštomatą. „Man net nuvažiuoti iki paštomato tapo savotiška švente. Visa apsimūturiuoju, su pirštinėmis, su kauke, nuvažiuoju, pasiimu siuntą ir padarau dar kelis ratus po Klaipėdos rajoną“, – sakė ji.

Tiesa, R. Šakalytei-Jakovlevai Sandra pirmoji papasakojo ir apie savo bei savo scenos partnerio Viktoro planą. Nors iš pradžių Velykų ketino nė nešvęsti, galiausiai Sandra ir Viktoras nusprendė jas sutikti kartu, ir dar – ne bet kaip, o padovanodami savo klausytojams koncertą, kurį transliavo internetu. Žinoma moteris juokėsi, kad todėl prieš Velykas rūpinosi ne margučių dailinimu, o repeticijomis.

Tiesa, šią savaitę turėtų pasirodyti ir dar vienas muzikinis Sandros ir jos kolegų vaizdo klipas.

„Visiems stogą „rauna“ skirtingai. Kas perdėtai tvarkosi, nors nebėra ką tvarkytis, kas gamina tiek dažnai ir tiek daug, ko gyvenime nedarė, kas jau visas temas iškalbėjo su antromis pusėmis… O mes išmąstėme, kad apie šitą laikotarpį turime padaryti dainą su vaizdo klipu“, – intrigavo ji.

Visą pokalbį su Sandra galite pamatyti peržiūrėję šį Renatos „Pasikalbėkim #ISNAMU“ epizodą.


Rašyti komentarą...
A
2020-04-20 07:38:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ar gali žmogus visiems patikti,tačiau įžeidinėti nebūtina.
Šiaip ,Sandrutė mielas,šiltas žmogeliukas,sėkmės jai.
Atsakyti
-6

T
Taip.
2020-04-20 17:51:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man Sandrute labai graži.
Atsakyti
-4

z
zmogs
2020-04-25 14:22:07
Pranešti apie netinkamą komentarą
Koks jums skirtumas, kaip atrodo kitas žmogus???Vieniems patinka apkunus, kitiems skura ir kaulai, svarbu zmogus sau patinka ir gyvena taip, kaip nori, o ne kaip isivaizduoja kiti, pagal kuriuos reikia atrodyti taip ir ne kitaip.Amzini debatai del svorio, juk niekas jums neliepia ziureti i tai, kas jums nepriimtina, ziurekit saves, maitinkites kaip ozkos, varvinkit seiles, kaip sarpejai ir tuo dziaukites, jei jums patinka toks gyvenimas, tik nepamirskit, kad mirsta vienodai, tiek liesi, tiek apkunus, o kaip dziaugtis gyvenimu, tai jau kiekvieno reikalas, patinka valgau, patinka badauju ir ne jusu reikalas.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (22)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų