Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS
17
Rokas Čepononis ir Irūna Puzaraitė-Čepononienė  (tv3.lt fotomontažas)

Karantinas, panašu, į Irūnos Puzaraitės-Čepononienės ir jos vyro Roko Čepononio šeimą įnešė naują vėjų.

17

Karantinas, panašu, į Irūnos Puzaraitės-Čepononienės ir jos vyro Roko Čepononio šeimą įnešė naują vėjų.

REKLAMA

Šį šeštadienį, prieš pat Velykas, pora nustebino gerbėjus ir pristatė bendrą dainą.

„Mūsų draugystė prasidėjo, būtent, nuo muzikos. Nuo tokios muzikos, kurią kuriame šiandien, kurią jaučiame labiausiai. Konkrečiai, ši daina yra apie galimybę. Apie tai, kai žmonės kažko laukia, visą gyvenimą pralaukia ir tik po laiko suvokia, kad toji galimybė jau praėjo“, – sako pora.

Anot Irūnos ir Roko, daugelis iš mūsų laukia kokio nors ženklo, spyrio pradėti ką nors naujo, įgyvendinti seną svajonę. Vis dėlto toks ženklas pasirodo ne visiems.

REKLAMA

„Praėjus kiek laiko ir suvokus, kad antro šanso nebus, apima graužatis, gailestis, pyktis. Tiesa, nebūtina laukti ženklų, galima tiesiog daryti. Ne nuo pirmadienio, ne nuo kitos savaitės ar atėjus pavasariui, o dabar, pradėti iš karto. Būtent taip ir mums nutiko su muzika. Ilgai planavome, ilgai ruošėmės, laukėme vis geresnio ar patogesnio laiko, tačiau suvokėme, kad tai tik savęs apgaudinėjimas. Nėra geresnio laiko kažką pradėto negu dabar. Būtent apie tai ir yra ši daina“, – sakė šeima.

Bendrą jų kūrinį galite įvertinti apačioje:

Portalas tv3.lt primena, kad dainininkė su mylimuoju vestuves iškėlė 2016-ųjų birželį.  2017-ųjų liepą pora susilaukė pirmagimio sūnaus Toro, o 2019 metų rugsėjį jiems gimė dukrelė Glorija.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų