Internautai leipsta juokais: tiesioginės transliacijos metu Merūnas sulaukė netikėto sūnaus poelgio

Šį šeštadienio vakarą TV3 pakvietė savo žiūrovus pasitikti Velykas drauge su garsiausiais šalies atlikėjais bei grupėmis, kurios surengė nepamirštamus pasirodymus iš namų.

Laidos „Velykos #IšNamų“ vedėjai Justinas Jankevičius ir aktorė Agnė Grudytė vieną pirmųjų šį vakarą pakalbino vieną žinomiausių šalies tenorų, Merūną Vitulskį.

(9 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Internautai leipsta juokais: tiesioginės transliacijos metu Merūnas sulaukė netikėto sūnaus poelgio

Šis neslėpė gerų emocijų, o pokalbį su vedėjais palaikė nuotoliniu būdu iš savo ir žmonos Erikos Vitulskienės miegamojo, kurį vadino tyriausia jų namų vieta, mat ji skirta poilsiui.

Neseniai tėčiu tapęs J. Jankevičius prisiminė, kaip kitoje TV3 jo vedamoje laidoje, „Gero vakaro šou“, Merūnas buvo pasirodęs su itin charizmatiškais savo sūnumis. Netrukus Justinas pasiteiravo, kaip laikosi tenoro vaikai?

„Jie kitame kambaryje, tačiau gali „įsirauti“ bet kurią minutę… Pasakiau jiems, kad jie dabar turi kažkuo užsiimti, pažaisti, nes jei ateitų čia, nukristų ir kompiuteris, ir visas mano apšvietimas. Tačiau kaip pasakiau, taip ir nutiko..“ – besijuokdamas pasakė M. Vitulskis, mat pasukęs galvą į šoną pamatė vieną iš savo sūnelių.

„Gyvenimas su jais tikrai yra nenuobodus“, – apkabindamas sūnų sakė Merūnas.

Atlikėjas taip pat papasakojo, kad kiaušinius Vitulskių šeima visuomet dažo Velykų išvakarėse, o anksčiau, ryte, visuomet eidavo į bažnyčią – deja, šiais metais, dėl karantino ir koronaviruso grėsmės, teks to atsisakyti.

Taip pat jis pridėjo, kad Velykos jam visuomet asocijuojasi su atgimimu, o šiais metais savo margučius ketina dailinti vaško pagalba.

Daugiau įdomių pokalbių su Lietuvos įžymybėmis – laidoje „Velykos #IšNamų“ per TV3.


Rašyti komentarą...
A
Audronė
2020-04-12 12:06:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži šeima. Sėkmės Jiems! Vaikučiai šaunuoliai. Neapsnūdę. Faini .
Atsakyti
-17

G
Gražina
2020-04-12 12:54:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
Graži šeimynėle. Sėkmės jiems
Atsakyti
-13

G
Gražina
2020-04-12 12:52:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tikrai taip
Atsakyti
-11

SKAITYTI KOMENTARUS (14)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų