Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Šį šeštadienio vakarą TV3 pakvietė savo žiūrovus pasitikti Velykas drauge su garsiausiais šalies atlikėjais bei grupėmis, kurios surengė nepamirštamus pasirodymus iš namų.

Šį šeštadienio vakarą TV3 pakvietė savo žiūrovus pasitikti Velykas drauge su garsiausiais šalies atlikėjais bei grupėmis, kurios surengė nepamirštamus pasirodymus iš namų.

REKLAMA

Taip pat šį vakarą įvyko ir gražiausio margučio rinkimai, o taip pat ne vieną sujaudino ir jaukūs pokalbiai su žymiais Lietuvos žmonėmis.

„Laida „Velykos #IšNamų“ – pozityvumo ir vienybės šventė. Velykos tradiciškai būdavo šeimų susibūrimo šventė. Prie vaišių stalo susirinkdavo artimųjų būrys, bendraudavo, lauke ridendavo margučius. 

REKLAMA

Šiemet ši šventė bus kitokia... Bet tai, kad fiziškai negalime būti kartu, nėra priežastis liūdėti. Svarbiausia, kad mintimis ir širdimis esame kartu, o šiuolaikinės technologijos labai padeda palaikyti artimą ryšį. Taigi, įkvėpkime optimizmo ir palaikykime vieni kitus bei tikėjimą, kad dabartinė situacija yra laikina ir mes ją įveiksime taip, kaip kasmet pavasaris nugali žiemą“, – dalintis pozityvumu kvietė projekto organizatoriai.

Pirmoji „Velykos #IšNamų“ pasirodė „X faktorius“ teisėja Justė Arlauskaitė-Jazzu. Šias Velykas ji švenčia dviese, su savo mylimuoju Donatu Ivanausku.

Dar anksčiau J. Arlauskaitės-Jazzu pasakojo, kad visi jos artimieji karantino metu leidžia laiką atskirai vienas nuo kito, savo namuose. Populiari dainininkė pasakoja, kad Velykas visada paminėdavo kukliai, šeimos rate, o vaikystėje didžiausią džiaugsmą teikė kiaušinių marginimas.  

REKLAMA
REKLAMA

„Susirinkdavome velykinių pusryčių. Amžinąjį atilsį mamos mama, kurią vadinu mamute, dažydavo kiaušinius vašku, mes su mama – maistiniais dažais, o baba – svogūnų laiškais. Kai buvome vaikai, prisijungdavome prie proceso. Tai teikė labai daug džiaugsmo. Visada sukalbėdavome maldą, dauždavome kiaušinius, prisimindavome tradicijas, iš kur tai atėjo. Namuose apsilankydavo Velykų Boba, namus papuošdavome pavasariškai, primerkdavome žibučių ir narcizų“, – apie tai, kaip šeimos rate švęsdavo Velykas, prisiminė J. Arlauskaitė-Jazzu.

Vėliau lietuvius su artėjančiomis Velykomis sveikino kunigas Ričardas Doveika, kuris visiems šalies gyventojams linkėjo džiaugsmo.

Iškart po to grupė „Biplan“ uždainavo kartu su Gabriele Martirosian, o vėliau J. Jankevičius prisipažino, kad karantino laikotarpiu jam su mylimąja Greta Mikalauskyte kyla įvairių keistų diskusijų – viena jų buvo apie tai, kada iš tiesų reikėtų dažyti margučius? Justinas tikino, kad iš vakaro, o štai anot jo mylimosios Gretos – tai daryti reikia Velykų rytą.

REKLAMA
REKLAMA

Žiūrovus prajuokino garsiausias šalies tenoras Merūnas Vitulskis, kuris sulaukė netikėto sūnelio įsiveržimo, o Valdas Adamkus palinkėjo tautai gražiausių Velykų bei papasakojo, kad šįryt po langais kartu su žmona Alma matė zuikį. 

„Brangieji, šventos Velykos yra prisikėlimo ir džiaugsmo šventė, tačiau šiandienį pasaulį ir mūsų gyvenimą gaubia griaunantis pavojus. Tad mano linkėjimas būtų sveikas, ramesnis ir nesunaikintas kūrybinis rytojus“, – linkėjo Jo ekscelencija.

Andrius Rimiškis uždainavo su visa savo šeima, o TV3 generalinė direktorė Laura Blaževičiūtė atskleidė savo margučių dailinimo paslaptimi. Tuo tarpu Marijonas Mikutavičius buvo atviras – kad ir kaip bebūtų keista, Velykos – ne itin mėgiama jo šventė, mat jis negali pakęsti kiaušinių.

O štai dainininkė Inga Jankauskaitė bandė visus įkvėpti į karantiną ir šį laikotarpį žvelgti pozityviai. 

„Nekęsti. Vienintelis patarimas – nieko iš savęs nereikalauti ir nekęsti. Būtina išlaikyti normalios dienos kontūrus – ir keltis, ir praustis, ir pasportuoti, taip pat sugalvoti, ką veikti. Manau, kad vienodai pastangų reikia norint galvoti blogai, arba galvoti gerai, o rezultatas juk skirtingas“, – priminė ji.

REKLAMA
REKLAMA

Galiausiai, prieš padeklamuodama savo kūrybos eilėraštį, I. Jankauskaitė priminė: „Tai bus geriausios pasaulyje Velykos, o kaip užsiprogramuosite, taip ir bus.“

Šventinėje šiandienos laidoje „Velykos #IšNamų“ pasirodė ir kiti mylimiausi šalies atlikėjai ir grupės: grupės „Pikaso“, BIX ir „Mango“, Rafailas Karpis su šeima, Leonas Somovas ir Alanas Chošnau atliko naują gerai žinomos dainos „Mano naktys“ interpretaciją, dainavo Ovidijus Vyšniauskas, Titas ir Benas ir kiti.

O štai laidos vedėjai – Justinas Jankevičius ir aktorė Agnė Grudytė – kalbino Asmik Grigorian, Gian Lucą Demarco, Neringą Čereškevičienę, brolius Kšyštofą ir Darjušą Lavrinovičius, ir kitus žymius Lietuvos žmones.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų